Lista startowa - Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans biegu
1 Kamila Bednarczyk 1986 Bartąg 4 Team Morsy Skanda Olsztyn 5km
2 ARKADIUSZ FIGAT 1973 BARTOSZYCE Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 5km
3 Jan Melnyczok 1952 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 5km
4 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 5km
5 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 5km
6 Wawrzyniec Szejko 1952 Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów 5km
7 Robert Adamiak 1969 Ciechanów CURTIS 5km
8 Zenon Lewandowski 1952 Ciechanów Jurand 5km
9 Marcin Kurp 1983 Dobre Miasto Jonkowo Sport 5km
10 Slawomir Żurawski 1968 Dzialdowo Rozbiegane Działdowo 5km
11 Łukasz Pydynkowski 2000 Działdowo 5km
12 Kamila Maga-Wojsyk 1986 Działdowo 5km
13 Artur Zajączkowski 1978 Działdowo Rozbiegane Działdowo 5km
14 Tymon Szarmacher 2005 Działdowo 5km
15 Jan Szarmacher 1958 Działdowo 5km
16 Artur Szarmacher 1986 Działdowo 5km
17 Magdalena Behal 1984 Działdowo 5 km marsz NW
18 Anna Kochańska 1989 Działdowo 5km
19 Stanisław Behal 1976 Działdowo Rozbiegane Działdowo 5 km marsz NW
20 Zdzisław Jaworski 1967 Działdowo Rozbiegane Działdowo 5 km marsz NW
21 Dariusz Mroziński 1975 Działdowo Rozbiegane Działdowo 5km
22 Agnieszka Przybyła 1994 Iława Run Goku Team 5km
23 Wiesław Kwiatkowski 1967 Iława Iława/Franc 5km
24 Adrian Przybyła 1991 Iława Run Goku Team 5km
25 Wiktoria Kwiatkowska 1998 Iława Decathlon Przymorze 5km
26 Łukasz Krysiak 1997 Janowo 5km
27 Andrzej Rudziński 1974 Jonkowo Jonkowo Sport 5km
28 Jan Krawczyk 1986 Korsze wybiegamy_to 5km
29 Patryk Tomaszewski 1997 Kozłowo 5km
30 Beata Olchowik 1975 Lidzbark Warm. Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
31 Małgorzata Wasilewska 1974 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
32 Jolanta Orlicka 1981 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
33 Katarzyna Szczepańska 1969 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
34 Tomasz Rakowski 1977 Lidzbark Warmiński 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy 5km
35 Tomasz Olchowik 1974 Lidzbark Warminski Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
36 Jacek Wilamowski 1968 Lidzbark Warmiński Team Kopeć 5km
37 Monika Mazuro 1984 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński /zaliniametyteam 5km
38 Agnieszka Wojtel 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
39 Anna Rożnowska 1982 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
40 Marek Szałkowski 1978 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
41 Anna Wilk 1978 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
42 Radosław Górski 1976 Lubawa Run Goku Team 5km
43 Anna Rybak 1972 Medyny Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 5km
44 Leszek Pepłowski 1977 Napiwoda CUBA NAPIWODA 5km
45 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Nidzica Biega 5km
46 Witold Zagożdżon 1962 NIDZICA Nidzica Biega 5 km marsz NW
47 Barbara Jeszko 1973 Nidzica Nidzica Biega 5km
48 Alicja Olszowa 1983 Nidzica 5km
49 Marek Skolasiński 1983 Nidzica Nidzica Biega 5km
50 Agata Banul 1977 Nidzica 5km
51 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica Nidzica Biega 5km
52 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica 5km
53 Ewa Lisek 1980 Nidzica Nidzica Biega 5km
54 Jan Bartkowski 1961 Nidzica Nidzica Biega 5 km marsz NW
55 Patrycja Kawałko 1974 Nidzica Team Kopeć 5km
56 Arkadiusz Prusik 1982 Nidzica Nidzica Biega 5km
57 Marcin Kosobucki 1979 Nidzica 5km
58 Robert Borowski 1979 Nidzica Team Kopeć 5km
59 Andrzej Marcjanik 1967 NIdzica Nidzica Biega 5km
60 Piotr Krzywieński 1972 Nidzica Nidzica Biega 5km
61 Natalia Danelczyk 1995 Nidzica 5km
62 Ewa Lebuda 1974 Olsztyn 5km
63 Piotr Szczepaniak 1968 Olsztyn są wolniejsi 5 km marsz NW
64 Przemysław Flaga 1983 Olsztyn URWIS BIEGA 5km
65 Izabela Siwczak 1963 Olsztyn Team Kopeć 5km
66 Mariusz Gutmański 1996 Olsztyn Team Kopeć 5km
67 Paulina Grunwald 1992 Olsztyn 5km
68 Bożena Szczapa 1983 Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn 5km
69 Damian Kiczor 1985 Olsztyn Najmowicz Triathlon 5km
70 Krzysztof Karolewski 1982 Olsztyn Team Kopeć 5km
71 Szymon Sawicki 1991 Olsztyn Run Goku Team 5km
72 Marzena Stępień 1970 Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn 5km
73 Leszek Sławuszewski 1978 Olsztyn Team Kopeć 5km
74 Grzegorz Karpiński 1965 Olsztyn 5km
75 Marek Majewski 1964 Olsztyn Skazani na sukces 5km
76 Mateusz Karpiński 1991 Olsztyn 5km
77 Paweł Kopaczel 1983 Olsztyn/Rybno Biegam U KOLESI/SMS Panorama Działdowo/Legia Warszawa 5km
78 Wiesław Koziorowski 1968 Olsztynek Nidzica Biega 5km
79 Grzegorz Koziorowski 1996 Olsztynek Nidzica Biega 5km
80 Albert Filipowicz 1972 Ostróda Albert Team 5km
81 Robert Schmidt 1970 Ostróda Ostróda Runners 5km
82 Tomasz Wywrot 1976 Otwock 5km
83 Krzysztof Gacki 1957 Pisz Biegam bez klubu 5km
84 Marcin Radomski 1976 Płock NW Człapski Team 5 km marsz NW
85 Weronika Fusik 1984 Płock NW Człapski Team 5 km marsz NW
86 Piotr LESZCZYNSKI 1970 PŁOCK NW Człapski Team 5 km marsz NW
87 Karolina Daszuta 1988 Ruś BRBK - biegli w podatkach 5km
88 Anna Smętkowska 1990 Siedlce 5km
89 Marek Bałabas 1959 Stara Otocznia 33 CURTIS 5km
90 Krystian Stochmal 1994 Stawiguda 5km
91 Jan Nieściór 1968 Stękiny Kąpiący się Zimą Olsztyn 5 km marsz NW
92 Mieczysława Nieściór 1970 Stękiny Kąpiący się Zimą Olsztyn 5 km marsz NW
93 Mariusz Osowiecki 1975 Stupsk 5km
94 Natalia Wiórkowska 1986 Sząbruk Biegające Endorfiny 5km
95 Natalia Wiorkowska 1986 Sząbruk 5km
96 Tomasz Kiernozek 1984 Szczytno Team Kopeć 5km
97 Jakub Koziatek 1991 Szczytno Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno 5km
98 Maciej Wojciechowski 1974 Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie/Weterani RP 5km
99 Artur Trochimowicz 1961 Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 5km
100 Dariusz Kotowski 1967 Szczytno 5km