Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
201 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
202 Marika KOZIEL 2010 POZNAŃ A
203 Ania Przybylska 2007 Poznań B
204 Marcjanna Dobrzykowska 2012 Poznan A
205 Tymon Ptaszynski 2011 Poznan B
206 Patrycja Szymaniak 2015 Poznań B
207 Nicole Książkiewicz 2005 Poznań B
208 Patrycja Łączka 2011 Poznań A
209 Adrian Kalinowski 2013 Poznań B
210 Franciszek Świtoń 2015 Ostrów Wlkp. B
211 FILIP KRĄKOWSKI 2014 POZNAŃ A
212 EMILIA KWAŚNY 2010 Poznań A
213 Dawid Frąckowiak 2016 Poznań A
214 Maksymilian Ochtyra 2005 MODRZE B
215 Karol Pietrusiak 2011 Paledzie A
216 Pola Kramer 2012 Oborniki A
217 Lena Barecka 2010 Luboń A
218 Amelia Rybczyńska 2010 Rokietnica A
219 Zofia Smirnow 2015 Poznań A
220 ALICJA TYCHMANOWICZ 2012 SKÓRZEWO A
221 ADAM JHUBOO 2015 POZNAŃ A
222 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań A
223 Wiktoria Augustyniak 2012 Granowo B
224 Stanisław majchrzak-dybek 2008 Poznan B
225 Jakub Reszke 2006 Kobylnica B
226 Alan Ewleszyn 2012 Mosina B
227 Kuba Malecki 2012 Poznań A
228 Mateusz Wejman 2010 Swarzedz B
229 Maja Majerowska 2016 Wolsztyn A
230 Grzegorz Trąbalski 2016 Poznań B
231 Igor Gzybek 2012 LUBOŃ A
232 Julia Nowak 2012 Poznań A
233 Błażej Zaparty 2010 Jerzykowo A
234 Aleksander Illukiewicz 2014 Kiekrz B
235 Feliks Golusiński 2010 Poznań B
236 Filip Flader 2008 Poznań B
237 Maria Wesołek 2014 Poznań A
238 Adam Majkowski 2006 Poznań A
239 Oskar Kościelniak 2004 Kostrzyn A
240 Tymoteusz Janowski 2009 Luboń A
241 Mikołaj Kościelniak 2006 Kostrzyn A
242 Zofia Waloszczyk 2013 Poznań A
243 Mateusz Żuchowski 2006 Międzychód A
244 Marcel Wower 2009 Poznań A
245 Hubert Wiszniewski 2012 Boduszewo B
246 Lidia Golińska 2005 Poznań A
247 Marta Możarowska 2012 Suchy Las A
248 Igor Cierpicki 2008 ROkietnica B
249 Magdalena Łaszcz 2013 BARANOWO A
250 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
251 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
252 Oliwia Tulińska 2006 MODRZE A
253 Alex Spychalski 2016 Mościenica B
254 Antoni Krajewski 2012 Sieraków B
255 Marta Kurzawa 2004 Jarocin B
256 JULIA KAMIŃSKA 2011 POZNAŃ B
257 Martyna Trawczyńska 2008 Baranowo B
258 Olga Majchrzak 2013 Kościan A
259 Gabriela Grzelak 2012 Poznań (Poznań-Stare Miasto) A
260 Marika Błesnowska 2007 Śmigiel A
261 Kazimierz Humbla 2014 Poznań B
262 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
263 Szymon Ludera 2006 Swarzędz A
264 Kamila Błoszyk 2010 Poznań B
265 Borys Michalak 2014 Poznań B
266 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
267 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice B
268 Amelia Mendel 2015 Poznań A
269 Ksawery ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
270 Martynka Sęk 2013 Dąbrówka A
271 Weronika Hofman 2007 Poznań B
272 Julian Wiącek 2015 Międzyrzecz A
273 Alan Nowak 2011 POZNAŃ B
274 Nikodem Pakuła 2009 Gniezno A
275 Bartosz Skarupski 2012 Obrzycko B
276 Zuzanna Baumann 2009 Koziegłowy B
277 Maja Tomaszewska 2014 Komorniki A
278 Marek Brodziak 2010 Dolsk A
279 Antosia Drewniak 2008 Poznań A
280 Natasza Stańko 2009 Dąbrówka A
281 Oliver Jhuboo 2017 Drogheda A
282 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
283 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
284 Szymon Nowak 2014 MODRZE B
285 JAGNA KACZMAREK 2013 Baranowo A
286 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. B
287 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
288 Weronika Malecka 2016 Poznań A
289 Iwo Chomicki 2012 Rokietnica B
290 WIKTORIA JACKOWIAK 2010 POZNAŃ B
291 Marysia Zbytniewska 2015 Skórzewo B
292 Wojciech Witkowski 2012 Kamionki B
293 Tymoteusz Zaparty 2006 Jerzykowo A
294 Mateusz Kapica 2011 Mrowino A
295 Milena Dudzik 2011 Kicin B
296 Liwia Górczyńska 2014 Poznań A
297 Antoni Radomski 2009 Poznań A
298 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
299 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A
300 Mikołaj Staszek 2014 Baranowo A