Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Maria Wesołek 2014 Poznań A
102 Zuzanna Wesól-Tereszczak 2005 Jeziorki A
103 Bartłomiej Wesól-Tereszczak 2008 Jeziorki A
104 Marta Wesól-Tereszczak 2010 Jeziorki A
105 Mateusz Wejman 2010 Swarzedz B
106 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin B
107 Emilka Wawrzyniak 2016 Dopiewo Drużyna W! B
108 KONRAD WAWRZYNIAK 2010 LESZNO A
109 Dominika Waszak 2010 Słupca MOSiR Słupca A
110 Maciej Wasielewski 2015 Luboń Drużyna Szpiku A
111 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku A
112 Franciszek Warguła 2004 Tarnowo Podgórne B
113 Kacper Waraczewski 2009 POZNAŃ A
114 Linda Wandycz 2008 Głogów A
115 Agata Wandycz 2008 Głogów B
116 Maciej Waloszczyk 2005 Poznań A
117 Malwina Waloszczyk 2007 Poznań A
118 Zofia Waloszczyk 2013 Poznań A
119 Tomek Waloszczyk 2010 Poznań A
120 Basia Waloszczyk 2013 Poznań A
121 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań B
122 Zofia Walenciak 2011 Oborniki B
123 Bartosz Walachowski 2009 Bucz B
124 Wiktoria Wajs 2013 Luboń B
125 Agnieszka Wajs 2008 Luboń B
126 Lena Wagner 2009 czapury Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań B
127 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
128 Dawid Urbański 2007 Kościan A
129 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
130 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
131 ALICJA TYCHMANOWICZ 2012 SKÓRZEWO A
132 Oliwia Tulińska 2006 MODRZE A
133 Melania Trzeciak 2014 Poznań B
134 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
135 Tymoteusz Trela 2011 Poznan biegacz indywidualny B
136 Martyna Trawczyńska 2008 Baranowo B
137 Jakub Trąbalski 2012 Poznań B
138 Grzegorz Trąbalski 2016 Poznań B
139 Karolina Tomczak 2007 Poznań A
140 Barbara Tomczak 2012 Poznań A
141 Mateusz Tomaszewski 2010 Komorniki A
142 Maja Tomaszewska 2014 Komorniki A
143 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań A
144 Jagoda Terlecka 2013 Poznań A
145 Filip Tarka 2004 Luboń A
146 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
147 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
148 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
149 Wiktor Szymkowiak 2008 Daszewice A
150 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice B
151 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo B
152 Filip Szymaniak 2012 Poznań A
153 Patrycja Szymaniak 2015 Poznań B
154 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
155 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
156 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Poznań A
157 Gabriela Szwargot 2011 Kaźmierz Tarnowo Podgórne Biega A
158 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
159 Hubert Sztuba` 2008 Biskupice A
160 Norbert Sztuba 2010 Biskupice A
161 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
162 Tymoteusz Szrama 2013 Wągrowiec LZS Wiatrowo B
163 Gabrysia Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A
164 Igor Szostak 2006 Poznań Piątkowo na Biegowo A
165 Wiktor Szmania 2005 Margonin WATAHA A
166 Mateusz Szmania 2008 Margonin WATAHA A
167 Jakub Szkudlarski 2009 Poznań Red Box B
168 Anna Szczublewska 2013 Poznań A
169 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
170 Nikodem Szczepaniak 2009 Wągrowiec A
171 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski A
172 Jan Szajkowski 2010 Lusowo B
173 Agata Szajkowska 2013 Lusowo B
174 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
175 Franciszek Świtoń 2015 Ostrów Wlkp. B
176 Antonina Święcicka 2010 Poznań B
177 Ignacy Świderski 2013 Przecław B
178 Sebastian Świder- Koniecpolski 2011 Pniewy B
179 Stanisław Suszczewicz 2006 Poznań B
180 Marianna Suszczewicz 2008 Poznań B
181 Jan Styza 2008 Poznań szkoła podstawowa 67 A
182 Piotr Styperek 2012 Rokietnica A
183 Amelia Styperek 2015 Rokietnica A
184 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
185 Oskar Strzelewicz 2016 Poznań B
186 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
187 Jakub Strzelczyk 2010 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina A
188 Jan Strugarek 2013 Poznań Psi patrol A
189 Martyna Straśko 2012 Poznań A
190 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
191 Kuba Stępniak 2008 Poznań A
192 Antoni Stępniak 2015 Poznań A
193 Mikołaj Staszek 2014 Baranowo A
194 Kuba Staszak 2015 Poznań A
195 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki Ekspres Łingo B
196 Maciej Staszak 2008 Złotniki Ekspres Łingo B
197 Staś Staszak 2013 Poznań 61-216 A
198 Natasza Stańko 2009 Dąbrówka A
199 Róża Staniek 2015 Mrowino Siostra Wiktora A
200 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)