Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Gbur 2015 Pobiedziska
2 Adam Kluczyński 2016 Sławno LKS Atleta Kłecko
3 Adam Mulawa 2013 Leszno Achilles Leszno
4 Agata Pawlak 2014 Środa Wielkopolska
5 Aleksander Raszewski 2012 Pobiedziska
6 Aleksander Beker 2018 Pobiedziska
7 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
8 Aleksandra GBUR 2015 Pobiedziska
9 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska
10 Amelia Tokarz 2013 Gorzkie Pole LeniwyTeam
11 Amelia Stoińska 2011 Kostrzyn Band of runners
12 Anna Dankowska 2014 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
13 Antoni Stoiński 2009 Kostrzyn Band of runners
14 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
15 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo
16 Antonina Kulczyńska 2015 Poznań
17 Artur Waliszka 2013 Pobiedziska
18 Bartosz Bentkowski 2008 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
19 Borys Kruger 2011 Biskupice LeniwyTeam
20 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
21 Filip Dworak 2015 Kostrzyn
22 Franciszek Chlebowski 2014 Biskupice
23 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
24 Gabriela Wasiewicz 2016 Pobiedziska
25 Gustaw Meller 2014 Biskupice
26 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
27 Helena Matuszczak 2010 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
28 Iga Wszelaka 2013 Biskupice
29 Iga Surażyńska 2014 BISKUPICE
30 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
31 Ignacy Maciaczyk 2012 Pobiedziska MacOdkrywcy
32 Igor Raszewski 2010 Pobiedziska
33 Igor Gbur 2011 Pobiedziska
34 Igor Wszelaki 2011 Biskupice
35 Jakub Nijak 2010 Pobiedziska
36 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań
37 Jakub Korytowski 2014 Jerzykowo
38 Jan Czajka 2014 Pobiedziska
39 Jan Samul 2014 Poznan
40 Janina Maciaczyk 2016 Pobiedziska MacOdkrywcy
41 Jerzy Kubiak 2010 Pobiedziska
42 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo Atleta Gniezno
43 Julia Kruger 2013 Biskupice LeniwyTeam
44 Julia Smura 2014 Pobiedziska
45 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno
46 Julia Kaźmierczak 2012 Pobiedziska
47 Julian Trzaskawka 2017 Gniezno
48 Justyna Niegolewska 2015 Promienko brak
49 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
50 Kacper Kaczmarkiewicz 2015 Pobiedziska
51 Kajetan Szymański 2019 Poznań Huragan Szklarka Poznań
52 Kajetan Łukawski 2017 Borkowo
53 Karol Chlebowski 2008 Biskupice
54 Karol Dudek 2013 jerzykowo
55 Klara Cuny 2016 Promienko
56 Kornelia Kujawska 2010 Gniezno LKS Atleta Gniezno
57 Krzysztof Stępka 2008 Promienko
58 Kuba Surażyński 2011 BISKUPICE
59 Laura Meller 2016 Biskupice
60 Lena Jabłońska 2010 Koziegłowy
61 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
62 Leon Maciaczyk 2013 Pobiedziska MacOdkrywcy
63 Leon Zakrzewski 2018 Poznań Biegiem do kuchni
64 Magdalena Kujawska 2016 Gniezno LKS Atleta Gniezno
65 Maja Kulczyńska 2017 Poznań
66 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Akademia GVT
67 Marta Kwiatkowska 2014 Poznań
68 Marta Waliszka 2015 Pobiedziska
69 Mateusz Sobiech 2011 Pobiedziska
70 Mateusz Waliszka 2013 Pobiedziska
71 Małgorzata Gruszczyńska 2012 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
72 Mikołaj Kujawski 2006 Gniezno
73 Natalia Dankowska 2008 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
74 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno # SzymanowskiTeam
75 Nikodem Okupnik 2016 Biskupice
76 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno Sp 1 gniezno
77 Oliwia Dudzińska 2008 Stęszewko
78 Oliwia Kapela 2017 Gniezno
79 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
80 Oliwia Stokowska 2009 Pobiedziska LeniwyTeam
81 Oliwier Tokarz 2012 Gorzkie Pole LeniwyTeam
82 Pawel Tomowiak 2016 Leszno # SzymanowskiTeam
83 Paweł Lisiecki 2010 Pobiedziska
84 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
85 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
86 Rafał Kaźmierczak 2009 Pobiedziska
87 Rafał Antolak 2009 Gorzkie Pole
88 Stanisław Antolak 2013 Gorzkie Pole
89 Stanisław Czajka 2011 Pobiedziska
90 Stanisław Dziarski 2009 Moraczewo
91 Stanisław Niegolewski 2010 Promienko UKS ZALEW JERZYKOWO
92 Szymon Nijak 2012 Pobiedziska
93 Tomasz Stępka 2007 Promienko
94 Tymon Staszkiewicz 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
95 Weronika Raszewska 2015 Pobiedziska
96 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
97 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno
98 Wiktoria Leda 2012 Pobiedziska
99 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
100 Wojciech Czachor 2009 Pobiedziska