Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adam Albrecht 2012 Lusowo B
2 Adam Grzebyta 2017 Rokietnica B
3 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
4 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
5 Adrian Furmaniak 2019 Dopiewo A
6 Agata Domańska 2016 Poznań A
7 Agnieszka Paluszkiewicz 2014 Poznań A
8 Alan Misiuda 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
9 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
10 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
11 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
12 ALEKSANDRA Dereszyńska 2013 Poznań A
13 Aleksandra Sztukowska 2018 Poznań A
14 Aleksandra Kaiser 2009 Plewiska A
15 Alicja Zabłocka 2015 Poznan A
16 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
17 Alicja Bórkowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
18 Alicja Tomaszewska 2010 Poznań Iniemamocni Poznań A
19 Alicja Dembska 2012 Poznan B
20 Alicja Czajka 2018 Poznań Błyskawica A
21 Alicja Ratajczak 2017 Poznań A
22 Amelia Walczak 2015 Poznań B
23 Anastazja Fejfer 2017 Rokietnica A
24 Anna Wicher 2012 Poznań B
25 Anna Bajerska 2010 Zlotniki A
26 Antoni Kurek 2014 Poznan A
27 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
28 ANTONINA BUTKIEWICZ 2012 Sulechów Klub Biegaczy JYSK A
29 Artur Maciejewski 2013 Poznań B
30 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
31 Celina Domańska 2015 Poznań A
32 Daniel Tołkacz 2007 Poznań A
33 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
34 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
35 Emilia Krajka 2017 Daszewice B
36 Emilia Humbla 2015 Poznań A
37 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
38 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
39 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
40 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
41 Fabian Cieślewicz 2015 Gruszczyn Platinum Team B
42 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
43 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
44 Filip Klapiński 2011 Mrowino A
45 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
46 Filip Dodat 2020 Kościan Speed Feet '16 A
47 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
48 Franciszek Batko 2013 Suchy Las B
49 Franciszka Klapińska 2011 Mrowino A
50 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
51 Gabriela Kaiser 2015 Plewiska A
52 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
53 Gustaw Sita 2018 Dąbrówka A
54 Hanna Nowak 2011 Szczytniki Sp 14 Poznań A
55 Hubert Marciniak 2013 Poznań A
56 Ignacy Langer 2011 Poznań B
57 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
58 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Lekkoatletyka Urbasia A
59 Jagoda Wrobel 2015 Suchy Las B
60 Jakub Tomaszewski 2016 Poznań Iniemamocni Poznań A
61 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
62 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
63 Jakub Kowalski 2014 Wiry A
64 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
65 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
66 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
67 Jan Sita 2016 Dąbrówka A
68 Jan Nowakowski 2012 Poznań A
69 Janina Matuszek 2014 Poznań A
70 JĘDREK Król 2011 Poznań A
71 Jeremiasz Wrobel 2013 Suchy Las B
72 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
73 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
74 Julia Michalak 2009 Otusz A
75 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski UKS Olimp B
76 Kacper Sikorski 2017 Komorniki A
77 Kacper Górczyński 2010 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
78 Kacper Marciniak 2010 Poznań A
79 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
80 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
81 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
82 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
83 Klaudia Smela 2010 Luboń B
84 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki Ekspres Łingo B
85 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
86 Kuba Szeinig 2010 Poznań Platinum Team B
87 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
88 Laura Kowalik 2015 Tulce Małe Foczki A
89 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
90 Leon Roszyk 2018 Poznań A
91 Liliana Ignyś 2014 Kaźmierz A
92 Luiza Ślęzak 2017 Kaźmierz A
93 Maciej Pawlus 2011 Wschowa A
94 Maciej Staszak 2008 Złotniki Ekspres Łingo B
95 Magdalena Bajerska 2016 Zlotniki A
96 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
97 Maja Bórkowska 2014 Poznań Maratończyk Poznań A
98 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
99 Maja Nowakowska 2017 Poznań A
100 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)