Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Łukasz Krzyżagórski 2005 MODRZE B
2 Łucja Kurzawska 2011 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
3 Łucja Sieradzka 2013 Zakrzewo B
4 Łucja Pawlak 2010 Poznań A
5 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
6 Zuzia Podolska 2005 Gorzów Wielkopolski Zuzia FC A
7 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
8 Zuzanna Doroba 2006 Międzychód MUKS JEDYNKA Międzychód B
9 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A
10 Zuzanna Wesól-Tereszczak 2005 Jeziorki A
11 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań Słoneczka A
12 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija B
13 Zuzanna Grzęda 2011 Poznań A
14 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski A
15 Zuzanna Herkowiak 2013 Baranowo B
16 Zuzanna Wrochna 2010 DĄBRÓWKA WROCHMET. PL B
17 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
18 Zuzanna Baumann 2009 Koziegłowy B
19 Zuzanna Zienkowicz 2009 LUBOŃ SP3 Lubon A
20 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A
21 Zuzanna Orchowska 2007 Lądek MOS Słupca A
22 Zuzanna Koryczan 2010 Sieradz B
23 Zuzanna Jóskowiak 2013 Komorniki B
24 Zuzanna Bekas 2010 Poznań SP Da Vinci B
25 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
26 Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
27 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz A
28 Zuzanna Jakrzewska 2014 Kamionki Altkom Akademia B
29 ZUZANNA RADOMSKA 2008 Murowana Goślina A
30 Zuzanna Wojtera 2006 Poznań A
31 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
32 Zuzanna Bartkowiak 2006 Ostroróg/Piaskowo A
33 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań A
34 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A
35 Zosia Wypijewska 2012 Świerkówiec B
36 Zosia Pawlicka 2005 Poznań brak A
37 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
38 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska AZS AWF synchro Poznań A
39 Zosia Perz 2010 Poznań SP Pijarzy Poznań A
40 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
41 ZOJA MARCINKIEWICZ 2013 RAKOWO A
42 Zofia Duda 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
43 Zofia Nowak 2006 MODRZE B
44 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
45 Zofia Walenciak 2011 Oborniki B
46 Zofia Smirnow 2015 Poznań A
47 Zofia Waloszczyk 2013 Poznań A
48 Zofia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
49 Zofia Merda 2011 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM B
50 Zofia Musielak 2012 Poznań B
51 ZOFIA MARCINOWSKA 2008 PLEWISKA RUN4FUN B
52 Wojtek Durczak 2014 Poznań Przedszkole nr 74 im. Misia Uszatka - Poznań A
53 Wojtek Rybarczyk 2014 Plewiska A
54 Wojtek Kowalczyk 2012 Szamotuły Piraci z Szamoni A
55 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A
56 Wojciech Marcel Kubiak 2010 Wronki A
57 Wojciech Grynia 2009 Poznań A
58 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
59 Wojciech Lehwark 2012 KOZIEGŁOWY Drużyna Szpiku A
60 Wojciech Witkowski 2012 Kamionki B
61 Wojciech Przybylski 2015 Pamiątkowo Przedszkole Pamiątkowo B
62 Wojciech Lewandowicz 2014 Poznań Przedszkole Misia Colargola A
63 Wojciech Pawelec 2014 Tarnowo Podgórne A
64 Wojciech Pawlak 2011 Luboń B
65 Wojciech Berłowski 2013 Plewiska Albeco Team B
66 Wojciech Polus 2013 Biedrusko B
67 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
68 Wincent Widerak 2014 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
69 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
70 Wiktoria Wajs 2013 Luboń B
71 Wiktoria Gola 2006 Poznań A
72 Wiktoria Augustyniak 2012 Granowo B
73 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań A
74 wiktoria bartkowiak 2005 dolsk MOS Śrem A
75 WIKTORIA JACKOWIAK 2010 POZNAŃ B
76 Wiktoria Kuraszkiewicz 2013 Plewiska A
77 Wiktoria Kucza 2013 Luboń KidsRunners B
78 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon A
79 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań A
80 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
81 Wiktoria Bindas 2008 Poznań A
82 Wiktoria Duszyńska 2014 Krzykosy A
83 Wiktor Hojny 2011 Poznań A
84 Wiktor Szmania 2005 Margonin WATAHA A
85 Wiktor Szymkowiak 2008 Daszewice A
86 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
87 Wiktor Klimkowski 2013 Poznań A
88 Wiktor Poncyliusz 2007 Kiekrz A
89 Wiktor Bartosik 2014 Leszno Drużyna Szpiku A
90 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN WERKA Team A
91 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
92 Weronika Duszyńska 2015 Krzykosy A
93 Weronika Hofman 2007 Poznań B
94 Weronika Malecka 2016 Poznań A
95 Weronika Wieczorek 2006 MODRZE B
96 WERONIKA BLIMKA 2007 słupca MOS Słupca A
97 Weronika Wójkowska 2008 Słupcs MOS Słupca B
98 Weronika Skrzypczak 2007 Poznań SP 18 Poznań A
99 Wanessa Malczewska 2007 Gniezno A
100 VERONICA JHUBOO 2012 POZNAŃ A