Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Kuba Surażyński 2011 BISKUPICE
2 Franciszek Chlebowski 2014 Biskupice
3 Nikodem Okupnik 2016 Biskupice
4 Karol Chlebowski 2008 Biskupice
5 Igor Wszelaki 2011 Biskupice
6 Iga Wszelaka 2013 Biskupice
7 Laura Meller 2016 Biskupice
8 Julia Kruger 2013 Biskupice LeniwyTeam
9 Borys Kruger 2011 Biskupice LeniwyTeam
10 Gustaw Meller 2014 Biskupice
11 Iga Surażyńska 2014 BISKUPICE
12 Kajetan Łukawski 2017 Borkowo
13 Łucja Trzaskawka 2019 Gniezno
14 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
15 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
16 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno
17 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
18 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
19 Oliwia Kapela 2017 Gniezno
20 Tymon Staszkiewicz 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
21 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno Sp 1 gniezno
22 Magdalena Kujawska 2016 Gniezno LKS Atleta Gniezno
23 Kornelia Kujawska 2010 Gniezno LKS Atleta Gniezno
24 Mikołaj Kujawski 2006 Gniezno
25 Julian Trzaskawka 2017 Gniezno
26 Rafał Antolak 2009 Gorzkie Pole
27 Stanisław Antolak 2013 Gorzkie Pole
28 Amelia Tokarz 2013 Gorzkie Pole LeniwyTeam
29 Oliwier Tokarz 2012 Gorzkie Pole LeniwyTeam
30 Małgorzata Gruszczyńska 2012 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
31 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
32 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
33 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
34 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO
35 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo
36 Jakub Korytowski 2014 Jerzykowo
37 Karol Dudek 2013 jerzykowo
38 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
39 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
40 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
41 Antoni Stoiński 2009 Kostrzyn Band of runners
42 Filip Dworak 2015 Kostrzyn
43 Wojtek Chłedowski 2018 Kostrzyn
44 Amelia Stoińska 2011 Kostrzyn Band of runners
45 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
46 Lena Jabłońska 2010 Koziegłowy
47 Anna Dankowska 2014 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
48 Natalia Dankowska 2008 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
49 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno # SzymanowskiTeam
50 Pawel Tomowiak 2016 Leszno # SzymanowskiTeam
51 Adam Mulawa 2013 Leszno Achilles Leszno
52 Stanisław Dziarski 2009 Moraczewo
53 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
54 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
55 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
56 Rafał Kaźmierczak 2009 Pobiedziska
57 Jakub Nijak 2010 Pobiedziska
58 Zofia Raszewska 2013 Pobiedziska
59 Janina Maciaczyk 2016 Pobiedziska MacOdkrywcy
60 Mateusz Sobiech 2011 Pobiedziska
61 Ignacy Maciaczyk 2012 Pobiedziska MacOdkrywcy
62 Aleksander Raszewski 2012 Pobiedziska
63 Jerzy Kubiak 2010 Pobiedziska
64 Helena Matuszczak 2010 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
65 Leon Maciaczyk 2013 Pobiedziska MacOdkrywcy
66 Igor Raszewski 2010 Pobiedziska
67 Mateusz Waliszka 2013 Pobiedziska
68 Igor Gbur 2011 Pobiedziska
69 Stanisław Czajka 2011 Pobiedziska
70 Aleksandra GBUR 2015 Pobiedziska
71 Szymon Nijak 2012 Pobiedziska
72 Jan Czajka 2014 Pobiedziska
73 Artur Waliszka 2013 Pobiedziska
74 Adam Gbur 2015 Pobiedziska
75 Zofia Kujawa 2011 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
76 Marta Waliszka 2015 Pobiedziska
77 Kacper Kaczmarkiewicz 2015 Pobiedziska
78 Julia Smura 2014 Pobiedziska
79 Bartosz Bentkowski 2008 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
80 Oliwia Stokowska 2009 Pobiedziska LeniwyTeam
81 Wiktoria Leda 2012 Pobiedziska
82 Paweł Lisiecki 2010 Pobiedziska
83 Wojciech Czachor 2009 Pobiedziska
84 Aleksander Beker 2018 Pobiedziska
85 Julia Kaźmierczak 2012 Pobiedziska
86 Weronika Raszewska 2015 Pobiedziska
87 Gabriela Wasiewicz 2016 Pobiedziska
88 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Akademia GVT
89 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
90 Marta Kwiatkowska 2014 Poznań
91 Kajetan Szymański 2019 Poznań Huragan Szklarka Poznań
92 Maja Kulczyńska 2017 Poznań
93 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań
94 Antonina Kulczyńska 2015 Poznań
95 Leon Zakrzewski 2018 Poznań Biegiem do kuchni
96 Jan Samul 2014 Poznan
97 Tomasz Stępka 2007 Promienko
98 Krzysztof Stępka 2008 Promienko
99 Klara Cuny 2016 Promienko
100 Justyna Niegolewska 2015 Promienko brak