Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Bartłomiej Łopatka 1984 Września
2 Adrianna Zimna 1994 Jerzykowo
3 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska
4 Jędrzej Zakrzewski 1989 Poznań
5 Karolina Włodarczyk 1984 Witkowo
6 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Lakers Powidz
7 Piotr Wysocki 1989 Kłecko
8 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska Kosmiczne Wlaszcze
9 Agata Wlaszczyk 1978 Pobiedziska Kosmiczne Wlaszcze
10 Radosław Wiatrowski 1977 Gniezno
11 Małgorzata Wiatrowska 1974 Gniezno
12 Natalia Wesołowska 1986 Kiszkowo
13 Michal Wasztyl 1989 Powidz Witkowo Biega / Triathlonista Team
14 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
15 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
16 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
17 Krzysztof Walkowiak 1990 Toruń
18 Dariusz Waliszka 1986 Pobiedziska
19 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska
20 PAWEŁ TROJANOWSKI 1973 Gniezno
21 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno
22 ANNA TROJANOWSKA 1978 Gniezno
23 Rafał Tomowiak 1984 Leszno # SzymanowskiTeam
24 Aneta Tokarz 1989 Gorzkie Pole LeniwyTeam
25 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo
26 Łukasz Szymański 1980 Poznań Huragan Szklarka Poznań
27 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn
28 Gabriela Świtała 1970 Góra
29 Natalia Świtała 2001 Góra
30 Dominik Świtała 1998 Góra Pobiedziska Running Team
31 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
32 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam
33 Weronika Stokowska 1999 Gorzkie Pole LeniwyTeam
34 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam
35 Katarzyna Stokowska 1978 Pobiedziska LeniwyTeam
36 Marcin Stoiński 1980 Kostrzyn Band of runners
37 Rafał Stępień 1977 Mogilno
38 Piotr Stańczak 1982 Koziegłowy Czerwonak Biega
39 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam
40 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
41 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
42 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu
43 Wojciech Siejak 1989 Biskupice Wielkopolskie
44 Lena Siejak 1991 Biskupice Wielkopolskie
45 Mariusz Samul 1988 Poznan Ugory Team +
46 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
47 Arnold Sądej 1990 Mieścisko
48 Iwona Rybarczyk 1975 Pobiedziska
49 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
50 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton
51 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo Mistrzowski Trening
52 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM
53 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik
54 Rafał Pieczonka 1982 Tarnów UNIT37
55 Karolina Piechocka 1993 Pobiedziska
56 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
57 Agnieszka Paszkiewicz 1996 Murowana Goślina -
58 Dominik Paszkiewicz 1995 Murowana Goślina -
59 Małgorzata Obada 1982 Poznań Biegająca za Wilkiem
60 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Running Team / #zaliniametyteam
61 Patrycja Nowak 1998 Daszewice
62 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16
63 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski
64 Emilia Nitka 1996 Janowiec Wielkopolski
65 Jakub Niegolewski 2005 Promienko Huragan Pobiedziska
66 Łukasz Nieczyporowski 1997 Jerzykowo
67 Weronika Nieczyporowska 1976 Poznań
68 Zofia Nieczyporowska 2005 Poznań
69 Aleksandra Mikłasz-Zakrzewska 1990 Poznań Biegiem do kuchni
70 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan
71 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
72 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
73 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
74 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
75 Hanna Markowska-Gruszczyńska 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
76 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
77 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań
78 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań
79 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
80 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań
81 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU
82 Michał Kujawski 1979 Gniezno
83 Ewa Kujawska 1981 Gniezno
84 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
85 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
86 Adam Kruszyński 1990 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
87 Inga Kruger 1986 Biskupice LeniwyTeam
88 Piotr Krawiec 1971 Biskupice
89 Krzysztof Krauze 1958 Pobiedziska
90 Magdalena Krajnik 1992 Toruń
91 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie
92 Waldemar Korytowski 1985 Jerzykowo
93 Irena Kopaczewska 1985 Promienko
94 Paweł Kluczyński 1985 Sławno
95 Joanna Kluczyńska 1987 Sławno
96 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo
97 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
98 MAREK Kapela 1981 Trzemeszno
99 Arkadiusz Kapela 1990 Gniezno
100 Nicole Kaniasty 1998 Gniezno