Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Tosia Nowak 2006 Poznań Nowaki team A
102 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
103 Natalia Woźniak 2006 MODRZE B
104 Gabriela Zaparta 2006 Lądek MOS Słupca A
105 Mateusz Machowiak 2006 Poznań Mach Team B
106 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows A
107 Piotr Mikołajczak 2006 MODRZE B
108 Maja Korycińska 2006 MODRZE B
109 Dawid Dymek 2006 MODRZE A
110 Oliwier Sajewski 2006 Wągrowiec A
111 Adam Majkowski 2006 Poznań A
112 Olivier Pawlik 2006 Poznań A
113 Tymoteusz Zaparty 2006 Jerzykowo A
114 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
115 Mateusz Sękowski 2007 skórzewo B
116 Wanessa Malczewska 2007 Gniezno A
117 Amelia Zydorowicz 2007 Poznań A
118 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
119 Jakub Nowicki 2007 Poznań B
120 Mateusz Rechul 2007 Poznan A
121 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
122 Katarzyna Kałużna 2007 Tarnowo Podgórne A
123 Staś Kowalonek 2007 Poznań A
124 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
125 WERONIKA BLIMKA 2007 słupca MOS Słupca A
126 Ania Przybylska 2007 Poznań B
127 Bartosz Burzyński 2007 GOŁAŃCZ B
128 Sylwia Pawela 2007 Lądek mks mos słupca B
129 Zuzanna Orchowska 2007 Lądek MOS Słupca A
130 Weronika Hofman 2007 Poznań B
131 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
132 Kajetan Kolendo 2007 Poznań Yanosik Team A
133 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A
134 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
135 Patryk Budniak 2007 Lednogóra B
136 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki KS PILICA B
137 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu A
138 Wiktor Poncyliusz 2007 Kiekrz A
139 Julia Wesołowska 2007 Sieradz B
140 Przemysław Matysiak 2007 Kobylin A
141 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo Ułan Zalasewo A
142 Tosia Orwat 2007 Poznań A
143 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań A
144 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
145 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
146 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
147 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
148 Paweł Lasak 2007 Poznań HERNIK TEAM / SP20 A
149 Julia Lenartowicz 2007 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
150 Patryk Rogalski 2007 Murowana Goślina A
151 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
152 Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
153 Marika Błesnowska 2007 Śmigiel A
154 Dominika Czaja 2007 Poznań A
155 Alex Danielewicz 2007 Stęszew Ks Lipno Stęszew B
156 Pola Kowalewska 2007 Poznań Olimpia A
157 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
158 Julia Gerwazik 2007 Paczkowo SP 46 w Poznaniu A
159 KACPER LISZKOWSKI 2007 POZNAŃ A
160 Karolina Tomczak 2007 Poznań A
161 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A
162 Weronika Skrzypczak 2007 Poznań SP 18 Poznań A
163 Aleksandra Przygoda 2007 Strzałkowo MOS Słupca A
164 Dawid Urbański 2007 Kościan A
165 Adam Podemski 2007 Szczytniki B
166 Franciszek Żurawski 2007 Poznań K.S. Wojownik Judo B
167 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska SP 3 Środa Wielkopolska B
168 Leszek Gzyl 2007 Szamotuły A
169 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
170 Honorata Hafke 2007 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
171 Oliwia Juszkiewicz 2007 Garzyn sp7 Leszno A
172 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
173 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Kościan Team/ Szymmanowski Team/ BBKTS A
174 Malwina Waloszczyk 2007 Poznań A
175 Olga Wesołowska 2008 Poznań A
176 Iwo Domagalski 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
177 Karol Okraska 2008 Skierniewice A
178 Jurek Kawa 2008 Poznań A
179 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica B
180 Maciej Staszak 2008 Złotniki Ekspres Łingo B
181 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
182 Agnieszka Wajs 2008 Luboń B
183 Jakub Grześkowiak 2008 Poznań A
184 Bartłomiej Wesól-Tereszczak 2008 Jeziorki A
185 Mateusz Szmania 2008 Margonin WATAHA A
186 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
187 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
188 Patryk Winkel 2008 Poznań A
189 Aniela Kurzawska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
190 Piotr SKODKOWSKI 2008 Poznań A
191 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
192 Stanisław majchrzak-dybek 2008 Poznan B
193 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
194 Bruno Widerak 2008 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
195 Aurelia Kwiecińska 2008 Luboń KidsRunners B
196 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki OPZ Zawarcie A
197 Jagoda Żółtowska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
198 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
199 Bartosz Dydymski 2008 Puszczykowo B
200 Marianna Suszczewicz 2008 Poznań B