Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
201 Igor Cierpicki 2008 ROkietnica B
202 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
203 Jędrzej Winiarski 2008 Poznań B
204 Cezary Czarnkowski 2008 Mieczewo A
205 Stefan Witkowski 2008 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
206 Olivia Ścibisz 2008 Poznań Łejery-Modraki i przyjaciele B
207 Justyna Golińska 2008 Poznań B
208 Gabrysia Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A
209 Mikołaj Wilk 2008 Złotniki A
210 Jan Styza 2008 Poznań szkoła podstawowa 67 A
211 Maja Friebe 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
212 Jakub Siódmiak 2008 Poznań B
213 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A (karnet)
214 Agata Wandycz 2008 Głogów B
215 Mikołaj Piotrowski 2008 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
216 Małgorzata Sosnowska 2008 Potasze B
217 Wiktoria Bindas 2008 Poznań A
218 Nela Kasprzyk 2008 Lusówko Modraki Łejery i Przyjaciele A
219 Basia Kaczmarek 2008 Mieczewo B
220 Maksymilian Perła 2008 Poznań Naramowice Biegają A
221 Bianka Adamczewska 2008 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
222 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners B
223 Tomek Kranc 2008 Poznań SP68 A
224 Antosia Drewniak 2008 Poznań A
225 Martyna Nowacka 2008 Poznań B
226 Kuba Stępniak 2008 Poznań A
227 Martyna Trawczyńska 2008 Baranowo B
228 Marta Morzy 2008 Kiekrz A
229 Hubert Sztuba` 2008 Biskupice A
230 Maks Kaczmarek 2008 Poznań Kacz Runners B
231 Marta Grajnert 2008 Leszno B
232 Matylda Reszelska 2008 Poznań A
233 Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód A
234 ZUZANNA RADOMSKA 2008 Murowana Goślina A
235 Wiktor Szymkowiak 2008 Daszewice A
236 Ignacy Prętnicki 2008 Poznań A
237 Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
238 Mateusz Łączka 2008 Poznań A
239 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
240 Zofia Duda 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
241 Julia Zabel 2008 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele B
242 Filip Flader 2008 Poznań B
243 Jakub Bosiacki 2008 Poznań B
244 ZOFIA MARCINOWSKA 2008 PLEWISKA RUN4FUN B
245 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
246 Alicja Jaskuła 2008 Poznań B
247 Jan Jarosz 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
248 Maria Jarosz 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
249 Linda Wandycz 2008 Głogów A
250 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
251 Franciszek Matuszak 2008 Pobiedziska Modraki-Łejery i przyjaciele A
252 Olga Michalak 2008 Rosnówko B
253 Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
254 Weronika Wójkowska 2008 Słupcs MOS Słupca B
255 Jakub Czaja 2008 Poznań A
256 Maria Dymek 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
257 Dominika Chocholska 2008 SUCHY LAS A
258 Martyna Kowalczyk 2009 Swarzędz B
259 Miłosz Męski 2009 Luboń Warta Poznań B
260 Julia Działoszyńska 2009 Ostrów Wielkopolski B
261 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
262 Oliwka NOWACZYK 2009 POZNAŃ Sp 14 Poznań A
263 Lena Wagner 2009 czapury Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań B
264 Franciszek Gola 2009 Poznań A
265 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
266 NADIA WITT 2009 ŚREM A
267 Julia Polarok 2009 Poznan A
268 JULIA MICHALAK 2009 OTUSZ A
269 Piotr Kałużny 2009 Tarnowo Podgórne A
270 MAKSYMILIAN GODURKIEWICZ 2009 MOGILNO A
271 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
272 Oliwka Lutomska 2009 Komorniki A
273 Filip Borawski 2009 Luboń A
274 Jerzy Golusiński 2009 Poznań B
275 Krzysztof Nowicki 2009 Suchy Las A
276 Bartosz Walachowski 2009 Bucz B
277 Mateusz Karolewski 2009 Pobiedziska B
278 Paulina Kazało 2009 Leszno Achilles Leszno A
279 Jakub Czapnik 2009 Poznań A
280 Jan Kamiński 2009 Poznań B
281 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów B
282 Gabriel Praiss 2009 Poznań Chudini B
283 Wojciech Grynia 2009 Poznań A
284 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań Sp. 89 A
285 Jakub Gawłowski 2009 Poznań A
286 Nikodem Sajewski 2009 Wągrowiec A
287 Zuzanna Baumann 2009 Koziegłowy B
288 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska AZS AWF synchro Poznań A
289 Dominika Grzesiak 2009 Dąbrowa B
290 Szymon Nowak 2009 Buk B
291 Karol Jopek 2009 Gostyń B
292 MIŁOSŁAWA MISZKOWICZ 2009 Poznań B
293 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
294 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
295 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Poznań A
296 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
297 Pola Rodziewicz 2009 Dabrowa B
298 Zuzanna Zienkowicz 2009 LUBOŃ SP3 Lubon A
299 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
300 Nikodem Pawlik 2009 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team A