Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Maria Filipiak 2018 Mosina A
2 Stefan Sawiński 2016 Poznań B
3 Jakub Kowalski 2014 Wiry A
4 Tymoteusz Fejfer 2014 Rokietnica A
5 Tymon Langer 2014 Poznań B
6 Franciszek Batko 2013 Suchy Las B
7 Tomek Wielechowski 2017 Złotniki B
8 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
9 Paweł Kędzierski 2013 Witaszyce B
10 Anastazja Fejfer 2017 Rokietnica A
11 Wiktor Ślęzak 2014 Kaźmierz A
12 Ignacy Langer 2011 Poznań B
13 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
14 Wiktor Furmaniak 2017 Dopiewo A
15 Kacper Marciniak 2010 Poznań A
16 Daniel Tołkacz 2007 Poznań A
17 Mateusz Wicher 2009 Poznań B
18 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
19 Michalina Brzóstowicz 2016 Duszniki A
20 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
21 Alicja Zabłocka 2015 Poznan A
22 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
23 Luiza Ślęzak 2017 Kaźmierz A
24 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
25 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
26 Adrian Furmaniak 2019 Dopiewo A
27 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
28 Hubert Marciniak 2013 Poznań A
29 Emilia Krajka 2017 Daszewice B
30 Anna Wicher 2012 Poznań B
31 Klaudia Smela 2010 Luboń B
32 Szymon Brzóstowicz 2018 Duszniki A
33 ALEKSANDRA Dereszyńska 2013 Poznań A
34 Leon Roszyk 2018 Poznań A
35 Emilia Humbla 2015 Poznań A
36 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
37 Amelia Walczak 2015 Poznań B
38 Rafał Patalas 2018 Gniezno A
39 Aleksandra Sztukowska 2018 Poznań A
40 Przemysław Marciniak 2015 Poznań A
41 Zofia Szymańska 2017 Poznań A
42 Staś Nowak 2016 Dachowa B
43 Oliwia Smela 2012 Luboń B
44 Filip Klapiński 2011 Mrowino A
45 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
46 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
47 Anna Bajerska 2010 Zlotniki A
48 Pola Bochyńska 2016 Poznań B
49 Agnieszka Paluszkiewicz 2014 Poznań A
50 TOSIA Król 2014 Poznań A
51 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
52 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
53 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
54 Artur Maciejewski 2013 Poznań B
55 Franciszka Klapińska 2011 Mrowino A
56 Kacper Sikorski 2017 Komorniki A
57 Wiktoria Wachowiak 2012 Poznań B
58 Celina Domańska 2015 Poznań A
59 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
60 Piotr Bajerski 2013 Zlotniki A
61 Nela Bochyńska 2016 Poznań B
62 Szymon Paluszkiewicz 2016 Poznań A
63 JĘDREK Król 2011 Poznań A
64 Rysiu Silski-Woźniak 2020 Komorniki A
65 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
66 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
67 Zofia Białas 2013 Poznań A
68 Tymoteusz Sikorski 2019 Komorniki A
69 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
70 Agata Domańska 2016 Poznań A
71 Janina Matuszek 2014 Poznań A
72 Magdalena Bajerska 2016 Zlotniki A
73 Aleksandra Kaiser 2009 Plewiska A
74 Alicja Dembska 2012 Poznan B
75 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
76 Zosia Krist 2017 Poznań B
77 Mateusz Albrecht 2010 Lusowo B
78 Oliwier Kapczyński 2012 Komorniki A
79 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
80 Zuzanna Białas 2015 Poznań A
81 Jeremiasz Wrobel 2013 Suchy Las B
82 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
83 Wanda Matuszek 2016 Poznań A
84 Gabriela Kaiser 2015 Plewiska A
85 Maja Nowakowska 2017 Poznań A
86 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
87 Adam Grzebyta 2017 Rokietnica B
88 Adam Albrecht 2012 Lusowo B
89 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
90 Jagoda Wrobel 2015 Suchy Las B
91 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
92 Mikołaj Ignyś 2016 Kaźmierz A
93 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
94 Jan Sita 2016 Dąbrówka A
95 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
96 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
97 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
98 Jan Nowakowski 2012 Poznań A
99 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
100 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A