Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
201 Nadia Gołdych 2006 Słupca mks mos słupca A
202 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ A
203 LAURA GRABIAK 2016 POZNAŃ A
204 Marta Grajnert 2008 Leszno B
205 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno B
206 Maksymilian Grochowski 2010 Biedrusko B
207 Adam Grudniak 2009 Poznań UKS Smoki A
208 Maja Grudniak 2013 Poznań A
209 Dariusz Grupa 2009 Mielno KP Kozie B
210 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 B
211 Wojciech Grynia 2009 Poznań A
212 Maciej Grynia 2010 Poznań A
213 Stanisław Grynia 2012 Walerianowo A
214 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
215 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
216 Eryk Grzęda 2011 Poznań A
217 Zuzanna Grzęda 2011 Poznań A
218 Aleksnadra Grzegorzewska 2011 Szamotuły A
219 Lena Grzegorzewska 2014 Szamotuły B
220 Gabriela Grzelak 2012 Poznań (Poznań-Stare Miasto) A
221 Dominika Grzesiak 2009 Dąbrowa B
222 Natalia Grzesiak 2012 Dąbrowa B
223 Jakub Grześkowiak 2008 Poznań A
224 Szymon Grześkowiak 2012 Poznań A
225 Tatiana Grzybowska 2010 Poznań B
226 Igor Gzybek 2012 LUBOŃ A
227 Leszek Gzyl 2007 Szamotuły A
228 IGA GŁOWACKA 2013 Poznań A
229 Honorata Hafke 2007 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
230 Magdalena Haufa 2009 Poznań A
231 Zuzanna Herkowiak 2013 Baranowo B
232 Weronika Hofman 2007 Poznań B
233 Wiktor Hojny 2011 Poznań A
234 Szymon Hojny 2006 Poznań A
235 Bernard Hołenko 2016 Poznań B
236 Nikola Hudzińska 2006 Słupca MOS Słupca A
237 Kazimierz Humbla 2014 Poznań B
238 Krystian Ilkiewicz 2011 Sieraków B
239 Aleksander Illukiewicz 2014 Kiekrz B
240 WIKTORIA JACKOWIAK 2010 POZNAŃ B
241 ALEKSANDRA JACKOWSKA 2013 Czapury B
242 Zuzanna Jakrzewska 2014 Kamionki Altkom Akademia B
243 Szymon Jakrzewski 2014 Kamionki Altkom Akademia B
244 Amelia Jakubek 2013 Swarzędz B
245 Stanisław Jakubowski 2009 Poznań Akademia Reissa A
246 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl A (karnet)
247 borys jankowski 2012 Stęszew A
248 Tymoteusz Janowski 2009 Luboń A
249 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
250 Pola Jaroniec 2015 Zakrzewo Bubu Team B
251 Michalina Jaroniec 2010 Zakrzewo Bubu Team B
252 Jan Jarosz 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
253 Maria Jarosz 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
254 Aleksandra Jasińska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
255 Jakub Tomasz Jasiński 2013 Poznań B
256 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
257 Jeremi Jaśkiewicz 2015 Poznań A
258 Kacper Jaskólski 2003 Poznan Mks Przemyslaw A
259 Alicja Jaskuła 2008 Poznań B
260 Kacper Jęch 2005 Złotniki A
261 Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód A
262 VERONICA JHUBOO 2012 POZNAŃ A
263 ADAM JHUBOO 2015 POZNAŃ A
264 Oliver Jhuboo 2017 Drogheda A
265 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
266 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
267 Karol Jopek 2009 Gostyń B
268 Zuzanna Jóskowiak 2013 Komorniki B
269 Marcin Jóźwiak 2005 Poznań A
270 Jan Jóźwiak 2014 Borówiec Trolle B
271 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
272 Kacper Juś 2009 Poznań A
273 Gabriela Juszczak 2013 Poznań A
274 Oliwia Juszkiewicz 2007 Garzyn sp7 Leszno A
275 Hania Juszkiewicz 2013 Garzyn Przedszkole Garzyn B
276 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
277 Dorian Kacała 2012 Poznań A
278 Ola Kaczmarek 2010 Poznań Kacz Runners B
279 Maks Kaczmarek 2008 Poznań Kacz Runners B
280 JAGNA KACZMAREK 2013 Baranowo A
281 Eryk Kaczmarek 2006 Komorniki A
282 Basia Kaczmarek 2008 Mieczewo B
283 Karol Kaczmarek 2005 MODRZE B
284 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań 2012 A
285 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
286 Hubert Kąkolewski 2013 Międzychód A
287 Adrian Kalinowski 2013 Poznań B
288 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A
289 JULIA KAMIŃSKA 2011 POZNAŃ B
290 NIKOLA KAMIŃSKA 2009 POZNAŃ B
291 Jan Kamiński 2009 Poznań B
292 Mateusz Kapica 2011 Mrowino A
293 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
294 Filip Kąplerowicz 2006 MODRZE B
295 Mateusz Karolewski 2009 Pobiedziska B
296 Antoni Kasprzak 2014 Poznań A
297 Aleksander Kasprzak 2012 Poznań A
298 Nela Kasprzyk 2008 Lusówko Modraki Łejery i Przyjaciele A
299 Marysia Kaszuba 2013 Poznań A
300 Franciszek Kątowski 2011 Sławienko B