Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
101 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań #koziołki_team A
102 Iga Polarok 2014 Poznan A
103 Filip Jeleniewski 2015 Poznań A
104 Edward Kosmowski 2011 Poznań P.H.P. Metal-Stop Kinga Zielińska A
105 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
106 Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
107 AMELIA MATYSIAK 2018 MIĘDZYCHÓD A
108 Aleksandra Łuczak 2012 Przeźmierowo A
109 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
110 Szymon Stachowiak 2008 Rokietnica Rokietnica Biega A
111 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
112 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
113 Dawid PRUCHNIEWSKI 2012 Rokietnica A
114 Weronika Seweryn 2010 Leszno SP 13 Leszno A
115 Dobromir Kozorys 2013 Poznań A
116 Jeremiasz Konieczny 2007 Białośliwie A
117 KORNELIA NOWAK 2008 Swarzędz A
118 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
119 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
120 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
121 Kacper Burchardt 2009 Jankowice SP 89 POZNAŃ A
122 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań SP89 A (karnet)
123 Przemysław Kaczmarek 2009 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
124 Klaudia Smela 2010 Luboń A (karnet)
125 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A (karnet)
126 Filip MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
127 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A (karnet)
128 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
129 Gabrysia Hoffman 2013 Poznań Ptkw A (karnet)
130 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A (karnet)
131 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
132 Jakub Domań 2004 Kiekrz A (karnet)
133 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
134 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A (karnet)
135 MIA WIŚNIEWSKA 2011 Przeźmierowo A (karnet)
136 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A (karnet)
137 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
138 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
139 Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
140 Jakub Drab 2012 Krzyż Wlkp. FSD RUN DREZDENKO A (karnet)
141 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
142 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia A (karnet)
143 Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
144 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
145 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A (karnet)
146 Jagoda Musielak 2005 Książ Wielkopolski MOS Śrem A (karnet)
147 Milan Stroiński 2009 Poznań SP nr 89 w Poznaniu A (karnet)
148 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
149 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A (karnet)
150 Livia Krzak 2015 Chyby A (karnet)
151 Piotr Kapka 2005 Poznań A (karnet)
152 Kacper Mitura 2012 komorniki A (karnet)
153 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz A (karnet)
154 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
155 Piotrek Matuszak 2004 Borek wlkp. A (karnet)
156 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn A (karnet)
157 piotr mitura 2015 komorniki A (karnet)
158 Aleks Skowroński 2012 Poznań A (karnet)
159 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
160 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
161 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A (karnet)
162 Patryk Winkel 2008 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
163 Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem A (karnet)
164 Antoni Małecki 2005 Poznan SP 61 A (karnet)
165 Jakub Kaczmarek 2004 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
166 Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
167 Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
168 Jakub MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
169 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
170 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
171 Franciszek Chrobak 2016 Czapury B
172 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo SZYMTEAM B
173 Szymon Przybylak 2011 Poznań SP 67 B
174 Filip Niklewicz 2013 Oborniki B
175 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin B
176 Lena Szeszuła 2015 Poznań PROCAR Auto Części B
177 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
178 Konrad Michalak 2008 Poznań B
179 Przemysław Ast 2011 Poznań B
180 ANDREAS WOJTYNIAK 2010 POZNAŃ PROCAR Auto Części B
181 Malwina Abramowicz 2006 Kalisz REKSIO TEAM B
182 zosia KUCZYNSKA 2005 PĘPOWO team runway B
183 Zuzanna Wojtera 2006 Poznań B
184 Miłosz Zając 2016 Poznań Zajcani Team B
185 Michał Ryczak 2014 Poznań Michałek i Marta Team B
186 Jakub Kosicki 2015 Koziegłowy B
187 Sebastian Rowley 2011 Poznań SP nr 62 w Poznaniu B
188 Kuba Giea 2015 Pozań HCP POZNAŃ B
189 Jakub PĄPKA 2009 Wojnowice B
190 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Malinowscy Team B
191 FILIP HERRA 2009 DACHOWA DACHOWA BIEGA B
192 CEZARY KWAS 2009 SZCZYTNIKI B
193 Julia Cieślak 2005 Poznań B
194 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki B
195 Maciej Rzekanowski 2008 Zlotniki Basket Team Suchy Las B
196 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo B
197 XAVIER HERRA 2011 DACHOWA DACHOWA BIEGA B
198 MARCEL KWAS 2014 SZCZYTNIKI B
199 Maciej Staszak 2008 Złotniki B
200 Julia Kończak 2010 Poznań B