Lista startowa - Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
2 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
3 Natalia BEHAL 2006 Działdowo
4 KAROL BEHAL 2012 Działdowo
5 Jakub Krawczyk 2015 Korsze wybiegamy_to
6 Eryk Krawczyk 2018 Korsze wybiegamy_to
7 Aleksansra Rybak 2015 Lidzbark Warmiński
8 Tobiasz Pepłowski 2013 Napiwoda CUBA NAPIWODA
9 Maja Szczepuchowska 2010 Nidzica Nidzica Biega
10 Kinga Skibińska 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
11 Julia Duchna 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
12 Wiktoria Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
13 Olgierd Wierzbicki 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
14 Alicja Dostatnia 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
15 Laura Bartkowska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
16 Adrian Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
17 Antoni Modelski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
18 Kacper Olszewski 2008 Nidzica Nidzica Biega
19 Kacper Czyżak 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
20 Filip Ciesielski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
21 Anna Wasiłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
22 Barbara Olszewska 2017 Nidzica Nidzica Biega
23 Nadia Hinburg 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
24 Hanna Koszewska 2010 Nidzica Nidzica Biega
25 Piotr Olszewski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
26 Łukasz Wasiłowski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
27 Kacper Kępski 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
28 Filip Kryszczyński 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
29 Lena Kowalska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
30 Aleksander Kozłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
31 Jan Renda 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
32 Anna Pepłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
33 Kacper Moczydłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
34 Bartłomiej Adamkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
35 Ksawery Kosobucki 2015 Nidzica
36 Antoni Rutkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
37 Kamil Mielczarek 2011 Nidzica
38 Nikola Samsel 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
39 Wiktor Zdunek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
40 Michał Matuszyński 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
41 Oliwia Sarbiewska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
42 Albert Ziekiński 2010 Nidzica
43 Dominik Płatek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
44 Bartosz Romanek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
45 Szymon Sarbiewski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
46 Zuzanna Kuczyńska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
47 Oliwia Kosobucka 2010 Nidzica
48 Antoni Tomala 2015 Olstyn
49 Julia KAROLEWSKA 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
50 Jakub Lebuda 2011 Olsztyn
51 Julia Bochniak 2009 Olsztyn
52 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
53 Zofia Grunwald 2019 Olsztyn
54 Ignacy Gutmański 2016 Olsztyn Przedszkole Bajka
55 Andrzej Kowalski 2011 Olsztyn
56 Aleksander Majewski 2009 Olsztyn Skazani na sukces
57 Zofia Fornalska 2015 Olsztyn Przedszkole Bratek
58 Lena Milewska 2016 Ostróda
59 Julka Frąckiewicz 2007 Rybno
60 Miłosz Frąckiewicz 2014 Rybno
61 Maja Smętkowska 2016 Siedlce
62 Tomasz Smętkowski 2016 Siedlce
63 Zuzia Smętkowska 2018 Siedlce
64 Patrycja Osowiecka 2012 Stupsk
65 Jakub Koziatek 2008 Szczytno
66 Natalia Koziatek 2014 Szczytno
67 Hubert Limanowicz 2011 Wilkasy
68 Jan Limanowicz 2013 Wilkasy
69 Aleksander Klonowski 2012 Łęgajny
70 Iga Klonowska 2017 Łęgajny