Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 - biegi dla dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Mateusz Albrecht 2010 Lusowo B
2 Adam Albrecht 2012 Lusowo B
3 Natalia Ananicz 2009 Pobiedziska A
4 Lili Antczak 2017 Poznan A
5 Anna Bajerska 2010 Zlotniki A
6 Magdalena Bajerska 2016 Zlotniki A
7 Piotr Bajerski 2013 Zlotniki A
8 Gabrysia Bamber 2015 KOKORZYN A
9 Tomek Bamber 2010 KOKORZYN A
10 Blanka Bartecka 2014 Golęczewo B
11 Leonard Bartoszak-Plewa 2012 Poznań A
12 Jakub Bartoszak-Plewa 2013 Poznań A
13 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
14 Franciszek Batko 2013 Suchy Las B
15 Nela Baud 2017 Poznan A
16 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
17 Zofia Białas 2013 Poznań A
18 Zuzanna Białas 2015 Poznań A
19 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
20 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
21 Julia Bieleń 2013 Poznań SP45 B
22 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
23 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
24 Nikodem Biskupski 2010 Poznań SP67 A
25 Pola Bochyńska 2016 Poznań B
26 Nela Bochyńska 2016 Poznań B
27 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
28 Aleksander Boguszewski 2014 Poznań A
29 Alicja Bórkowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
30 Maja Bórkowska 2014 Poznań Maratończyk Poznań A
31 Michalina Brzóstowicz 2016 Duszniki A
32 Szymon Brzóstowicz 2018 Duszniki A
33 Dominik Buchman 2010 Słupca B
34 Paweł Buda 2014 POZNAŃ TPS Winogrady A
35 Maksymilian Buschke 2014 Poznań A
36 Seweryn Buszta 2019 Poznań Milan Club Polonia B
37 Piotr Buszta 2016 Poznań Milan Club Polonia B
38 WOJCIECH BUTKIEWICZ 2016 Sulechów Klub Biegaczy JYSK A
39 ANTONINA BUTKIEWICZ 2012 Sulechów Klub Biegaczy JYSK A
40 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 A
41 Jan Chałupniczak 2011 Poznań A
42 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
43 Fabian Cieślewicz 2015 Gruszczyn Platinum Team B
44 Natasza Cieślewicz 2013 Gruszczyn Platinum Team B
45 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
46 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
47 Alicja Czajka 2018 Poznań Błyskawica A
48 Tomasz Czajka 2015 Poznań Błyskawica A
49 Jan Czekała 2017 Poznań B
50 Aniela Czekała 2017 Poznań B
51 Jakub Czerwiński 2011 Lusowo UKS Lusowo A
52 Jan Czerwiński 2009 Lusowo UKS Lusowo A
53 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
54 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
55 Oliwka Dahlke 2018 Rokietnica A
56 Grzegorz Daniel 2011 Poznań A
57 Agata Daniel 2014 Poznań A
58 Patrycja Dębowska 2007 Słupca MOS Słupca A
59 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
60 Alicja Dembska 2012 Poznan B
61 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
62 ALEKSANDRA Dereszyńska 2013 Poznań A
63 Marcjanna Dobrzykowska 2012 Poznań undefined B
64 Filip Dodat 2020 Kościan Speed Feet '16 A
65 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Lekkoatletyka Urbasia A
66 Agata Domańska 2016 Poznań A
67 Celina Domańska 2015 Poznań A
68 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
69 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
70 Ula Drejling 2017 Poznań A
71 Ania Dukarska 2009 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 Poznań B
72 Ignacy Dwornik 2013 Plewiska B
73 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
74 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
75 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
76 Iwo Dymitrowski 2012 Wolsztyn IDMAR Racing Team - Triathlon Division A
77 Gabriela Dziamska 2011 Kiekrz B
78 Jan Dziamski 2012 Kiekrz B
79 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
80 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
81 Tymoteusz Fejfer 2014 Rokietnica A
82 Anastazja Fejfer 2017 Rokietnica A
83 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
84 Maria Filipiak 2018 Mosina A
85 Zofia Flaszewska 2013 Kazmierz SPORTOWY KAŹMIERZ B
86 Malwina Flis 2016 Plewiska A
87 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
88 Wiktor Furmaniak 2017 Dopiewo A
89 Adrian Furmaniak 2019 Dopiewo A
90 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
91 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
92 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
93 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
94 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
95 Kacper Górczyński 2010 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5 A
96 Szymon Górka 2010 Poznań PnB Morsy/Piątkowo na Biegowo A
97 Otylia Górniak 2013 Słupca B
98 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
99 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
100 Dawid Grabiński 2018 Poznań A