Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
201 Eryk Przybysz 2012 Poznań B
202 Faustyna Patan-Nowak 2011 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team B
203 Feliks Golusiński 2010 Poznań B
204 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A (karnet)
205 Fernando Costa 2014 Poznań A
206 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
207 Filip Kąplerowicz 2006 MODRZE B
208 Filip Dłużyński 2012 Ziemnice Przedszkole Samorządowe Akademia Pana Kleksa w Osiecznej A
209 Filip Przybylski 2011 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
210 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
211 Filip Szymaniak 2012 Poznań A
212 Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
213 FILIP KRĄKOWSKI 2014 POZNAŃ A
214 Filip Flader 2008 Poznań B
215 Filip Tarka 2004 Luboń A
216 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
217 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows A
218 Filip Borawski 2009 Luboń A
219 Franciszek Warguła 2004 Tarnowo Podgórne B
220 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
221 Franciszek Prusakiewicz 2013 Kleszczewo Wesołe Skrzaty A
222 Franciszek Borowiak 2012 Poznań A
223 Franciszek Gola 2009 Poznań A
224 Franciszek Schyller 2012 Koło A
225 Franciszek Żurawski 2007 Poznań K.S. Wojownik Judo B
226 Franciszek Świtoń 2015 Ostrów Wlkp. B
227 Franciszek Berliński 2006 Poznań Altkom Akademia B
228 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
229 Franciszek Matuszak 2008 Pobiedziska Modraki-Łejery i przyjaciele A
230 Franciszek Kątowski 2011 Sławienko B
231 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A
232 Franciszek Czarnkowski 2014 Mieczewo A
233 Franciszek Małecki 2010 Szreniawa B
234 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porażyn A
235 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
236 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
237 Franciszek Olkiewicz 2014 Góra Tęczowa Gromada A
238 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
239 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
240 Franek Lisiak 2012 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina B
241 Franek Batko 2013 Suchy Las A
242 Franek Król 2010 Poznań B
243 Franek Zawodny 2009 Luboń Sp4 luboń A
244 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
245 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów B
246 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
247 Gabriel Praiss 2009 Poznań Chudini B
248 Gabriel Kozlowski 2013 Wieckowice B
249 Gabriel Kozorys 2016 Poznań A
250 Gabriela Juszczak 2013 Poznań A
251 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
252 Gabriela Grzelak 2012 Poznań (Poznań-Stare Miasto) A
253 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin B
254 Gabriela Goździerska 2016 Pniewy A
255 Gabriela Szwargot 2011 Kaźmierz Tarnowo Podgórne Biega A
256 Gabriela Kozieł 2012 Poznań DFDS Polska Running Team A
257 Gabriela Zaparta 2006 Lądek MOS Słupca A
258 Gabrysia Łaszcz 2011 Poznań Sp7 A
259 Gabrysia Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A
260 Grzegorz Trąbalski 2016 Poznań B
261 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
262 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
263 Grześ Kowalonek 2012 Poznań A
264 Hania Juszkiewicz 2013 Garzyn Przedszkole Garzyn B
265 Hanna Maczkowska 2017 Poznań A
266 Hanna Ziarkiewicz 2006 Poznan AZS Poznań. A
267 Hanna Mackiewicz 2012 Rokietnica Rokietnica Biega A
268 Hanna Żuchowska 2012 Poznań A
269 Hanna Łasocha 2011 Poznań B
270 Hektor Chojnacki 2010 Toruń SP 18 TORUŃ A
271 Helena Chojnacka 2011 Toruń SP 18 TORUŃ A
272 Helena Witkowska 2012 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
273 Helena Costa 2013 Poznań A
274 Helna Buczkowska 2011 Kościan Kościan Team A
275 Honorata Hafke 2007 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
276 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
277 Hubert Wiszniewski 2012 Boduszewo B
278 Hubert Sztuba` 2008 Biskupice A
279 Hubert Kąkolewski 2013 Międzychód A
280 IGA GŁOWACKA 2013 Poznań A
281 Iga Polarok 2014 Poznan A
282 Ignacy Świderski 2013 Przecław B
283 Ignacy Winkowski 2013 Komorniki B
284 Ignacy Męczykowski 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A
285 Ignacy Konieczek 2016 Swarzędz Gortatowo B
286 Ignacy Prętnicki 2008 Poznań A
287 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Kościan Team/ Szymmanowski Team/ BBKTS A
288 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
289 Igor Szostak 2006 Poznań Piątkowo na Biegowo A
290 IGOR SIEBERT 2009 LUBOŃ A
291 Igor Kowalski 2014 Wronki A
292 Igor Gzybek 2012 LUBOŃ A
293 Igor Cierpicki 2008 ROkietnica B
294 Igor siejek 2018 Obrzycko B
295 Igor Molicki 2006 MODRZE B
296 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
297 Igor Dojs 2012 POZNAŃ A
298 Igor Kwiatkowski 2009 Włocławek Bliźniak & spółka A
299 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. B
300 Iwo Chomicki 2012 Rokietnica B