Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
1 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
2 Wiktor Ślęzak 2014 Kaźmierz A
3 Anastazja Fejfer 2017 Rokietnica A
4 Daniel Tołkacz 2007 Poznań A
5 Kacper Marciniak 2010 Poznań A
6 Wiktor Furmaniak 2017 Dopiewo A
7 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
8 Alicja Zabłocka 2015 Poznan A
9 Michalina Brzóstowicz 2016 Duszniki A
10 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
11 Luiza Ślęzak 2017 Kaźmierz A
12 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
13 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
14 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
15 Hubert Marciniak 2013 Poznań A
16 Adrian Furmaniak 2019 Dopiewo A
17 Leon Roszyk 2018 Poznań A
18 Szymon Brzóstowicz 2018 Duszniki A
19 Alicja Bórkowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
20 ALEKSANDRA Dereszyńska 2013 Poznań A
21 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
22 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
23 Emilia Humbla 2015 Poznań A
24 Laura Kowalik 2015 Tulce Małe Foczki A
25 Zofia Szymańska 2017 Poznań A
26 Aleksandra Sztukowska 2018 Poznań A
27 Przemysław Marciniak 2015 Poznań A
28 Rafał Patalas 2018 Gniezno A
29 Filip Klapiński 2011 Mrowino A
30 Maja Bórkowska 2014 Poznań Maratończyk Poznań A
31 Alicja Tomaszewska 2010 Poznań Iniemamocni Poznań A
32 Anna Bajerska 2010 Zlotniki A
33 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
34 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
35 Agnieszka Paluszkiewicz 2014 Poznań A
36 TOSIA Król 2014 Poznań A
37 Franciszka Klapińska 2011 Mrowino A
38 Alan Misiuda 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
39 Kacper Sikorski 2017 Komorniki A
40 Jakub Tomaszewski 2016 Poznań Iniemamocni Poznań A
41 Piotr Bajerski 2013 Zlotniki A
42 Celina Domańska 2015 Poznań A
43 Rysiu Silski-Woźniak 2020 Komorniki A
44 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
45 Szymon Paluszkiewicz 2016 Poznań A
46 JĘDREK Król 2011 Poznań A
47 Zofia Białas 2013 Poznań A
48 Tymoteusz Sikorski 2019 Komorniki A
49 Aleksandra Kaiser 2009 Plewiska A
50 Janina Matuszek 2014 Poznań A
51 Magdalena Bajerska 2016 Zlotniki A
52 Agata Domańska 2016 Poznań A
53 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
54 Zuzanna Białas 2015 Poznań A
55 Oliwier Kapczyński 2012 Komorniki A
56 Gabriela Kaiser 2015 Plewiska A
57 Wanda Matuszek 2016 Poznań A
58 Piotr Pospieszny 2011 Paczkowo Szkoła Podstawowa w Paczkowie A
59 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
60 Maja Nowakowska 2017 Poznań A
61 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
62 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szkoła Muzyczna nr 1 A
63 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
64 Piotr Woźny 2012 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
65 Jan Sita 2016 Dąbrówka A
66 Mikołaj Ignyś 2016 Kaźmierz A
67 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
68 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
69 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
70 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
71 Jan Nowakowski 2012 Poznań A
72 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
73 Alicja Czajka 2018 Poznań Błyskawica A
74 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
75 Hanna Nowak 2011 Szczytniki Sp 14 Poznań A
76 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Lekkoatletyka Urbasia A
77 Zuzanna Woźna 2016 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
78 Gustaw Sita 2018 Dąbrówka A
79 Liliana Ignyś 2014 Kaźmierz A
80 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
81 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
82 Tosia Sowińska 2014 Poznań A
83 Filip Dodat 2020 Kościan Speed Feet '16 A
84 Mikołaj Sobkowiak 2017 Poznań A
85 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
86 Tomasz Czajka 2015 Poznań Błyskawica A
87 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
88 Maja Nowak 2008 Szczytniki Sp 14 Poznań A
89 Alicja Ratajczak 2017 Poznań A
90 Antoni Kurek 2014 Poznan A
91 Stanisław Macholz 2016 Kamionki A
92 Maciej Pawlus 2011 Wschowa A
93 Julia Michalak 2009 Otusz A
94 Maria Filipiak 2018 Mosina A
95 Jakub Kowalski 2014 Wiry A
96 ANTONINA BUTKIEWICZ 2012 Sulechów Klub Biegaczy JYSK A
97 Kacper Górczyński 2010 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
98 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
99 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
100 Tymoteusz Fejfer 2014 Rokietnica A