Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Pobiedziska

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Michał Abakanowicz 1980 Słupsk Walka Kostrzyn
2 Kamila Adamska 1984 Pobiedziska
3 Kamilla Ambroszczyk 1978 Jerzykowo
4 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A
5 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A
6 Agnieszka Balcerzak-Zimna 1973 Jerzykowo
7 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
8 Daria Ciborek 1992 Gruszczyn
9 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
10 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina
11 Magdalena Czekalska 1982 Poznań Naramowice Biegają
12 Tomasz Czekalski 1977 Poznań Naramowice Biegają
13 Piotr Danielewicz 1988 Jerzykowo Zakapiory Jerzykowo
14 Beata Dybikowska 1969 Pobiedziska
15 Bartosz Dymarski 1997 Kostrzyn Wielkopolski
16 Marek Dziarski 1977 Moraczewo
17 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK
18 Agnieszka Gawrońska 1976 Poznań
19 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają
20 Dawid Gocałek 1987 Pobiedziska
21 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
22 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne
23 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
24 Monika Graffon-Kapela 1984 Trzemeszno
25 Jacek GRAJZER 1966 Poznan
26 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
27 Agnieszka Haska 1986 Pobiedziska
28 Sebastian Jabłoński 1979 Koziegłowy
29 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak-Biega
30 Maria Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora-Nordic Walking Team
31 Szymon Jaś 1974 Gowarzewo Nie Ma Lipy Swarzędz Team
32 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
33 Nicole Kaniasty 1998 Gniezno
34 MAREK Kapela 1981 Trzemeszno
35 Arkadiusz Kapela 1990 Gniezno
36 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo
37 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
38 Joanna Kluczyńska 1987 Sławno
39 Paweł Kluczyński 1985 Sławno
40 Irena Kopaczewska 1985 Promienko
41 Waldemar Korytowski 1985 Jerzykowo
42 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie
43 Magdalena Krajnik 1992 Toruń
44 Krzysztof Krauze 1958 Pobiedziska
45 Piotr Krawiec 1971 Biskupice
46 Inga Kruger 1986 Biskupice LeniwyTeam
47 Adam Kruszyński 1990 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
48 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
49 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
50 Ewa Kujawska 1981 Gniezno
51 Michał Kujawski 1979 Gniezno
52 Arkadiusz Kwapich 1978 Żelazkowo ZAWSZE W BIEGU
53 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań
54 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
55 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań
56 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań
57 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
58 Hanna Markowska-Gruszczyńska 1980 Gruszczyn Gruchy dają Czadu !!!
59 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
60 Lidia Matlak 1971 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
61 Piotr Matlak 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
62 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
63 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan
64 Aleksandra Mikłasz-Zakrzewska 1990 Poznań Biegiem do kuchni
65 Zofia Nieczyporowska 2005 Poznań
66 Weronika Nieczyporowska 1976 Poznań
67 Łukasz Nieczyporowski 1997 Jerzykowo
68 Jakub Niegolewski 2005 Promienko Huragan Pobiedziska
69 Emilia Nitka 1996 Janowiec Wielkopolski
70 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski
71 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Running Team / #zaliniametyteam
72 Patrycja Nowak 1998 Daszewice
73 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16
74 Małgorzata Obada 1982 Poznań Biegająca za Wilkiem
75 Agnieszka Paszkiewicz 1996 Murowana Goślina -
76 Dominik Paszkiewicz 1995 Murowana Goślina -
77 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
78 Karolina Piechocka 1993 Pobiedziska
79 Rafał Pieczonka 1982 Tarnów UNIT37
80 Rafał Pietrzak 1992 Kórnik
81 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska UAM
82 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo Mistrzowski Trening
83 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton
84 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
85 Iwona Rybarczyk 1975 Pobiedziska
86 Arnold Sądej 1990 Mieścisko
87 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
88 Mariusz Samul 1988 Poznan Ugory Team +
89 Wojciech Siejak 1989 Biskupice Wielkopolskie
90 Lena Siejak 1991 Biskupice Wielkopolskie
91 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu
92 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
93 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
94 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam
95 Piotr Stańczak 1982 Koziegłowy Czerwonak Biega
96 Rafał Stępień 1977 Mogilno
97 Marcin Stoiński 1980 Kostrzyn Band of runners
98 Weronika Stokowska 1999 Gorzkie Pole LeniwyTeam
99 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam
100 Katarzyna Stokowska 1978 Pobiedziska LeniwyTeam