Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Mikołaj Łyskawka 2012 Pleszew Przedszkole w Grodzisku B
2 Kacper Łyduch 2012 Września B
3 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
4 OSKAR ŁUCZAK 2014 POZNAŃ Przedszkole Misia Colargola A
5 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
6 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
7 Kamil Łubiński 2005 Gniezno B
8 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno B
9 Jan Łepski 2010 Poznań SP15 A
10 Jadzia Łaszcz 2009 Poznań Sp7 A
11 Gabrysia Łaszcz 2011 Poznań Sp7 A
12 Magdalena Łaszcz 2013 BARANOWO A
13 Stanisław Łaszcz 2010 BARANOWO A
14 Adam Łasocha 2014 Poznań B
15 Hanna Łasocha 2011 Poznań B
16 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners B
17 Mateusz Łączka 2008 Poznań A
18 Patrycja Łączka 2011 Poznań A
19 Amelia Zydorowicz 2007 Poznań A
20 Joachim Żurawski 2012 Poznań B
21 Franciszek Żurawski 2007 Poznań K.S. Wojownik Judo B
22 Kacper Żuchowski 2010 Międzychód A
23 Mateusz Żuchowski 2006 Międzychód A
24 Hanna Żuchowska 2012 Poznań A
25 Joanna Żuchowska 2012 Poznań A
26 Antoni Żuchlewski 2012 Poznań A
27 Jagoda Żółtowska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
28 Zuzanna Zienkowicz 2009 LUBOŃ SP3 Lubon A
29 Hanna Ziarkiewicz 2006 Poznan AZS Poznań. A
30 Marysia Zbytniewska 2015 Skórzewo B
31 Franek Zawodny 2009 Luboń Sp4 luboń A
32 Dawid Zawadzki 2004 Pobiedziska Wiewiór Team A
33 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A
34 Oliwia Zaremba 2009 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp B
35 Maksymilian Zaremba 2015 Borek Wlkp B
36 Aleksader Zarębski 2010 Poznań B
37 Karolina Zarębska 2012 Poznań B
38 Maria Zarębska 2012 Poznań B
39 Błażej Zaparty 2010 Jerzykowo A
40 Tymoteusz Zaparty 2006 Jerzykowo A
41 Gabriela Zaparta 2006 Lądek MOS Słupca A
42 Jan Zamiara 2011 Łubowo A
43 Olga Zamiara 2013 Łubowo A
44 Maja Zagrodzka 2011 Poznań A
45 Emilia Zagórska 2012 Poznań A
46 Nikodem Zadroga 2015 Grodzisk Wielkopolski B
47 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu A
48 Alicja Zabłocka 2015 Poznań Przedszkole Królewny Śnieżki w Poznaniu A
49 Ksawery ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
50 Natasza ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
51 Julia Zabel 2008 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele B
52 Zosia Wypijewska 2012 Świerkówiec B
53 Zuzanna Wrochna 2010 DĄBRÓWKA WROCHMET. PL B
54 Oliwia Woźniak 2011 Kicin B
55 Natalia Woźniak 2006 MODRZE B
56 Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
57 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
58 Emilia Wower 2013 Poznań A
59 Marcel Wower 2009 Poznań A
60 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
61 Zuzanna Wojtera 2006 Poznań A
62 Maja Wojtczak 2015 Poznan Leśne Gzubki B
63 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
64 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
65 Liliana Wojtaszyk 2014 MROWINO A
66 Natasza Wojtasz 2012 Poznań A
67 Weronika Wójkowska 2008 Słupcs MOS Słupca B
68 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań A
69 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań A
70 Mateusz Wojciechowski 2014 Poznań B
71 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań B
72 NADIA WITT 2009 ŚREM A
73 Stefan Witkowski 2008 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
74 Wojciech Witkowski 2012 Kamionki B
75 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
76 Helena Witkowska 2012 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
77 Hubert Wiszniewski 2012 Boduszewo B
78 Mia Wiśniewska 2011 Przeźmierowo Nordic walking ki A
79 Marcel Wiorek 2010 Poznań Akademia Reissa B
80 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
81 Ignacy Winkowski 2013 Komorniki B
82 Patryk Winkel 2008 Poznań A
83 Jędrzej Winiarski 2008 Poznań B
84 Jagoda Wilk 2011 Złotniki A
85 Mikołaj Wilk 2008 Złotniki A
86 Lena Wieczorek 2012 Wiry k/ Poznania A
87 Weronika Wieczorek 2006 MODRZE B
88 Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
89 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
90 Bruno Widerak 2008 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
91 Nina Widerak 2009 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
92 Wincent Widerak 2014 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
93 Mateusz Wicher 2009 Poznań SP1 Poznań B
94 Anna Wicher 2012 Poznań Przedszkole Koraliki B
95 Julian Wiącek 2015 Międzyrzecz A
96 Marcelinka Weychan 2012 Stęszew A
97 Matylda Weychan 2004 Stęszew Team Aktywny Stęszew A
98 Julia Wesołowska 2007 Sieradz B
99 Olga Wesołowska 2008 Poznań A
100 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A