Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 MIŁOSŁAWA MISZKOWICZ 2009 Poznań B
2 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B
3 Franciszek Warguła 2004 Tarnowo Podgórne B
4 Małgorzata Pawlik 2009 Gostyń B
5 Tomasz Kosmowski 2013 Poznan A
6 Kuba Staszak 2015 Poznań A
7 Stanisław Suszczewicz 2006 Poznań B
8 Zofia Nowak 2006 MODRZE B
9 Tatiana Grzybowska 2010 Poznań B
10 Oliwia Woźniak 2011 Kicin B
11 Wiktoria Wajs 2013 Luboń B
12 Adam Działoszyński 2012 Ostrów Wielkopolski B
13 Martyna RĘBAS 2005 Luboń A
14 Natasza Wojtasz 2012 Poznań A
15 Antoni Kasprzak 2014 Poznań A
16 Marcel Przybylczak 2011 Poznań A
17 Karol Okraska 2008 Skierniewice A
18 Jaś Kowalski 2010 Belin A
19 Bernard Hołenko 2016 Poznań B
20 Wiktor Hojny 2011 Poznań A
21 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
22 Nikodem Szczepaniak 2009 Wągrowiec A
23 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
24 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
25 Alicja Jaskuła 2008 Poznań B
26 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
27 Szymon Nowak 2009 Buk B
28 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
29 Amelia Jakubek 2013 Swarzędz B
30 Jan Kujawa 2010 Koziegłowy B
31 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A
32 Martyna Przybylska 2012 Poznań A
33 Mateusz Rybacki 2013 Bojanowo B
34 ADELA MARCINKIEWICZ 2016 RAKOWO A
35 Przemysław Matysiak 2007 Kobylin A
36 Matylda Reszelska 2008 Poznań A
37 Gabriela Juszczak 2013 Poznań A
38 Jeremi Jaśkiewicz 2015 Poznań A
39 Hanna Maczkowska 2017 Poznań A
40 Piotr Pospieszny 2011 Paczkowo A
41 Aleksandra Kościńska 2014 Poznań A
42 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
43 Dawid Mańkowski 2012 Kaźmierz A
44 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
45 Barbara Bartniczak 2015 PRZEŹMIEROWO A
46 Jakub Engler 2013 POZNAŃ A
47 Sebastian Świder- Koniecpolski 2011 Pniewy B
48 Kuba Stępniak 2008 Poznań A
49 Ignacy Świderski 2013 Przecław B
50 Maja Pawlik 2015 Poznań A
51 Paweł Ratajszczak - Tymczyk 2009 Swarzędz A
52 Mateusz Sieradzki 2011 Zakrzewo B
53 Wojciech Grynia 2009 Poznań A
54 Dominik Kotliński 2011 Pamiątkowo B
55 Kornelia Borawska 2014 Luboń A
56 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica A
57 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
58 Kacper Łyduch 2012 Września B
59 Wojciech Marcel Kubiak 2010 Wronki A
60 Kacper Juś 2009 Poznań A
61 Oliwia Chadyniak 2010 Poznań A
62 Dawid Urbański 2007 Kościan A
63 Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód A
64 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
65 Dominika Chocholska 2008 SUCHY LAS A
66 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań A
67 Tomasz Marcinkowski 2010 Poznań A
68 Maja Korycińska 2006 MODRZE B
69 Kacper Kubiak 2004 Jarocin B
70 Jakub Tomasz Jasiński 2013 Poznań B
71 Filip Kąplerowicz 2006 MODRZE B
72 Julia Działoszyńska 2009 Ostrów Wielkopolski B
73 Mikołaj Rybczyński 2010 Rokietnica A
74 Zuzanna Wesól-Tereszczak 2005 Jeziorki A
75 IGA GŁOWACKA 2013 Poznań A
76 Oliwier Rechul 2014 Poznan A
77 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
78 Juliusz Paikert 2013 Poznań A
79 Tymoteusz Borowiak 2012 Poznań A
80 Szymon Hojny 2006 Poznań A
81 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
82 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
83 Kacper Jęch 2005 Złotniki A
84 Jakub Czapnik 2009 Poznań A
85 Nadia Rodzieiwcz 2010 Dabrowa B
86 Julia Cieślik 2013 Poznań A
87 Nikodem Zadroga 2015 Grodzisk Wielkopolski B
88 JULIA MICHALAK 2009 OTUSZ A
89 Adam Agata 2013 Biedrusko B
90 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
91 Amelia Siwczak 2009 Przecław B
92 Julia Wesołowska 2007 Sieradz B
93 Jan Zamiara 2011 Łubowo A
94 Jan Kamiński 2009 Poznań B
95 SZYMON REMBARZ 2013 KROSINKO A
96 Jagoda Wilk 2011 Złotniki A
97 Leon Reszelski 2012 Poznań A
98 Krzysztof Burek 2012 Sławsk A
99 Laura Buszkiewicz 2014 Plewiska A
100 Weronika Duszyńska 2015 Krzykosy A