Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Mateusz Albrecht 2010 Lusowo B
2 Adam Albrecht 2012 Lusowo B
3 Magdalena Bajerska 2016 Zlotniki A
4 Anna Bajerska 2010 Zlotniki A
5 Piotr Bajerski 2013 Zlotniki A
6 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
7 Franciszek Batko 2013 Suchy Las B
8 Zofia Białas 2013 Poznań A
9 Zuzanna Białas 2015 Poznań A
10 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
11 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
12 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
13 Pola Bochyńska 2016 Poznań B
14 Nela Bochyńska 2016 Poznań B
15 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
16 Alicja Bórkowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
17 Maja Bórkowska 2014 Poznań Maratończyk Poznań A
18 Michalina Brzóstowicz 2016 Duszniki A
19 Szymon Brzóstowicz 2018 Duszniki A
20 ANTONINA BUTKIEWICZ 2012 Sulechów Klub Biegaczy JYSK A
21 WOJCIECH BUTKIEWICZ 2016 Sulechów Klub Biegaczy JYSK A
22 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
23 Fabian Cieślewicz 2015 Gruszczyn Platinum Team B
24 Natasza Cieślewicz 2013 Gruszczyn Platinum Team B
25 Alicja Czajka 2018 Poznań Błyskawica A
26 Tomasz Czajka 2015 Poznań Błyskawica A
27 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
28 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
29 Alicja Dembska 2012 Poznan B
30 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
31 ALEKSANDRA Dereszyńska 2013 Poznań A
32 Filip Dodat 2020 Kościan Speed Feet '16 A
33 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Lekkoatletyka Urbasia A
34 Agata Domańska 2016 Poznań A
35 Celina Domańska 2015 Poznań A
36 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
37 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
38 Tymoteusz Fejfer 2014 Rokietnica A
39 Anastazja Fejfer 2017 Rokietnica A
40 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
41 Maria Filipiak 2018 Mosina A
42 Zofia Flaszewska 2013 Kazmierz SPORTOWY KAŹMIERZ B
43 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
44 Wiktor Furmaniak 2017 Dopiewo A
45 Adrian Furmaniak 2019 Dopiewo A
46 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
47 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
48 Kacper Górczyński 2010 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
49 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
50 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
51 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
52 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
53 Adam Grzebyta 2017 Rokietnica B
54 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP89 A
55 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań A
56 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
57 Emilia Humbla 2015 Poznań A
58 Mikołaj Ignyś 2016 Kaźmierz A
59 Liliana Ignyś 2014 Kaźmierz A
60 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
61 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
62 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski UKS Olimp B
63 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka B
64 Aleksandra Kaiser 2009 Plewiska A
65 Gabriela Kaiser 2015 Plewiska A
66 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań B
67 Oliwier Kapczyński 2012 Komorniki A
68 Paweł Kędzierski 2013 Witaszyce B
69 Franciszka Klapińska 2011 Mrowino A
70 Filip Klapiński 2011 Mrowino A
71 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
72 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
73 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
74 Laura Kowalik 2015 Tulce Małe Foczki A
75 Jakub Kowalski 2014 Wiry A
76 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
77 Emilia Krajka 2017 Daszewice B
78 Zosia Krist 2017 Poznań B
79 TOSIA Król 2014 Poznań A
80 JĘDREK Król 2011 Poznań A
81 Antoni Kurek 2014 Poznan A
82 Tymon Langer 2014 Poznań B
83 Ignacy Langer 2011 Poznań B
84 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
85 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szkoła Muzyczna nr 1 A
86 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
87 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
88 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
89 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
90 Stanisław Macholz 2016 Kamionki A
91 Artur Maciejewski 2013 Poznań B
92 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
93 Kacper Marciniak 2010 Poznań A
94 Hubert Marciniak 2013 Poznań A
95 Przemysław Marciniak 2015 Poznań A
96 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
97 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
98 Janina Matuszek 2014 Poznań A
99 Wanda Matuszek 2016 Poznań A
100 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A