Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo Atleta Gniezno
2 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno
3 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec
4 Adam Kluczyński 2016 Sławno LKS Atleta Kłecko
5 Zofia Kamińska 2016 Szubin
6 Oliwia Dudzińska 2008 Stęszewko
7 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska
8 Agata Pawlak 2014 Środa Wielkopolska
9 Tomasz Stępka 2007 Promienko
10 Krzysztof Stępka 2008 Promienko
11 Klara Cuny 2016 Promienko
12 Justyna Niegolewska 2015 Promienko brak
13 Stanisław Niegolewski 2010 Promienko UKS ZALEW JERZYKOWO
14 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Akademia GVT
15 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
16 Marta Kwiatkowska 2014 Poznań
17 Kajetan Szymański 2019 Poznań Huragan Szklarka Poznań
18 Maja Kulczyńska 2017 Poznań
19 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań
20 Antonina Kulczyńska 2015 Poznań
21 Leon Zakrzewski 2018 Poznań Biegiem do kuchni
22 Jan Samul 2014 Poznan
23 Rafał Kaźmierczak 2009 Pobiedziska
24 Jakub Nijak 2010 Pobiedziska
25 Zofia Raszewska 2013 Pobiedziska
26 Janina Maciaczyk 2016 Pobiedziska MacOdkrywcy
27 Ignacy Maciaczyk 2012 Pobiedziska MacOdkrywcy
28 Mateusz Sobiech 2011 Pobiedziska
29 Aleksander Raszewski 2012 Pobiedziska
30 Jerzy Kubiak 2010 Pobiedziska
31 Leon Maciaczyk 2013 Pobiedziska MacOdkrywcy
32 Helena Matuszczak 2010 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
33 Igor Raszewski 2010 Pobiedziska
34 Mateusz Waliszka 2013 Pobiedziska
35 Igor Gbur 2011 Pobiedziska
36 Stanisław Czajka 2011 Pobiedziska
37 Aleksandra GBUR 2015 Pobiedziska
38 Jan Czajka 2014 Pobiedziska
39 Szymon Nijak 2012 Pobiedziska
40 Artur Waliszka 2013 Pobiedziska
41 Adam Gbur 2015 Pobiedziska
42 Zofia Kujawa 2011 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
43 Marta Waliszka 2015 Pobiedziska
44 Kacper Kaczmarkiewicz 2015 Pobiedziska
45 Julia Smura 2014 Pobiedziska
46 Oliwia Stokowska 2009 Pobiedziska LeniwyTeam
47 Bartosz Bentkowski 2008 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
48 Wiktoria Leda 2012 Pobiedziska
49 Paweł Lisiecki 2010 Pobiedziska
50 Wojciech Czachor 2009 Pobiedziska
51 Julia Kaźmierczak 2012 Pobiedziska
52 Aleksander Beker 2018 Pobiedziska
53 Gabriela Wasiewicz 2016 Pobiedziska
54 Weronika Raszewska 2015 Pobiedziska
55 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
56 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
57 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
58 Stanisław Dziarski 2009 Moraczewo
59 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno # SzymanowskiTeam
60 Pawel Tomowiak 2016 Leszno # SzymanowskiTeam
61 Adam Mulawa 2013 Leszno Achilles Leszno
62 Anna Dankowska 2014 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
63 Natalia Dankowska 2008 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
64 Lena Jabłońska 2010 Koziegłowy
65 Antoni Stoiński 2009 Kostrzyn Band of runners
66 Filip Dworak 2015 Kostrzyn
67 Wojtek Chłedowski 2018 Kostrzyn
68 Amelia Stoińska 2011 Kostrzyn Band of runners
69 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
70 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
71 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
72 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
73 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO
74 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo
75 Jakub Korytowski 2014 Jerzykowo
76 Karol Dudek 2013 jerzykowo
77 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
78 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
79 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
80 Małgorzata Gruszczyńska 2012 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
81 Rafał Antolak 2009 Gorzkie Pole
82 Stanisław Antolak 2013 Gorzkie Pole
83 Amelia Tokarz 2013 Gorzkie Pole LeniwyTeam
84 Oliwier Tokarz 2012 Gorzkie Pole LeniwyTeam
85 Łucja Trzaskawka 2019 Gniezno
86 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
87 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
88 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno
89 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
90 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
91 Oliwia Kapela 2017 Gniezno
92 Tymon Staszkiewicz 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
93 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno Sp 1 gniezno
94 Magdalena Kujawska 2016 Gniezno LKS Atleta Gniezno
95 Kornelia Kujawska 2010 Gniezno LKS Atleta Gniezno
96 Mikołaj Kujawski 2006 Gniezno
97 Julian Trzaskawka 2017 Gniezno
98 Kajetan Łukawski 2017 Borkowo
99 Kuba Surażyński 2011 BISKUPICE
100 Franciszek Chlebowski 2014 Biskupice