Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Teodor Trzaskowski 2006 Poznań Monsterowo A
2 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
3 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
4 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
5 Daniel Tołkacz 2007 Poznań A
6 Maciej Staszak 2008 Złotniki Ekspres Łingo B
7 Maja Nowak 2008 Szczytniki Sp 14 Poznań A
8 Aleksandra Kaiser 2009 Plewiska A
9 Julia Michalak 2009 Otusz A
10 Maja Mocarska 2009 Plewiska 2 B
11 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
12 Mateusz Wicher 2009 Poznań B
13 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
14 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
15 Mateusz Albrecht 2010 Lusowo B
16 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
17 Alicja Tomaszewska 2010 Poznań Iniemamocni Poznań A
18 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
19 Kacper Górczyński 2010 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
20 Kuba Szeinig 2010 Poznań Platinum Team B
21 Alan Misiuda 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
22 Kacper Marciniak 2010 Poznań A
23 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka B
24 Klaudia Smela 2010 Luboń B
25 Anna Bajerska 2010 Zlotniki A
26 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
27 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
28 Piotr Pospieszny 2011 Paczkowo Szkoła Podstawowa w Paczkowie A
29 JĘDREK Król 2011 Poznań A
30 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
31 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
32 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki Ekspres Łingo B
33 Ignacy Langer 2011 Poznań B
34 Filip Klapiński 2011 Mrowino A
35 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
36 Franciszka Klapińska 2011 Mrowino A
37 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
38 Maciej Pawlus 2011 Wschowa A
39 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań Genetycznie Zabiegani Team B
40 Hanna Nowak 2011 Szczytniki Sp 14 Poznań A
41 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Lekkoatletyka Urbasia A
42 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
43 ANTONINA BUTKIEWICZ 2012 Sulechów Klub Biegaczy JYSK A
44 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szkoła Muzyczna nr 1 A
45 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
46 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
47 Anna Wicher 2012 Poznań B
48 Oliwier Kapczyński 2012 Komorniki A
49 Wiktoria Wachowiak 2012 Poznań B
50 Adam Albrecht 2012 Lusowo B
51 Oliwia Smela 2012 Luboń B
52 Alicja Dembska 2012 Poznan B
53 Jan Nowakowski 2012 Poznań A
54 Piotr Woźny 2012 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
55 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
56 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
57 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
58 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
59 Zofia Flaszewska 2013 Kazmierz SPORTOWY KAŹMIERZ B
60 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
61 Franciszek Batko 2013 Suchy Las B
62 ALEKSANDRA Dereszyńska 2013 Poznań A
63 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
64 Zofia Białas 2013 Poznań A
65 Artur Maciejewski 2013 Poznań B
66 Piotr Bajerski 2013 Zlotniki A
67 Natasza Cieślewicz 2013 Gruszczyn Platinum Team B
68 Hubert Marciniak 2013 Poznań A
69 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
70 Jeremiasz Wrobel 2013 Suchy Las B
71 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
72 Paweł Kędzierski 2013 Witaszyce B
73 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
74 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
75 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań A
76 Tymon Langer 2014 Poznań B
77 Wiktor Ślęzak 2014 Kaźmierz A
78 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
79 Maja Bórkowska 2014 Poznań Maratończyk Poznań A
80 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
81 Michał Ryczak 2014 Poznań Michałek & Marta Team B
82 Tymoteusz Fejfer 2014 Rokietnica A
83 Antoni Kurek 2014 Poznan A
84 TOSIA Król 2014 Poznań A
85 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski UKS Olimp B
86 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
87 Tosia Sowińska 2014 Poznań A
88 Agnieszka Paluszkiewicz 2014 Poznań A
89 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
90 Jakub Kowalski 2014 Wiry A
91 Janina Matuszek 2014 Poznań A
92 Liliana Ignyś 2014 Kaźmierz A
93 Celina Domańska 2015 Poznań A
94 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
95 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
96 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
97 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
98 Fabian Cieślewicz 2015 Gruszczyn Platinum Team B
99 Gabriela Kaiser 2015 Plewiska A
100 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)