Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
2 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne
3 Krzysztof Krauze 1958 Pobiedziska
4 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
5 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
6 Jacek GRAJZER 1966 Poznan
7 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
8 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie
9 Beata Dybikowska 1969 Pobiedziska
10 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn
11 Wiesiek Wlaszczyk 1969 Pobiedziska Kosmiczne Wlaszcze
12 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK
13 Gabriela Świtała 1970 Góra
14 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
15 Piotr Krawiec 1971 Biskupice
16 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton
17 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
18 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
19 Agnieszka Balcerzak-Zimna 1973 Jerzykowo
20 PAWEŁ TROJANOWSKI 1973 Gniezno
21 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A
22 Małgorzata Wiatrowska 1974 Gniezno
23 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16
24 Szymon Jaś 1974 Gowarzewo Nie Ma Lipy Swarzędz Team
25 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan
26 Iwona Rybarczyk 1975 Pobiedziska
27 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
28 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo
29 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak-Biega
30 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
31 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska
32 Maria Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora-Nordic Walking Team
33 Agnieszka Gawrońska 1976 Poznań
34 Weronika Nieczyporowska 1976 Poznań
35 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Running Team / #zaliniametyteam
36 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam
37 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
38 Radosław Wiatrowski 1977 Gniezno
39 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
40 Marek Dziarski 1977 Moraczewo
41 Rafał Stępień 1977 Mogilno
42 Tomasz Czekalski 1977 Poznań Naramowice Biegają
43 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Lakers Powidz
44 Agata Wlaszczyk 1978 Pobiedziska Kosmiczne Wlaszcze
45 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM
46 Kamilla Ambroszczyk 1978 Jerzykowo
47 Katarzyna Stokowska 1978 Pobiedziska LeniwyTeam
48 ANNA TROJANOWSKA 1978 Gniezno
49 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam
50 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU
51 Sebastian Jabłoński 1979 Koziegłowy
52 Michał Kujawski 1979 Gniezno
53 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
54 Łukasz Szymański 1980 Poznań Huragan Szklarka Poznań
55 Hanna Markowska-Gruszczyńska 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
56 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
57 Michał Abakanowicz 1980 Słupsk Walka Kostrzyn
58 Marcin Stoiński 1980 Kostrzyn Band of runners
59 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań
60 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
61 Ewa Kujawska 1981 Gniezno
62 MAREK Kapela 1981 Trzemeszno
63 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
64 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
65 Rafał Pieczonka 1982 Tarnów UNIT37
66 Piotr Stańczak 1982 Koziegłowy Czerwonak Biega
67 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
68 Marzena Waliszka 1982 Pobiedziska
69 Magdalena Czekalska 1982 Poznań Naramowice Biegają
70 Małgorzata Obada 1982 Poznań Biegająca za Wilkiem
71 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
72 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina
73 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega
74 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
75 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
76 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
77 Karolina Włodarczyk 1984 Witkowo
78 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają
79 Kamila Adamska 1984 Pobiedziska
80 Bartłomiej Łopatka 1984 Września
81 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
82 Monika Graffon-Kapela 1984 Trzemeszno
83 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
84 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu
85 Rafał Tomowiak 1984 Leszno # SzymanowskiTeam
86 Irena Kopaczewska 1985 Promienko
87 Waldemar Korytowski 1985 Jerzykowo
88 Paweł Kluczyński 1985 Sławno
89 Agnieszka Haska 1986 Pobiedziska
90 Inga Kruger 1986 Biskupice LeniwyTeam
91 Dariusz Waliszka 1986 Pobiedziska
92 Natalia Wesołowska 1986 Kiszkowo
93 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań
94 Joanna Kluczyńska 1987 Sławno
95 Dawid Gocałek 1987 Pobiedziska
96 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań
97 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo
98 Piotr Danielewicz 1988 Jerzykowo Zakapiory Jerzykowo
99 Mariusz Samul 1988 Poznan Ugory Team +
100 Michal Wasztyl 1989 Powidz Witkowo Biega / Triathlonista Team