Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
2 Adam Budniak 2004 Lednogóra B
3 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice B
4 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
5 Adrian Mańkowski 2015 Kaźmierz A
6 Adrian Kalinowski 2013 Poznań B
7 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
8 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
9 Agata Borkowska 2011 Wągrowiec WATAHA A
10 Agata Gendera 2009 Borek wlkp. - B
11 AGATA MATUSZAK 2012 Koźmin Wielkopolski A
12 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
13 Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
14 Agata Mazurkiewicz 2004 Poznań B
15 Alan Ewleszyn 2012 Mosina B
16 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team B
17 Alan Frąckowiak 2014 Włocławek Bliźniak & spółka A
18 Aleks Skowroński 2012 Poznań A
19 Aleksander Czajkowski 2014 Kiekrz B
20 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec WATAHA A
21 Aleksandra Kościńska 2014 Poznań A
22 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
23 Aleksandra Jasińska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
24 Aleksandra Aniołek 2014 Poznań A
25 Aleksnadra Grzegorzewska 2011 Szamotuły A
26 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
27 Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód A
28 Alex Ścibisz 2014 Poznan Łejery-Modraki i przyjaciele B
29 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
30 Alicja Ciesielska 2012 Leszno B
31 Alicja Zabłocka 2015 Poznań Przedszkole Królewny Śnieżki w Poznaniu A
32 Alicja Jaskuła 2008 Poznań B
33 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
34 Alicja Dembska 2012 Poznań A
35 Alicja Rugowska 2014 Poznań A
36 Alina Borowiak 2015 Poznań B
37 Alina Sotek 2009 Rosko JDS B
38 Amelia Zydorowicz 2007 Poznań A
39 Amelia Mendel 2015 Poznań A
40 Amelia Smug 2012 Kazimierz Biskupi B
41 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl A (karnet)
42 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
43 Andrzej Maciejewski 2003 Poznań B
44 Ania Przybylska 2007 Poznań B
45 Aniela Kurzawska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
46 Anna Bajerska 2010 Złotniki pozytywnie zakręceni A
47 Anna Szczublewska 2013 Poznań A
48 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
49 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 B
50 Antoni Stępniak 2015 Poznań A
51 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
52 Antonina Kosiorek 2011 Pniewy B
53 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
54 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
55 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań Sp. 89 A
56 Axel Rojewski 2012 Młynik A
57 Barbara Tomczak 2012 Poznań A
58 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
59 Barbara Bartniczak 2015 PRZEŹMIEROWO A
60 Bartosz Borak 2011 Witobel Ks Lipno Stęszew A
61 Bartosz Bartniczak 2011 PRZEŹMIEROWO Victoria Wysogotowo A
62 Bartosz Bąkowski 2011 Poznań Szkoła Da Vinci A
63 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne A
64 Bartosz Walachowski 2009 Bucz B
65 Bartosz Aniołek 2010 Poznań A
66 Basia Kaczmarek 2008 Mieczewo B
67 Basia Waloszczyk 2013 Poznań A
68 Bernard Hołenko 2016 Poznań B
69 Bianka Adamczewska 2008 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
70 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
71 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
72 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
73 Borys Michalak 2014 Poznań B
74 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie B
75 Cezary Kwas 2009 Szczytniki B
76 Damian Kolanowski 2012 Dzięcielin B
77 Daria Nowak 2010 ROKIETNICA A
78 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
79 Dariusz Grupa 2009 Mielno KP Kozie B
80 Dawid Mańkowski 2012 Kaźmierz A
81 Dawid Urbański 2007 Kościan A
82 Dawid Zawadzki 2004 Pobiedziska Wiewiór Team A
83 Dawid Kucharski 2013 Poznań B
84 Diego Kowalczyk 2006 Poznań AP Reissa 2006 A
85 Dobromir Kozorys 2013 Poznań A
86 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
87 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
88 Dominika Chocholska 2008 SUCHY LAS A
89 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Poznań A
90 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B
91 Emilia Mruk 2011 Kaźmierz B
92 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
93 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
94 Emilia Wower 2013 Poznań A
95 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
96 Emilia Zagórska 2012 Poznań A
97 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
98 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
99 Eryk Przybysz 2012 Poznań B
100 Eryk Kaczmarek 2006 Komorniki A