Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Inga Kruger 1986 Biskupice LeniwyTeam
2 Piotr Krawiec 1971 Biskupice
3 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
4 Wojciech Siejak 1989 Biskupice Wielkopolskie
5 Lena Siejak 1991 Biskupice Wielkopolskie
6 Maria Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora-Nordic Walking Team
7 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
8 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK
9 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak-Biega
10 Patrycja Nowak 1998 Daszewice
11 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
12 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
13 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
14 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno
15 Ewa Kujawska 1981 Gniezno
16 Nicole Kaniasty 1998 Gniezno
17 ANNA TROJANOWSKA 1978 Gniezno
18 Michał Kujawski 1979 Gniezno
19 PAWEŁ TROJANOWSKI 1973 Gniezno
20 Arkadiusz Kapela 1990 Gniezno
21 Małgorzata Wiatrowska 1974 Gniezno
22 Radosław Wiatrowski 1977 Gniezno
23 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
24 Gabriela Świtała 1970 Góra
25 Natalia Świtała 2001 Góra
26 Dominik Świtała 1998 Góra Pobiedziska Running Team
27 Weronika Stokowska 1999 Gorzkie Pole LeniwyTeam
28 Aneta Tokarz 1989 Gorzkie Pole LeniwyTeam
29 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
30 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam
31 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam
32 Szymon Jaś 1974 Gowarzewo Nie Ma Lipy Swarzędz Team
33 Daria Ciborek 1992 Gruszczyn
34 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
35 Hanna Markowska-Gruszczyńska 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
36 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
37 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne
38 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski
39 Emilia Nitka 1996 Janowiec Wielkopolski
40 Waldemar Korytowski 1985 Jerzykowo
41 Łukasz Nieczyporowski 1997 Jerzykowo
42 Piotr Danielewicz 1988 Jerzykowo Zakapiory Jerzykowo
43 Agnieszka Balcerzak-Zimna 1973 Jerzykowo
44 Adrianna Zimna 1994 Jerzykowo
45 Kamilla Ambroszczyk 1978 Jerzykowo
46 Natalia Wesołowska 1986 Kiszkowo
47 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo
48 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton
49 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik
50 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan
51 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
52 Marcin Stoiński 1980 Kostrzyn Band of runners
53 Bartosz Dymarski 1997 Kostrzyn Wielkopolski
54 Piotr Stańczak 1982 Koziegłowy Czerwonak Biega
55 Sebastian Jabłoński 1979 Koziegłowy
56 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
57 Adam Kruszyński 1990 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
58 Piotr Wysocki 1989 Kłecko
59 Rafał Tomowiak 1984 Leszno # SzymanowskiTeam
60 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo
61 Arnold Sądej 1990 Mieścisko
62 Rafał Stępień 1977 Mogilno
63 Marek Dziarski 1977 Moraczewo
64 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
65 Agnieszka Paszkiewicz 1996 Murowana Goślina -
66 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina
67 Dominik Paszkiewicz 1995 Murowana Goślina -
68 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
69 Agnieszka Haska 1986 Pobiedziska
70 Dawid Gocałek 1987 Pobiedziska
71 Dariusz Waliszka 1986 Pobiedziska
72 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
73 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Running Team / #zaliniametyteam
74 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska Kosmiczne Wlaszcze
75 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska
76 Iwona Rybarczyk 1975 Pobiedziska
77 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
78 Agata Wlaszczyk 1978 Pobiedziska Kosmiczne Wlaszcze
79 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
80 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
81 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
82 Kamila Adamska 1984 Pobiedziska
83 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
84 Krzysztof Krauze 1958 Pobiedziska
85 Beata Dybikowska 1969 Pobiedziska
86 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam
87 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska
88 Karolina Piechocka 1993 Pobiedziska
89 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn
90 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM
91 Katarzyna Stokowska 1978 Pobiedziska LeniwyTeam
92 Michal Wasztyl 1989 Powidz Witkowo Biega / Triathlonista Team
93 Łukasz Szymański 1980 Poznań Huragan Szklarka Poznań
94 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań
95 Małgorzata Obada 1982 Poznań Biegająca za Wilkiem
96 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań
97 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają
98 Jacek GRAJZER 1966 Poznan
99 Agnieszka Gawrońska 1976 Poznań
100 Jędrzej Zakrzewski 1989 Poznań