Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
101 MATEUSZ KUCZYNSKI 2011 PĘPOWO DABROCZANKA B
102 XAVIER HERRA 2011 DACHOWA DACHOWA BIEGA B
103 KINGA WOLNA 2011 Poznań A
104 Patryk Gawronski 2011 rokietnica A
105 Oliwia Woźniak 2011 Kicin B (karnet)
106 Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
107 ANNA KICIŃSKA 2011 POZNAŃ SP NR. 6 POZNAŃ A
108 Jędrek Król 2011 POZNAŃ A
109 Lena Cichocka 2011 Komorniki A
110 Liliana Witkowska 2011 Poznań Sportowa szkoła podstawowa nr14 Poznań A
111 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
112 Edward Kosmowski 2011 Poznań P.H.P. Metal-Stop Kinga Zielińska A
113 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin B
114 Hubert Jeczewski 2011 Poznan ZS nr 5 w Poznaniu A
115 Przemysław Ast 2011 Poznań B
116 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki B
117 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki A
118 MIA WIŚNIEWSKA 2011 Przeźmierowo A (karnet)
119 Laura Wojciak 2011 Czempin A
120 Szymon Przybylak 2011 Poznań SP 67 B
121 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
122 Lena Czekatowska 2011 Rokietnica A
123 Sebastian Rowley 2011 Poznań SP nr 62 w Poznaniu B
124 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań Koty A
125 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A (karnet)
126 Aleksandra Łuczak 2012 Przeźmierowo A
127 Oliwier Maćkowiak 2012 Koźmin Wielkopolski Grom Golina A
128 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
129 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
130 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
131 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A (karnet)
132 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie A
133 Oliwier Burek 2012 Września Night Runners Września KIDS A
134 Marek Kąsowski 2012 Poznań A
135 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
136 Jaś Pretnicki 2012 Poznan A
137 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
138 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin A
139 Aleks Skowroński 2012 Poznań A (karnet)
140 Wiktoria Wachowiak 2012 Poznań A
141 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
142 Jakub Drab 2012 Krzyż Wlkp. FSD RUN DREZDENKO A (karnet)
143 Dawid PRUCHNIEWSKI 2012 Rokietnica A
144 Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
145 Alicja Dembska 2012 Poznan SP 51 A
146 Antoni Rzekanowski 2012 Zlotniki B
147 Julia Burlaga 2012 Poznań B
148 Pola Ratajczak 2012 KOZIEGŁOWY A
149 Franciszek Dybek 2012 Złotniki B
150 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
151 Kacper Mitura 2012 komorniki A (karnet)
152 Dobromiła BIECHOŃSKA 2012 Poznań A
153 Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
154 Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
155 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
156 Stanisław Rogacki 2013 Poznań A
157 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo SZYMTEAM B
158 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo B (karnet)
159 NATALIA KICIŃSKA 2013 POZNAŃ PRZEDSZKOLE BAŚNIOWY DOM POZNAŃ A
160 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
161 Gabrysia Hoffman 2013 Poznań Ptkw A (karnet)
162 Wiktoria Wojtczak 2013 Krzywiń Promień Krzywiń A
163 Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
164 Martyna Liszkowska 2013 Poznań A
165 Dobromir Kozorys 2013 Poznań A
166 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
167 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
168 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
169 Anastazja Mazurek 2013 Garby Przedszkole Malowany Konik Zalasewo A
170 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B (karnet)
171 Marcel Kóska 2013 Luboń A
172 Filip Niklewicz 2013 Oborniki B
173 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
174 Jan Strugarek 2013 Poznań A
175 Antonina Piechota 2013 Poznań A
176 Franek Jarmuła 2014 Luboń A
177 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B (karnet)
178 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
179 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
180 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
181 Zosia Maluśkiewicz 2014 Kamionki A
182 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A (karnet)
183 Michał Ryczak 2014 Poznań Michałek i Marta Team B
184 Iga Polarok 2014 Poznan A
185 Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
186 Tosia Król 2014 Poznań A
187 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
188 Zuzanna Seweryn 2014 Leszno Przedszkole Miejskie nr 19w Lesznie A
189 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
190 Mikołaj Kończak 2014 Poznań B
191 MARCEL KWAS 2014 SZCZYTNIKI B
192 Alex Rowley 2014 Poznań Przedszkole nr 142 w Poznaniu B
193 Ewa Łuczak 2014 Przeźmierowo A
194 Dorian Baumann 2014 Garby BAUMANNKI B (karnet)
195 Filip Jeleniewski 2015 Poznań A
196 Lena Szeszuła 2015 Poznań PROCAR Auto Części B
197 Stasiu Jeziorski 2015 Chyby A
198 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
199 Jakub Kosicki 2015 Koziegłowy B
200 Maja Mielcarek 2015 Poznań Prywatne Przedszkole Estetyczne / MIM DREAM TEAM / A