Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Kruszyński 1990 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
2 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań
3 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Running Team / #zaliniametyteam
4 Adrianna Zimna 1994 Jerzykowo
5 Agata Wlaszczyk 1978 Pobiedziska Kosmiczne Wlaszcze
6 Agnieszka Haska 1986 Pobiedziska
7 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań
8 Agnieszka Gawrońska 1976 Poznań
9 Agnieszka Paszkiewicz 1996 Murowana Goślina -
10 Agnieszka Balcerzak-Zimna 1973 Jerzykowo
11 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań
12 Aleksandra Mikłasz-Zakrzewska 1990 Poznań Biegiem do kuchni
13 Aneta Tokarz 1989 Gorzkie Pole LeniwyTeam
14 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
15 ANNA TROJANOWSKA 1978 Gniezno
16 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU
17 Arkadiusz Kapela 1990 Gniezno
18 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie
19 Arnold Sądej 1990 Mieścisko
20 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A
21 Bartosz Dymarski 1997 Kostrzyn Wielkopolski
22 Bartłomiej Łopatka 1984 Września
23 Beata Dybikowska 1969 Pobiedziska
24 Daria Ciborek 1992 Gruszczyn
25 Dariusz Waliszka 1986 Pobiedziska
26 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
27 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM
28 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak-Biega
29 Dawid Gocałek 1987 Pobiedziska
30 Dominik Paszkiewicz 1995 Murowana Goślina -
31 Dominik Świtała 1998 Góra Pobiedziska Running Team
32 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo Mistrzowski Trening
33 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
34 Emilia Nitka 1996 Janowiec Wielkopolski
35 Ewa Kujawska 1981 Gniezno
36 Gabriela Świtała 1970 Góra
37 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
38 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
39 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
40 Hanna Markowska-Gruszczyńska 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
41 Inga Kruger 1986 Biskupice LeniwyTeam
42 Irena Kopaczewska 1985 Promienko
43 Iwona Rybarczyk 1975 Pobiedziska
44 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
45 Jacek GRAJZER 1966 Poznan
46 Jakub Niegolewski 2005 Promienko Huragan Pobiedziska
47 Jędrzej Zakrzewski 1989 Poznań
48 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
49 Joanna Kluczyńska 1987 Sławno
50 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski
51 Kamila Adamska 1984 Pobiedziska
52 Kamilla Ambroszczyk 1978 Jerzykowo
53 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
54 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
55 Karolina Włodarczyk 1984 Witkowo
56 Karolina Piechocka 1993 Pobiedziska
57 Katarzyna Stokowska 1978 Pobiedziska LeniwyTeam
58 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
59 Klaudia Trojanowska 1997 Gniezno Altom Gniezno
60 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska
61 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
62 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne
63 Krzysztof Krauze 1958 Pobiedziska
64 Krzysztof Walkowiak 1990 Toruń
65 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
66 Lena Siejak 1991 Biskupice Wielkopolskie
67 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
68 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16
69 Magdalena Krajnik 1992 Toruń
70 Magdalena Czekalska 1982 Poznań Naramowice Biegają
71 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
72 Marcin Stoiński 1980 Kostrzyn Band of runners
73 MAREK Kapela 1981 Trzemeszno
74 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają
75 Marek Dziarski 1977 Moraczewo
76 Maria Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora-Nordic Walking Team
77 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam
78 Mariusz Samul 1988 Poznan Ugory Team +
79 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska
80 Małgorzata Obada 1982 Poznań Biegająca za Wilkiem
81 Małgorzata Wiatrowska 1974 Gniezno
82 Michal Wasztyl 1989 Powidz Witkowo Biega / Triathlonista Team
83 Michał Kujawski 1979 Gniezno
84 Michał Abakanowicz 1980 Słupsk Walka Kostrzyn
85 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
86 Monika Graffon-Kapela 1984 Trzemeszno
87 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn
88 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan
89 Natalia Wesołowska 1986 Kiszkowo
90 Natalia Świtała 2001 Góra
91 Nicole Kaniasty 1998 Gniezno
92 Patrycja Nowak 1998 Daszewice
93 Paweł Kluczyński 1985 Sławno
94 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
95 PAWEŁ TROJANOWSKI 1973 Gniezno
96 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
97 Piotr Stańczak 1982 Koziegłowy Czerwonak Biega
98 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton
99 Piotr Danielewicz 1988 Jerzykowo Zakapiory Jerzykowo
100 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU