Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
101 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
102 Konrad Michalak 2008 Poznań B
103 Zuzanna Grzęda 2008 Poznań SP89 A
104 Przemysław Ast 2011 Poznań B
105 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
106 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A
107 Dobromiła BIECHOŃSKA 2012 Poznań A
108 ANDREAS WOJTYNIAK 2010 POZNAŃ PROCAR Auto Części B
109 Tosia Orwat 2007 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT A
110 NATALIA KICIŃSKA 2013 POZNAŃ PRZEDSZKOLE BAŚNIOWY DOM POZNAŃ A
111 Igor Andrzejewski 2007 Poznań SSP 14 Poznań A
112 Maja Mielcarek 2015 Poznań Prywatne Przedszkole Estetyczne / MIM DREAM TEAM / A
113 Gosia Wojtkowiak 2015 Poznań Szybkie Ślimaki A
114 KINGA WOLNA 2011 Poznań A
115 Hubert Jeczewski 2011 Poznan ZS nr 5 w Poznaniu A
116 Zuzanna Wojtera 2006 Poznań B
117 Miłosz Zając 2016 Poznań Zajcani Team B
118 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań SSP 14 Poznań A
119 Martyna Liszkowska 2013 Poznań A
120 Justyna Kozłowska 2005 Poznań $ A
121 Ignacy Pretnicki 2008 Poznan A
122 Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
123 Olga Wesołowska 2008 Poznań A
124 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
125 Michalina BIECHOŃSKA 2009 Poznań A
126 Tosia Król 2014 Poznań A
127 Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
128 Natan van der Mee 2016 Poznań gRUNwal team Poznań A
129 Michał Ryczak 2014 Poznań Michałek i Marta Team B
130 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
131 Sebastian Rowley 2011 Poznań SP nr 62 w Poznaniu B
132 Jaś Pretnicki 2012 Poznan A
133 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A (karnet)
134 Stanisław Szymczak 2010 Poznań SP89 Poznań A
135 Jan Strugarek 2013 Poznań A
136 Milan Stroiński 2009 Poznań SP nr 89 w Poznaniu A (karnet)
137 Łucja Pawlak 2010 Poznań Super Żabula A
138 Martyna Nowacka 2008 Poznań SP 18 Poznań B (karnet)
139 Wiktoria Wachowiak 2012 Poznań A
140 Jędrek Król 2011 POZNAŃ A
141 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B (karnet)
142 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
143 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
144 Emilia Humbla 2015 Poznań A
145 Alicja Dembska 2012 Poznan SP 51 A
146 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań SP nr 18 B (karnet)
147 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
148 Borys Leśniak 2009 Poznań Dirty Sparrows B (karnet)
149 Mateusz Machowiak 2006 Poznań A
150 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A (karnet)
151 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Malinowscy Team B
152 Piotr Kapka 2005 Poznań A (karnet)
153 Julia Cieślak 2005 Poznań B
154 Wojciech Szymczak 2008 Poznań SP89 Poznań A
155 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
156 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
157 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
158 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań Koty A
159 Julia Kończak 2010 Poznań B
160 Aleks Skowroński 2012 Poznań A (karnet)
161 Julia Polarok 2009 Poznan A
162 Lena Machowiak 2010 Poznań A
163 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
164 Stanisław Rogacki 2013 Poznań A
165 Kacper Liszkowski 2007 Poznań A
166 Marek Kąsowski 2012 Poznań A
167 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań #koziołki_team A
168 Mikołaj Kończak 2014 Poznań B
169 Iga Polarok 2014 Poznan A
170 Filip Jeleniewski 2015 Poznań A
171 Patryk Winkel 2008 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
172 Edward Kosmowski 2011 Poznań P.H.P. Metal-Stop Kinga Zielińska A
173 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
174 Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
175 Antoni Małecki 2005 Poznan SP 61 A (karnet)
176 Julia Burlaga 2012 Poznań B
177 Dobromir Kozorys 2013 Poznań A
178 Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
179 Aleksander Krakowski 2015 Poznań B
180 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
181 Alex Rowley 2014 Poznań Przedszkole nr 142 w Poznaniu B
182 Jakub MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
183 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
184 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
185 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
186 MIA WIŚNIEWSKA 2011 Przeźmierowo A (karnet)
187 Ewa Łuczak 2014 Przeźmierowo A
188 Aleksandra Łuczak 2012 Przeźmierowo A
189 Tymoteusz Szłapka 2009 Rąbiń MKS MOS Śrem A
190 Faustyna Szłapka 2007 Rąbiń MKS MOS Śrem A
191 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL A
192 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
193 Nadia Molak 2009 Rokietnica A
194 Lena Czekatowska 2011 Rokietnica A
195 Patryk Gawronski 2011 rokietnica A
196 Ewa Stachowiak 2005 Rokietnica Rokietnica Biega A
197 Szymon Stachowiak 2008 Rokietnica Rokietnica Biega A
198 Dawid PRUCHNIEWSKI 2012 Rokietnica A
199 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn A (karnet)
200 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo B