Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Rafał Kaźmierczak 2009 Pobiedziska
2 Jakub Nijak 2010 Pobiedziska
3 Kuba Surażyński 2011 BISKUPICE
4 Zofia Raszewska 2013 Pobiedziska
5 Oliwia Dudzińska 2008 Stęszewko
6 Łucja Trzaskawka 2019 Gniezno
7 Mateusz Sobiech 2011 Pobiedziska
8 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
9 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec
10 Aleksander Raszewski 2012 Pobiedziska
11 Lena Jabłońska 2010 Koziegłowy
12 Filip Dworak 2015 Kostrzyn
13 Marta Kwiatkowska 2014 Poznań
14 Jerzy Kubiak 2010 Pobiedziska
15 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
16 Franciszek Chlebowski 2014 Biskupice
17 Igor Raszewski 2010 Pobiedziska
18 Tomasz Stępka 2007 Promienko
19 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
20 Mateusz Waliszka 2013 Pobiedziska
21 Nikodem Okupnik 2016 Biskupice
22 Rafał Antolak 2009 Gorzkie Pole
23 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
24 Kajetan Łukawski 2017 Borkowo
25 Krzysztof Stępka 2008 Promienko
26 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
27 Igor Gbur 2011 Pobiedziska
28 Stanisław Antolak 2013 Gorzkie Pole
29 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
30 Karol Chlebowski 2008 Biskupice
31 Stanisław Czajka 2011 Pobiedziska
32 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska
33 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
34 Aleksandra GBUR 2015 Pobiedziska
35 Igor Wszelaki 2011 Biskupice
36 Maja Kulczyńska 2017 Poznań
37 Szymon Nijak 2012 Pobiedziska
38 Jan Czajka 2014 Pobiedziska
39 Agata Pawlak 2014 Środa Wielkopolska
40 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo
41 Oliwia Kapela 2017 Gniezno
42 Iga Wszelaka 2013 Biskupice
43 Antonina Kulczyńska 2015 Poznań
44 Wojtek Chłedowski 2018 Kostrzyn
45 Laura Meller 2016 Biskupice
46 Adam Gbur 2015 Pobiedziska
47 Artur Waliszka 2013 Pobiedziska
48 Jakub Korytowski 2014 Jerzykowo
49 Zofia Kamińska 2016 Szubin
50 Stanisław Dziarski 2009 Moraczewo
51 Kacper Kaczmarkiewicz 2015 Pobiedziska
52 Karol Dudek 2013 jerzykowo
53 Marta Waliszka 2015 Pobiedziska
54 Julia Smura 2014 Pobiedziska
55 Klara Cuny 2016 Promienko
56 Gustaw Meller 2014 Biskupice
57 Paweł Lisiecki 2010 Pobiedziska
58 Wiktoria Leda 2012 Pobiedziska
59 Wojciech Czachor 2009 Pobiedziska
60 Mikołaj Kujawski 2006 Gniezno
61 Jan Samul 2014 Poznan
62 Aleksander Beker 2018 Pobiedziska
63 Julia Kaźmierczak 2012 Pobiedziska
64 Iga Surażyńska 2014 BISKUPICE
65 Gabriela Wasiewicz 2016 Pobiedziska
66 Weronika Raszewska 2015 Pobiedziska
67 Julian Trzaskawka 2017 Gniezno
68 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
69 Justyna Niegolewska 2015 Promienko brak
70 Helena Matuszczak 2010 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
71 Zofia Kujawa 2011 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
72 Bartosz Bentkowski 2008 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
73 Kajetan Szymański 2019 Poznań Huragan Szklarka Poznań
74 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań
75 Adam Mulawa 2013 Leszno Achilles Leszno
76 Anna Dankowska 2014 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
77 Natalia Dankowska 2008 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
78 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO
79 Stanisław Niegolewski 2010 Promienko UKS ZALEW JERZYKOWO
80 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno # SzymanowskiTeam
81 Pawel Tomowiak 2016 Leszno # SzymanowskiTeam
82 Małgorzata Gruszczyńska 2012 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
83 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
84 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno
85 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
86 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
87 Tymon Staszkiewicz 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
88 Magdalena Kujawska 2016 Gniezno LKS Atleta Gniezno
89 Kornelia Kujawska 2010 Gniezno LKS Atleta Gniezno
90 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno
91 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
92 Adam Kluczyński 2016 Sławno LKS Atleta Kłecko
93 Julia Kruger 2013 Biskupice LeniwyTeam
94 Borys Kruger 2011 Biskupice LeniwyTeam
95 Oliwia Stokowska 2009 Pobiedziska LeniwyTeam
96 Amelia Tokarz 2013 Gorzkie Pole LeniwyTeam
97 Oliwier Tokarz 2012 Gorzkie Pole LeniwyTeam
98 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
99 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
100 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team