Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Andrzej Maciejewski 2003 Poznań B
2 Franciszek Warguła 2004 Tarnowo Podgórne B
3 Agata Mazurkiewicz 2004 Poznań B
4 Aleksandra Jasińska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
5 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań B
6 Dawid Zawadzki 2004 Pobiedziska Wiewiór Team A
7 Adam Budniak 2004 Lednogóra B
8 Jakub Domań 2004 Kiekrz A
9 Maksim Sotek 2005 Rosko JDS B
10 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
11 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
12 Michał Pietrzak 2005 Włocławek Vectra Włocławek A
13 Maciej Waloszczyk 2005 Poznań A
14 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
15 Lidia Golińska 2005 Poznań A
16 Joanna Antoszek 2005 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
17 Zosia Pawlicka 2005 Poznań brak A
18 Julianna Bardzińska 2005 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań A
19 Nicole Książkiewicz 2005 Poznań B
20 Ksawery Nowak 2005 Golęczewo John dewey school Oborniki A
21 Kacper Jęch 2005 Złotniki A
22 LIGIA MARCINOWSKA 2005 PLEWISKA RUN4FUN B
23 JĘDRZEJ RADOMSKI 2005 MUROWANA GOŚLINA A
24 Luise Kober 2006 Kościan Speed Feet 16 A
25 Krzysztof Ligęza 2006 Poznań B
26 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
27 Eryk Kaczmarek 2006 Komorniki A
28 Zuzanna Wojtera 2006 Poznań A
29 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
30 Mateusz Żuchowski 2006 Międzychód A
31 Igor Szostak 2006 Poznań Piątkowo na Biegowo A
32 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN WERKA Team A
33 Szymon Ludera 2006 Swarzędz A
34 Jakub Reszke 2006 Kobylnica A
35 Jakub Reszke 2006 Kobylnica B
36 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
37 Diego Kowalczyk 2006 Poznań AP Reissa 2006 A
38 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan PUDLISZEWSKI TEAM A
39 Wiktoria Gola 2006 Poznań A
40 Szymon Hojny 2006 Poznań A
41 Tosia Nowak 2006 Poznań Nowaki team A
42 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
43 Mateusz Machowiak 2006 Poznań Mach Team B
44 Oliwier Sajewski 2006 Wągrowiec A
45 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
46 Mateusz Sękowski 2007 skórzewo B
47 Amelia Zydorowicz 2007 Poznań A
48 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
49 Jakub Nowicki 2007 Poznań B
50 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
51 Staś Kowalonek 2007 Poznań A
52 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
53 Ania Przybylska 2007 Poznań B
54 Jan Ciesielski 2007 Leszno B
55 Weronika Hofman 2007 Poznań B
56 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
57 Patryk Budniak 2007 Lednogóra B
58 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki KS PILICA B
59 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu A
60 Tosia Orwat 2007 Poznań A
61 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań A
62 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
63 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
64 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
65 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
66 Paweł Lasak 2007 Poznań HERNIK TEAM / SP20 A
67 Patryk Rogalski 2007 Murowana Goślina A
68 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
69 Karolina Tomczak 2007 Poznań A
70 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A
71 Weronika Skrzypczak 2007 Poznań SP 18 Poznań A
72 Dawid Urbański 2007 Kościan A
73 Franciszek Żurawski 2007 Poznań K.S. Wojownik Judo B
74 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
75 Oliwia Juszkiewicz 2007 Garzyn sp7 Leszno A
76 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
77 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Kościan Team/ Szymmanowski Team/ BBKTS A
78 Malwina Waloszczyk 2007 Poznań A
79 Olga Wesołowska 2008 Poznań A
80 Iwo Domagalski 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
81 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica B
82 Maciej Staszak 2008 Złotniki Ekspres Łingo B
83 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
84 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
85 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
86 Patryk Winkel 2008 Poznań A
87 Aniela Kurzawska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
88 Piotr SKODKOWSKI 2008 Poznań A
89 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
90 Stanisław majchrzak-dybek 2008 Poznan B
91 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
92 Jagoda Żółtowska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
93 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
94 Igor Cierpicki 2008 ROkietnica B
95 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
96 Jędrzej Winiarski 2008 Poznań B
97 Stefan Witkowski 2008 Poznań A
98 Olivia Ścibisz 2008 Poznań Łejery-Modraki i przyjaciele B
99 Justyna Golińska 2008 Poznań B
100 Gabrysia Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A