Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
101 Jakub Kowalewski 2011 Poznań AZS Olimpia Poznań A
102 Antoni Stępniak 2015 Poznań A
103 Gabrysia Łaszcz 2011 Poznań Sp7 A
104 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu A
105 Matylda Okupniak 2012 Poznań A
106 Franciszek Prusakiewicz 2013 Kleszczewo Wesołe Skrzaty A
107 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
108 Adrian Mańkowski 2015 Kaźmierz A
109 Oliwka Lutomska 2009 Komorniki A
110 Klaudia Śron 2005 Złotniki A
111 Gabrysia Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A
112 NINA SIEBERT 2011 LUBOŃ A
113 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
114 Wiktoria Gola 2006 Poznań A
115 Maciej Waloszczyk 2005 Poznań A
116 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
117 Aniela Schyller 2012 Koło A
118 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
119 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
120 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań Słoneczka A
121 Norbert Sztuba 2010 Biskupice A
122 Antoni Koplin 2015 Lubasz Klub Dobrej Formy A
123 Pola Chocholska 2013 SUCHY LAS 1976 A
124 Bartłomiej Wesól-Tereszczak 2008 Jeziorki A
125 Joanna Antoszek 2005 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
126 Marcelinka Weychan 2012 Stęszew A
127 Oliwka Olejniczak 2005 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
128 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
129 Stefan Biegalski 2010 Poznań A
130 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
131 Filip Szymaniak 2012 Poznań A
132 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
133 Natalia Musiałkiewicz 2006 Czerwonak A
134 Karol Burek 2015 Sławsk A
135 Piotr Przybylski 2013 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
136 Wiktor Szmania 2005 Margonin WATAHA A
137 VERONICA JHUBOO 2012 POZNAŃ A
138 Helena Witkowska 2012 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
139 Mikołaj Wilk 2008 Złotniki A
140 Julia Czapnik 2012 Poznań A
141 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań A
142 Dawid Dymek 2006 MODRZE A
143 Lena Sosińska 2011 Poznań A
144 KACPER KRĄKOWSKI 2012 POZNAŃ A
145 Mateusz Łączka 2008 Poznań A
146 Olga Rybczyńska 2010 Rokietnica A
147 Olga Zamiara 2013 Łubowo A
148 Franciszek Borowiak 2012 Poznań A
149 Jurek Kawa 2008 Poznań A
150 Zuzanna Grzęda 2011 Poznań A
151 Amelia Zydorowicz 2007 Poznań A
152 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
153 Julia Operacz 2013 Poznań A
154 Paweł Kazało 2005 Leszno Sp Leszno A
155 Wiktor Szymkowiak 2008 Daszewice A
156 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
157 Robert Frankowski 2011 Czapury A
158 Aleks Skowroński 2012 Poznań A
159 Kamil Okupniak 2015 Poznań A
160 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski A
161 Diego Kowalczyk 2006 Poznań AP Reissa 2006 A
162 Lenusia Chałubińska 2013 Komorniki A
163 Matylda Śron 2009 Złotniki A
164 Igor Szostak 2006 Poznań Piątkowo na Biegowo A
165 IGOR SIEBERT 2009 LUBOŃ A
166 Oliwia Pawlik 2004 Siedlec A
167 Franciszek Gola 2009 Poznań A
168 Jakub Strzelczyk 2010 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina A
169 Malwina Waloszczyk 2007 Poznań A
170 Karolina Klimorowska 2009 Poznań A
171 Franciszek Schyller 2012 Koło A
172 Natalia Męczykowska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A
173 Aleksandra Jasińska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
174 Amelia Konieczka 2006 Słupca MOSiR Słupca A
175 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
176 Kacper Żuchowski 2010 Międzychód A
177 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
178 Mateusz Możarowski 2011 Suchy Las A
179 Marta Wesól-Tereszczak 2010 Jeziorki A
180 Maciej Antoszek 2009 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
181 Dominik Machowicz 2012 Luboń Przedszkole A
182 Oliwia Juszkiewicz 2007 Garzyn sp7 Leszno A
183 Adam Biegalski 2014 Poznań A
184 Emilia Wower 2013 Poznań A
185 Joanna Koprucka 2006 MODRZE A
186 Pola Kramer 2012 Oborniki A
187 Marika KOZIEL 2010 POZNAŃ A
188 EMILIA KWAŚNY 2010 Poznań A
189 Zofia Smirnow 2015 Poznań A
190 Igor Kowalski 2014 Wronki A
191 Matylda Weychan 2004 Stęszew Team Aktywny Stęszew A
192 ADAM JHUBOO 2015 POZNAŃ A
193 Lena Barecka 2010 Luboń A
194 Lena Cichocka 2011 Komorniki A
195 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo Ułan Zalasewo A
196 Hanna Ziarkiewicz 2006 Poznan AZS Poznań. A
197 Karol Pietrusiak 2011 Paledzie A
198 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
199 FILIP KRĄKOWSKI 2014 POZNAŃ A
200 Patrycja Łączka 2011 Poznań A