Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Julia Cieślik 2013 Poznań A
102 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
103 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
104 Helena Costa 2013 Poznań A
105 Fernando Costa 2014 Poznań A
106 Marcel Czaja 2006 MODRZE B
107 Dominika Czaja 2007 Poznań A
108 Jakub Czaja 2008 Poznań A
109 Nikodem Czajka 2015 Kostrzyn A
110 Maja Czajkowska 2010 Kiekrz B
111 Aleksander Czajkowski 2014 Kiekrz B
112 Jakub Czapnik 2009 Poznań A
113 Julia Czapnik 2012 Poznań A
114 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
115 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
116 Lena Czarnkowska 2013 Mieczewo A
117 Franciszek Czarnkowski 2014 Mieczewo A
118 Cezary Czarnkowski 2008 Mieczewo A
119 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
120 Lena Czekatowska 2011 Rokietnica B
121 Kamila Czerniejewicz 2005 MODRZE A
122 Jan Czubaszewski 2014 Poznań Czubasie /SDS A
123 Piotr Czubaszewski 2014 Poznań Czubasie /SDS A
124 Maja Dajerling 2014 Poznań Maratończyk Poznań A
125 Alex Danielewicz 2007 Stęszew Ks Lipno Stęszew B
126 Marcel Danielewicz 2012 Stęszew A
127 Vanessa Danielewicz 2009 Stęszew A
128 Alicja Dembska 2012 Poznań A
129 Marcjanna Dobrzykowska 2012 Poznan A
130 Igor Dojs 2012 POZNAŃ A
131 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
132 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
133 Jakub Dolski 2014 Pawłowice A
134 Iwo Domagalski 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
135 Jakub Domań 2004 Kiekrz A
136 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz A
137 Zuzanna Doroba 2006 Międzychód MUKS JEDYNKA Międzychód B
138 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
139 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
140 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 A
141 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 A
142 Antosia Drewniak 2008 Poznań A
143 Zofia Duda 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
144 Milena Dudzik 2011 Kicin B
145 Wojtek Durczak 2014 Poznań Przedszkole nr 74 im. Misia Uszatka - Poznań A
146 Tereska Durczak 2016 Poznań Troskliwe Misie - Żłobek w Poznaniu A
147 Weronika Duszyńska 2015 Krzykosy A
148 Wiktoria Duszyńska 2014 Krzykosy A
149 Natalia Dydymska 2010 Puszczykowo B
150 Bartosz Dydymski 2008 Puszczykowo B
151 Dawid Dykiert 2016 Poznań A
152 Dawid Dymek 2006 MODRZE A
153 Maria Dymek 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
154 Julia Działoszyńska 2009 Ostrów Wielkopolski B
155 Adam Działoszyński 2012 Ostrów Wielkopolski B
156 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A
157 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A
158 Maja Dziurla 2011 Poznan B
159 Maja Dłużyńska 2014 Piaski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika A
160 Filip Dłużyński 2012 Ziemnice Przedszkole Samorządowe Akademia Pana Kleksa w Osiecznej A
161 Kacper Dłużyński 2012 Piaski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika A
162 Jakub Engler 2013 POZNAŃ A
163 Alan Ewleszyn 2012 Mosina B
164 Tymoteusz Fejfer 2014 Poznań A
165 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
166 Filip Flader 2008 Poznań B
167 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
168 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
169 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
170 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
171 Dawid Frąckowiak 2016 Poznań A
172 Alan Frąckowiak 2014 Włocławek Bliźniak & spółka A
173 Robert Frankowski 2011 Czapury A
174 Maja Friebe 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
175 Roksana Gąbka 2011 Międzychód 2X Team A
176 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń Szkoła podstawowa Czempiń A
177 Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
178 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija B
179 Jakub Gawłowski 2009 Poznań A
180 Agata Gendera 2009 Borek wlkp. - B
181 Julia Gerwazik 2007 Paczkowo SP 46 w Poznaniu A
182 Jakub Giera 2015 Poznań TS Polonia B
183 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
184 MAKSYMILIAN GODURKIEWICZ 2009 MOGILNO A
185 Wiktoria Gola 2006 Poznań A
186 Franciszek Gola 2009 Poznań A
187 Lidia Golińska 2005 Poznań A
188 Justyna Golińska 2008 Poznań B
189 Jerzy Golusiński 2009 Poznań B
190 Feliks Golusiński 2010 Poznań B
191 Liwia Górczyńska 2014 Poznań A
192 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
193 Bruno Górczyński 2015 Poznań A
194 Kacper Górczyński 2010 Dalewo A
195 Tymoteusz Górska 2013 Poznań Owoc B
196 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A
197 Paweł Goryczka 2010 Poznań Team Herbalife B
198 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B
199 Gabriela Goździerska 2016 Pniewy A
200 Szymon Gożuch 2004 Poznań A