Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Anna Wicher 2012 Poznań Przedszkole Koraliki B
102 Anna Karolina Brodziak 2014 Dolsk A
103 Antoni Kasprzak 2014 Poznań A
104 Antoni Stępniak 2015 Poznań A
105 Antoni Koplin 2015 Lubasz Klub Dobrej Formy A
106 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
107 Antoni Krajewski 2012 Sieraków B
108 Antoni Radomski 2009 Poznań A
109 Antoni Berliński 2011 Poznań Altkom Akademia B
110 Antoni Chmielewski 2009 Luboń A
111 Antoni Żuchlewski 2012 Poznań A
112 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
113 Antonina Król 2014 Kórnik Trolle B
114 ANTONINA AMBROWCZYK 2013 LESZNO B
115 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
116 Antonina Kosiorek 2011 Pniewy B
117 Antonina Święcicka 2010 Poznań B
118 Antosia Drewniak 2008 Poznań A
119 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
120 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań Sp. 89 A
121 Aurelia Kwiecińska 2008 Luboń KidsRunners B
122 Axel Rojewski 2012 Młynik A
123 Barbara Bartniczak 2015 PRZEŹMIEROWO A
124 Barbara Polus 2014 Biedrusko B
125 Barbara Tomczak 2012 Poznań A
126 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
127 Bartosz Bąkowski 2011 Poznań Szkoła Da Vinci A
128 Bartosz Skarupski 2012 Obrzycko B
129 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne A
130 Bartosz Machowicz 2015 Luboń A
131 Bartosz Aniołek 2010 Poznań A
132 Bartosz Dydymski 2008 Puszczykowo B
133 Bartosz Borak 2011 Witobel Ks Lipno Stęszew A
134 Bartosz Walachowski 2009 Bucz B
135 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ A
136 Bartosz Burzyński 2007 GOŁAŃCZ B
137 Bartosz Bartniczak 2011 PRZEŹMIEROWO Victoria Wysogotowo A
138 Bartłomiej Wesól-Tereszczak 2008 Jeziorki A
139 Basia Kaczmarek 2008 Mieczewo B
140 Basia Waloszczyk 2013 Poznań A
141 Bernard Hołenko 2016 Poznań B
142 Bianka Adamczewska 2008 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
143 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
144 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
145 Borys Michalak 2014 Poznań B
146 Borys Moliński 2010 Oborniki A
147 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
148 Borys Schefke 2011 Kowanówko B
149 borys jankowski 2012 Stęszew A
150 Bruno Górczyński 2015 Poznań A
151 Bruno Widerak 2008 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
152 Błażej Zaparty 2010 Jerzykowo A
153 Cezary Kwas 2009 Szczytniki B
154 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie B
155 Cezary Czarnkowski 2008 Mieczewo A
156 Cyprian Anioła 2014 Przeźmierowo A
157 Cyryl Mietlicki 2010 Sapowice B
158 Damian Kolanowski 2012 Dzięcielin B
159 Daria Nowak 2010 ROKIETNICA A
160 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
161 Dariusz Grupa 2009 Mielno KP Kozie B
162 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica A
163 Dawid Mańkowski 2012 Kaźmierz A
164 Dawid Urbański 2007 Kościan A
165 Dawid Dymek 2006 MODRZE A
166 Dawid Frąckowiak 2016 Poznań A
167 Dawid Zawadzki 2004 Pobiedziska Wiewiór Team A
168 Dawid Dykiert 2016 Poznań A
169 Dawid Kowal 2004 Leszno B
170 Dawid Kucharski 2013 Poznań B
171 Diego Kowalczyk 2006 Poznań AP Reissa 2006 A
172 Dobromir Kozorys 2013 Poznań A
173 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
174 Dominik Kotliński 2011 Pamiątkowo B
175 Dominik Machowicz 2012 Luboń Przedszkole A
176 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
177 Dominika Chocholska 2008 SUCHY LAS A
178 Dominika Grzesiak 2009 Dąbrowa B
179 Dominika Waszak 2010 Słupca MOSiR Słupca A
180 Dominika Czaja 2007 Poznań A
181 Dominika Rutkowska 2010 Kaźmierz A
182 Dorian Kacała 2012 Poznań A
183 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Poznań A
184 Dorota Braciszewska 2013 Gąsawa A
185 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B
186 Emilia Błażyńska 2003 Wieleń UKS Venus Jędrzejewo B
187 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
188 Emilia Wower 2013 Poznań A
189 EMILIA KWAŚNY 2010 Poznań A
190 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
191 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
192 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
193 Emilia Zagórska 2012 Poznań A
194 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
195 Emilia Mruk 2011 Kaźmierz B
196 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
197 Emilka Wawrzyniak 2016 Dopiewo Drużyna W! B
198 Emilka Pospieszna 2010 Paczkowo A
199 Eryk Grzęda 2011 Poznań A
200 Eryk Kaczmarek 2006 Komorniki A