Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
1 Zuzanna Herkowiak 2013 Baranowo B
2 Oskar Kozłowski 2015 Baranowo HANSA-FLEX A
3 Magdalena Łaszcz 2013 BARANOWO A
4 Martyna Trawczyńska 2008 Baranowo B
5 Mikołaj Staszek 2014 Baranowo A
6 JAGNA KACZMAREK 2013 Baranowo A
7 Stanisław Łaszcz 2010 BARANOWO A
8 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
9 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
10 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
11 Jaś Kowalski 2010 Belin A
12 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie B
13 Adam Agata 2013 Biedrusko B
14 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A
15 Barbara Polus 2014 Biedrusko B
16 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A
17 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
18 Wojciech Polus 2013 Biedrusko B
19 Maksymilian Grochowski 2010 Biedrusko B
20 Norbert Sztuba 2010 Biskupice A
21 Hubert Sztuba` 2008 Biskupice A
22 Hubert Wiszniewski 2012 Boduszewo B
23 Mateusz Rybacki 2013 Bojanowo B
24 Kacper Kuśnierek 2010 Bojanowo B
25 Szymon Kuśnierek 2014 Bojanowo B
26 Piotr Matuszak 2004 Borek Wielkopolski Borek Wielkopolski A
27 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A
28 Oliwia Zaremba 2009 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp B
29 Maksymilian Zaremba 2015 Borek Wlkp B
30 Agata Gendera 2009 Borek wlkp. - B
31 Jan Jóźwiak 2014 Borówiec Trolle B
32 Bartosz Walachowski 2009 Bucz B
33 Szymon Nowak 2009 Buk B
34 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
35 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
36 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
37 Livia Krzak 2015 Chyby A
38 Mateusz Krzak 2006 Chyby A
39 Robert Frankowski 2011 Czapury A
40 ALEKSANDRA JACKOWSKA 2013 Czapury B
41 Lena Wagner 2009 czapury Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań B
42 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń Szkoła podstawowa Czempiń A
43 Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
44 Natalia Musiałkiewicz 2006 Czerwonak A
45 Zofia Merda 2011 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM B
46 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon A
47 Nadia Rodzieiwcz 2010 Dabrowa B
48 Dominika Grzesiak 2009 Dąbrowa B
49 Pola Rodziewicz 2009 Dabrowa B
50 Natalia Grzesiak 2012 Dąbrowa B
51 Zuzanna Wrochna 2010 DĄBRÓWKA WROCHMET. PL B
52 Natasza Stańko 2009 Dąbrówka A
53 Martynka Sęk 2013 Dąbrówka A
54 Matylda Sęk 2014 Dąbrówka A
55 Kacper Górczyński 2010 Dalewo A
56 Wiktor Szymkowiak 2008 Daszewice A
57 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice B
58 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
59 wiktoria bartkowiak 2005 dolsk MOS Śrem A
60 Marek Brodziak 2010 Dolsk A
61 sylwia bartkowiak 2005 dolsk MOS Śrem A
62 Anna Karolina Brodziak 2014 Dolsk A
63 Emilka Wawrzyniak 2016 Dopiewo Drużyna W! B
64 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo B
65 Oliver Jhuboo 2017 Drogheda A
66 Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
67 Damian Kolanowski 2012 Dzięcielin B
68 Sebastian Kolanowski 2015 Dzięcielin B
69 Laura Buszkowska 2009 Gaj wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL A
70 Oliwia Juszkiewicz 2007 Garzyn sp7 Leszno A
71 Hania Juszkiewicz 2013 Garzyn Przedszkole Garzyn B
72 Dorota Braciszewska 2013 Gąsawa A
73 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
74 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
75 Nikodem Pakuła 2009 Gniezno A
76 Wanessa Malczewska 2007 Gniezno A
77 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno B
78 Kamil Łubiński 2005 Gniezno B
79 Oliwier Kulczyński 2014 Gniezno A
80 Oliver Bogusz 2014 Golęczewo Przedszkole Golęczewo B
81 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
82 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
83 Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki B
84 Ksawery Nowak 2005 Golęczewo John dewey school Oborniki A
85 Franciszek Olkiewicz 2014 Góra Tęczowa Gromada A
86 Zuzia Podolska 2005 Gorzów Wielkopolski Zuzia FC A
87 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów B
88 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. B
89 Małgorzata Pawlik 2009 Gostyń B
90 Karol Jopek 2009 Gostyń B
91 Piotr Burzyński 2009 Gołańcz A
92 Bartosz Burzyński 2007 GOŁAŃCZ B
93 Patryk Rabiega 2012 Granowo B
94 Wiktoria Augustyniak 2012 Granowo B
95 Nikodem Zadroga 2015 Grodzisk Wielkopolski B
96 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
97 Linda Wandycz 2008 Głogów A
98 Agata Wandycz 2008 Głogów B
99 Kacper Kubiak 2004 Jarocin B
100 Marta Kurzawa 2004 Jarocin B