Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Malwina Abramowicz 2006 Kalisz REKSIO TEAM B
2 Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
3 Igor Andrzejewski 2007 Poznań SSP 14 Poznań A
4 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań SSP 14 Poznań A
5 Przemysław Ast 2011 Poznań B
6 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
7 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A (karnet)
8 Dorian Baumann 2014 Garby BAUMANNKI B (karnet)
9 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
10 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
11 Dobromiła BIECHOŃSKA 2012 Poznań A
12 Michalina BIECHOŃSKA 2009 Poznań A
13 Kacper Burchardt 2009 Jankowice SP 89 POZNAŃ A
14 Oliwier Burek 2012 Września Night Runners Września KIDS A
15 Jakub Burek 2008 Września Nihgt Runners Września KIDS A
16 Julia Burlaga 2012 Poznań B
17 Franciszek Chrobak 2016 Czapury B
18 Liliana Cichocka 2016 Komorniki A
19 Lena Cichocka 2011 Komorniki A
20 Julia Cieślak 2005 Poznań B
21 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
22 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
23 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań SP nr 18 B (karnet)
24 Lena Czekatowska 2011 Rokietnica A
25 Alicja Dembska 2012 Poznan SP 51 A
26 Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
27 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
28 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
29 Jakub Domań 2004 Kiekrz A (karnet)
30 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz A
31 Jakub Drab 2012 Krzyż Wlkp. FSD RUN DREZDENKO A (karnet)
32 Stanislaw Dybek 2008 Złotniki B
33 Franciszek Dybek 2012 Złotniki B
34 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A (karnet)
35 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A (karnet)
36 Maria Filipiak 2018 Mosina A
37 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
38 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
39 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań SP89 A (karnet)
40 Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
41 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A (karnet)
42 Patryk Gawronski 2011 rokietnica A
43 Agata Gendera 2009 Borek wlkp B (karnet)
44 Kuba Giea 2015 Pozań HCP POZNAŃ B
45 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
46 Kacper Górczyński 2010 Dalewo 2007 B (karnet)
47 Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem A (karnet)
48 Marina Górska 2010 Suchy Las MSE A
49 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
50 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B (karnet)
51 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
52 Zuzanna Grzęda 2008 Poznań SP89 A
53 FILIP HERRA 2009 DACHOWA DACHOWA BIEGA B
54 XAVIER HERRA 2011 DACHOWA DACHOWA BIEGA B
55 Gabrysia Hoffman 2013 Poznań Ptkw A (karnet)
56 Emilia Humbla 2015 Poznań A
57 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
58 Franek Jarmuła 2014 Luboń A
59 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem SP 6 Śrem A
60 Hubert Jeczewski 2011 Poznan ZS nr 5 w Poznaniu A
61 Alex Jędrzejczak 2008 MIĘDZYCHÓD Szkoła Podstawowa nr.1 Międzychód A
62 Filip Jeleniewski 2015 Poznań A
63 Boguś Jeziorska 2018 Chyby A
64 Stasiu Jeziorski 2015 Chyby A
65 Przemysław Kaczmarek 2009 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
66 Jakub Kaczmarek 2004 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
67 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL A
68 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A (karnet)
69 Piotr Kapka 2005 Poznań A (karnet)
70 Marek Kąsowski 2012 Poznań A
71 ANNA KICIŃSKA 2011 POZNAŃ SP NR. 6 POZNAŃ A
72 NATALIA KICIŃSKA 2013 POZNAŃ PRZEDSZKOLE BAŚNIOWY DOM POZNAŃ A
73 Norbert Klak 2007 Święciechowa KP Polonia A
74 Julia Kończak 2010 Poznań B
75 Mikołaj Kończak 2014 Poznań B
76 Victoria Konieczna 2007 Białośliwie A
77 Konstancja Konieczny 2009 Białośliwie A
78 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie A
79 Jeremiasz Konieczny 2007 Białośliwie A
80 Jakub Kosicki 2015 Koziegłowy B
81 Marcel Kóska 2013 Luboń A
82 Edward Kosmowski 2011 Poznań P.H.P. Metal-Stop Kinga Zielińska A
83 Gabriel Kozorys 2016 Poznań A
84 Dobromir Kozorys 2013 Poznań A
85 Justyna Kozłowska 2005 Poznań $ A
86 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań #koziołki_team A
87 Aleksander Krakowski 2015 Poznań B
88 Maja Kram 2009 MIĘDZYCHÓD Akademia Piłkarska Warta Girls Międzychód A
89 Ida Krasowska 2010 Wałcz B (karnet)
90 Tosia Król 2014 Poznań A
91 Jędrek Król 2011 POZNAŃ A
92 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
93 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
94 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
95 Livia Krzak 2015 Chyby A (karnet)
96 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo B (karnet)
97 zosia KUCZYNSKA 2005 PĘPOWO team runway B
98 MATEUSZ KUCZYNSKI 2011 PĘPOWO DABROCZANKA B
99 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
100 CEZARY KWAS 2009 SZCZYTNIKI B