Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
2 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
3 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
4 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
5 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
6 Alicja Zabłocka 2015 Poznan A
7 Jeremiasz Wrobel 2013 Suchy Las B
8 Jagoda Wrobel 2015 Suchy Las B
9 Piotr Woźny 2012 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
10 Zuzanna Woźna 2016 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
11 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań Genetycznie Zabiegani Team B
12 Tomek Wielechowski 2017 Złotniki B
13 Anna Wicher 2012 Poznań B
14 Mateusz Wicher 2009 Poznań B
15 Amelia Walczak 2015 Poznań B
16 Wiktoria Wachowiak 2012 Poznań B
17 Zofia Turkowska 2019 Ostrów Wlkp Rodzinny Team B
18 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
19 Teodor Trzaskowski 2006 Poznań Monsterowo A
20 Daniel Tołkacz 2007 Poznań A
21 Jakub Tomaszewski 2016 Poznań Iniemamocni Poznań A
22 Alicja Tomaszewska 2010 Poznań Iniemamocni Poznań A
23 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
24 Zofia Szymańska 2017 Poznań A
25 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
26 Aleksandra Sztukowska 2018 Poznań A
27 Kuba Szeinig 2010 Poznań Platinum Team B
28 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki Ekspres Łingo B
29 Maciej Staszak 2008 Złotniki Ekspres Łingo B
30 Tosia Sowińska 2014 Poznań A
31 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
32 Mikołaj Sobkowiak 2017 Poznań A
33 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
34 Klaudia Smela 2010 Luboń B
35 Oliwia Smela 2012 Luboń B
36 Luiza Ślęzak 2017 Kaźmierz A
37 Wiktor Ślęzak 2014 Kaźmierz A
38 Jan Sita 2016 Dąbrówka A
39 Gustaw Sita 2018 Dąbrówka A
40 Rysiu Silski-Woźniak 2020 Komorniki A
41 Kacper Sikorski 2017 Komorniki A
42 Tymoteusz Sikorski 2019 Komorniki A
43 Stefan Sawiński 2016 Poznań B
44 Michał Ryczak 2014 Poznań Michałek & Marta Team B
45 Leon Roszyk 2018 Poznań A
46 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
47 Alicja Ratajczak 2017 Poznań A
48 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
49 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
50 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
51 Piotr Pospieszny 2011 Paczkowo Szkoła Podstawowa w Paczkowie A
52 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
53 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
54 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
55 Maciej Pawlus 2011 Wschowa A
56 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
57 Rafał Patalas 2018 Gniezno A
58 Agnieszka Paluszkiewicz 2014 Poznań A
59 Szymon Paluszkiewicz 2016 Poznań A
60 Jan Nowakowski 2012 Poznań A
61 Maja Nowakowska 2017 Poznań A
62 Staś Nowak 2016 Dachowa B
63 Hanna Nowak 2011 Szczytniki Sp 14 Poznań A
64 Maja Nowak 2008 Szczytniki Sp 14 Poznań A
65 Maja Mocarska 2009 Plewiska 2 B
66 Alan Misiuda 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
67 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
68 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
69 Julia Michalak 2009 Otusz A
70 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
71 Janina Matuszek 2014 Poznań A
72 Wanda Matuszek 2016 Poznań A
73 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
74 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
75 Hubert Marciniak 2013 Poznań A
76 Przemysław Marciniak 2015 Poznań A
77 Kacper Marciniak 2010 Poznań A
78 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
79 Artur Maciejewski 2013 Poznań B
80 Stanisław Macholz 2016 Kamionki A
81 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szkoła Muzyczna nr 1 A
82 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
83 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
84 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
85 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
86 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
87 Tymon Langer 2014 Poznań B
88 Ignacy Langer 2011 Poznań B
89 Antoni Kurek 2014 Poznan A
90 TOSIA Król 2014 Poznań A
91 JĘDREK Król 2011 Poznań A
92 Zosia Krist 2017 Poznań B
93 Emilia Krajka 2017 Daszewice B
94 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
95 Jakub Kowalski 2014 Wiry A
96 Laura Kowalik 2015 Tulce Małe Foczki A
97 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
98 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
99 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
100 Filip Klapiński 2011 Mrowino A