Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
201 Łucja Kurzawska 2011 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
202 Marcel Kwas 2014 Szczytniki B
203 Cezary Kwas 2009 Szczytniki B
204 Stanisław Kwiatkowski 2014 Lutogniew Event B
205 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
206 Paweł Lasak 2007 Poznań HERNIK TEAM / SP20 A
207 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
208 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. B
209 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów B
210 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija B
211 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
212 Krzysztof Ligęza 2006 Poznań B
213 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
214 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
215 Szymon Ludera 2006 Swarzędz A
216 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki A
217 Mateusz Machowiak 2006 Poznań Mach Team B
218 Lena Machowiak 2010 Poznań Mach Team B
219 Andrzej Maciejewski 2003 Poznań B
220 Tomasz Maciejewski 2009 Poznań B
221 Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica Rokietnica Biega A
222 Hanna Mackiewicz 2012 Rokietnica Rokietnica Biega A
223 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
224 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
225 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
226 Stanisław majchrzak-dybek 2008 Poznan B
227 Maja Majerowska 2016 Wolsztyn A
228 Marcel Majewski 2011 Poznań A
229 Weronika Malecka 2016 Poznań A
230 Kuba Malecki 2012 Poznań A
231 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
232 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
233 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań A
234 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
235 Zofia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
236 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
237 Dawid Mańkowski 2012 Kaźmierz A
238 Adrian Mańkowski 2015 Kaźmierz A
239 Kornelia Marciniak 2011 Koziegłowy A
240 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
241 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
242 Julia Marcinkowska 2010 POZNAŃ szkoła podst57 A
243 ZOFIA MARCINOWSKA 2008 PLEWISKA RUN4FUN B
244 LIGIA MARCINOWSKA 2005 PLEWISKA RUN4FUN B
245 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
246 AGATA MATUSZAK 2012 Koźmin Wielkopolski A
247 Franciszek Matuszak 2008 Pobiedziska Modraki-Łejery i przyjaciele A
248 Agata Mazurkiewicz 2004 Poznań B
249 Natalia Męczykowska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A
250 Ignacy Męczykowski 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A
251 Amelia Mendel 2015 Poznań A
252 Michalina Męska 2010 Luboń sprinterki.pl B
253 Miłosz Męski 2009 Luboń Warta Poznań B
254 Borys Michalak 2014 Poznań B
255 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
256 Piotr Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
257 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
258 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
259 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B
260 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
261 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
262 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
263 MIŁOSŁAWA MISZKOWICZ 2009 Poznań B
264 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
265 Nadia Molak 2009 Poznań B
266 Marta Możarowska 2012 Suchy Las A
267 Mateusz Możarowski 2011 Suchy Las A
268 Emilia Mruk 2011 Kaźmierz B
269 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
270 Martyna Nowacka 2008 Poznań B
271 Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki B
272 Daria Nowak 2010 ROKIETNICA A
273 Tymoteusz Nowak 2014 Zębowo Piekarnia wiejska Hernik Team B
274 Ksawery Nowak 2005 Golęczewo John dewey school Oborniki A
275 Tosia Nowak 2006 Poznań Nowaki team A
276 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
277 Szymon Nowak 2009 Buk B
278 Szymon Nowak 2014 MODRZE B
279 Sandra Nowak 2014 MODRZE B
280 Nadia Nowak 2010 ROKIETNICA A
281 Jakub Nowicki 2007 Poznań B
282 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
283 Maja Nycz 2014 Suchy Las A
284 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
285 Franciszek Olkiewicz 2014 Góra Tęczowa Gromada A
286 Tosia Orwat 2007 Poznań A
287 Juliusz Paikert 2013 Poznań A
288 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
289 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
290 JASIU PANAS 2012 POZNAŃ B
291 Joanna Patan-Nowak 2014 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team B
292 Jędrzej Pawelec 2016 Tarnowo Podgórne A
293 Wojciech Pawelec 2014 Tarnowo Podgórne A
294 Łucja Pawlak 2010 Poznań A
295 Zosia Pawlicka 2005 Poznań brak A
296 Małgorzata Pawlik 2009 Gostyń B
297 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
298 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A
299 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team B
300 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team B