Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Rafał Antolak 2009 Gorzkie Pole
2 Stanisław Antolak 2013 Gorzkie Pole
3 Aleksander Beker 2018 Pobiedziska
4 Bartosz Bentkowski 2008 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
5 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
6 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
7 Franciszek Chlebowski 2014 Biskupice
8 Karol Chlebowski 2008 Biskupice
9 Wojtek Chłedowski 2018 Kostrzyn
10 Klara Cuny 2016 Promienko
11 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO
12 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo
13 Wojciech Czachor 2009 Pobiedziska
14 Stanisław Czajka 2011 Pobiedziska
15 Jan Czajka 2014 Pobiedziska
16 Anna Dankowska 2014 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
17 Natalia Dankowska 2008 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
18 Karol Dudek 2013 jerzykowo
19 Oliwia Dudzińska 2008 Stęszewko
20 Filip Dworak 2015 Kostrzyn
21 Stanisław Dziarski 2009 Moraczewo
22 Igor Gbur 2011 Pobiedziska
23 Aleksandra GBUR 2015 Pobiedziska
24 Adam Gbur 2015 Pobiedziska
25 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
26 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
27 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
28 Małgorzata Gruszczyńska 2012 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
29 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Akademia GVT
30 Lena Jabłońska 2010 Koziegłowy
31 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno
32 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
33 Kacper Kaczmarkiewicz 2015 Pobiedziska
34 Zofia Kamińska 2016 Szubin
35 Oliwia Kapela 2017 Gniezno
36 Rafał Kaźmierczak 2009 Pobiedziska
37 Julia Kaźmierczak 2012 Pobiedziska
38 Adam Kluczyński 2016 Sławno LKS Atleta Kłecko
39 Jakub Korytowski 2014 Jerzykowo
40 Julia Kruger 2013 Biskupice LeniwyTeam
41 Borys Kruger 2011 Biskupice LeniwyTeam
42 Jerzy Kubiak 2010 Pobiedziska
43 Zofia Kujawa 2011 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
44 Magdalena Kujawska 2016 Gniezno LKS Atleta Gniezno
45 Kornelia Kujawska 2010 Gniezno LKS Atleta Gniezno
46 Mikołaj Kujawski 2006 Gniezno
47 Maja Kulczyńska 2017 Poznań
48 Antonina Kulczyńska 2015 Poznań
49 Marta Kwiatkowska 2014 Poznań
50 Wiktoria Leda 2012 Pobiedziska
51 Paweł Lisiecki 2010 Pobiedziska
52 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
53 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
54 Janina Maciaczyk 2016 Pobiedziska MacOdkrywcy
55 Ignacy Maciaczyk 2012 Pobiedziska MacOdkrywcy
56 Leon Maciaczyk 2013 Pobiedziska MacOdkrywcy
57 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
58 Helena Matuszczak 2010 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
59 Laura Meller 2016 Biskupice
60 Gustaw Meller 2014 Biskupice
61 Adam Mulawa 2013 Leszno Achilles Leszno
62 Justyna Niegolewska 2015 Promienko brak
63 Stanisław Niegolewski 2010 Promienko UKS ZALEW JERZYKOWO
64 Jakub Nijak 2010 Pobiedziska
65 Szymon Nijak 2012 Pobiedziska
66 Nikodem Okupnik 2016 Biskupice
67 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska
68 Agata Pawlak 2014 Środa Wielkopolska
69 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
70 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno
71 Zofia Raszewska 2013 Pobiedziska
72 Weronika Raszewska 2015 Pobiedziska
73 Aleksander Raszewski 2012 Pobiedziska
74 Igor Raszewski 2010 Pobiedziska
75 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec
76 Jan Samul 2014 Poznan
77 Julia Smura 2014 Pobiedziska
78 Mateusz Sobiech 2011 Pobiedziska
79 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno
80 Tymon Staszkiewicz 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno
81 Tomasz Stępka 2007 Promienko
82 Krzysztof Stępka 2008 Promienko
83 Amelia Stoińska 2011 Kostrzyn Band of runners
84 Antoni Stoiński 2009 Kostrzyn Band of runners
85 Oliwia Stokowska 2009 Pobiedziska LeniwyTeam
86 Iga Surażyńska 2014 BISKUPICE
87 Kuba Surażyński 2011 BISKUPICE
88 Kajetan Szymański 2019 Poznań Huragan Szklarka Poznań
89 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań
90 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
91 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
92 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
93 Amelia Tokarz 2013 Gorzkie Pole LeniwyTeam
94 Oliwier Tokarz 2012 Gorzkie Pole LeniwyTeam
95 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno # SzymanowskiTeam
96 Pawel Tomowiak 2016 Leszno # SzymanowskiTeam
97 Łucja Trzaskawka 2019 Gniezno
98 Julian Trzaskawka 2017 Gniezno
99 Mateusz Waliszka 2013 Pobiedziska
100 Artur Waliszka 2013 Pobiedziska