Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
101 Marcel Kóska 2013 Luboń A
102 Marek Kąsowski 2012 Poznań A
103 Ewa Łuczak 2014 Przeźmierowo A
104 Mikołaj Kończak 2014 Poznań B
105 Iga Polarok 2014 Poznan A
106 Stanislaw Dybek 2008 Złotniki B
107 Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
108 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
109 Filip Jeleniewski 2015 Poznań A
110 Jan Sita 2016 Dąbrówka B
111 AMELIA MATYSIAK 2018 MIĘDZYCHÓD A
112 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
113 Julia Burlaga 2012 Poznań B
114 Aleksandra Łuczak 2012 Przeźmierowo A
115 Ida Krasowska 2010 Wałcz B (karnet)
116 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
117 Dawid PRUCHNIEWSKI 2012 Rokietnica A
118 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
119 Franciszek Dybek 2012 Złotniki B
120 Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
121 Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
122 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
123 Jeremiasz Konieczny 2007 Białośliwie A
124 Aleksander Krakowski 2015 Poznań B
125 Dobromir Kozorys 2013 Poznań A
126 KORNELIA NOWAK 2008 Swarzędz A
127 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
128 Bartosz Lis 2010 Gościejewo B
129 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A
130 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
131 Jakub Drab 2012 Krzyż Wlkp. FSD RUN DREZDENKO A (karnet)
132 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
133 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
134 Borys Leśniak 2009 Poznań Dirty Sparrows B (karnet)
135 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A (karnet)
136 Jagoda Musielak 2005 Książ Wielkopolski MOS Śrem A (karnet)
137 Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem A (karnet)
138 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo B (karnet)
139 Ewa Stachowiak 2005 Rokietnica Rokietnica Biega A
140 Szymon Stachowiak 2008 Rokietnica Rokietnica Biega A
141 Patryk Winkel 2008 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
142 Gosia Wojtkowiak 2015 Poznań Szybkie Ślimaki A
143 Alicja Dembska 2012 Poznan SP 51 A
144 Natan van der Mee 2016 Poznań gRUNwal team Poznań A
145 Kacper Burchardt 2009 Jankowice SP 89 POZNAŃ A
146 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
147 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia A (karnet)
148 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
149 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn A (karnet)
150 Oliwier Burek 2012 Września Night Runners Września KIDS A
151 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
152 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A (karnet)
153 Kacper Górczyński 2010 Dalewo 2007 B (karnet)
154 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A (karnet)
155 Tosia Orwat 2007 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT A
156 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A (karnet)
157 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A (karnet)
158 Maja Kram 2009 MIĘDZYCHÓD Akademia Piłkarska Warta Girls Międzychód A
159 Martyna Nowacka 2008 Poznań SP 18 Poznań B (karnet)
160 Gabriela Wojciak 2005 Czempin UKS Sportowiec Borowo A
161 Deborah Mazurek 2010 Garby Sp 2 Zalasewo A
162 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań SP89 A (karnet)
163 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
164 Zuzanna Grzęda 2008 Poznań SP89 A
165 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
166 Milan Stroiński 2009 Poznań SP nr 89 w Poznaniu A (karnet)
167 Norbert Klak 2007 Święciechowa KP Polonia A
168 Michał Stempniak 2006 Hel REBELS LEGION TEAM A
169 Danuta Stempniak 2010 Hel REBELS LEGION TEAM A
170 Wiktoria Wojtczak 2013 Krzywiń Promień Krzywiń A
171 Dorian Baumann 2014 Garby BAUMANNKI B (karnet)
172 Filip MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
173 Antoni Małecki 2005 Poznan SP 61 A (karnet)
174 Jakub MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
175 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań SP nr 18 B (karnet)
176 Przemysław Kaczmarek 2009 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
177 Jakub Kaczmarek 2004 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
178 Gabrysia Hoffman 2013 Poznań Ptkw A (karnet)
179 Stanisław Szymczak 2010 Poznań SP89 Poznań A
180 Wojciech Szymczak 2008 Poznań SP89 Poznań A
181 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
182 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
183 Alicja Szestakow 2007 Kotla SP Kotla B (karnet)
184 Malwina Abramowicz 2006 Kalisz REKSIO TEAM B
185 Kuba Giea 2015 Pozań HCP POZNAŃ B
186 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo SZYMTEAM B
187 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań Koty A
188 Tymoteusz Szłapka 2009 Rąbiń MKS MOS Śrem A
189 Olga Rozek 2005 Śrem MKS MOS Śrem A
190 Faustyna Szłapka 2007 Rąbiń MKS MOS Śrem A
191 Lena Szeszuła 2015 Poznań PROCAR Auto Części B
192 ANDREAS WOJTYNIAK 2010 POZNAŃ PROCAR Auto Części B
193 FILIP HERRA 2009 DACHOWA DACHOWA BIEGA B
194 XAVIER HERRA 2011 DACHOWA DACHOWA BIEGA B
195 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL A
196 Maja Mielcarek 2015 Poznań Prywatne Przedszkole Estetyczne / MIM DREAM TEAM / A
197 Oliwier Maćkowiak 2012 Koźmin Wielkopolski Grom Golina A
198 Szymon Przybylak 2011 Poznań SP 67 B
199 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Malinowscy Team B
200 Hubert Jeczewski 2011 Poznan ZS nr 5 w Poznaniu A