Lista startowa - Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adrian Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
2 Albert Ziekiński 2010 Nidzica
3 Aleksander Klonowski 2012 Łęgajny
4 Aleksander Kozłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
5 Aleksander Majewski 2009 Olsztyn Skazani na sukces
6 Aleksansra Rybak 2015 Lidzbark Warmiński
7 Alicja Dostatnia 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
8 Andrzej Kowalski 2011 Olsztyn
9 Anna Wasiłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
10 Anna Pepłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
11 Antoni Modelski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
12 Antoni Rutkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
13 Antoni Tomala 2015 Olstyn
14 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
15 Barbara Olszewska 2017 Nidzica Nidzica Biega
16 Bartosz Romanek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
17 Bartłomiej Adamkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
18 Dominik Płatek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
19 Eryk Krawczyk 2018 Korsze wybiegamy_to
20 Filip Ciesielski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
21 Filip Kryszczyński 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
22 Hanna Koszewska 2010 Nidzica Nidzica Biega
23 Hubert Limanowicz 2011 Wilkasy
24 Iga Klonowska 2017 Łęgajny
25 Ignacy Gutmański 2016 Olsztyn Przedszkole Bajka
26 Jakub Koziatek 2008 Szczytno
27 Jakub Lebuda 2011 Olsztyn
28 Jakub Krawczyk 2015 Korsze wybiegamy_to
29 Jan Limanowicz 2013 Wilkasy
30 Jan Renda 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
31 Julia KAROLEWSKA 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
32 Julia Duchna 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
33 Julia Bochniak 2009 Olsztyn
34 Julka Frąckiewicz 2007 Rybno
35 Kacper Olszewski 2008 Nidzica Nidzica Biega
36 Kacper Czyżak 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
37 Kacper Kępski 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
38 Kacper Moczydłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
39 Kamil Mielczarek 2011 Nidzica
40 KAROL BEHAL 2012 Działdowo
41 Kinga Skibińska 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
42 Ksawery Kosobucki 2015 Nidzica
43 Laura Bartkowska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
44 Lena Milewska 2016 Ostróda
45 Lena Kowalska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
46 Maja Szczepuchowska 2010 Nidzica Nidzica Biega
47 Maja Smętkowska 2016 Siedlce
48 Michał Matuszyński 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
49 Miłosz Frąckiewicz 2014 Rybno
50 Nadia Hinburg 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
51 Natalia BEHAL 2006 Działdowo
52 Natalia Koziatek 2014 Szczytno
53 Nikola Samsel 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
54 Olgierd Wierzbicki 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
55 Oliwia Sarbiewska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
56 Oliwia Kosobucka 2010 Nidzica
57 Patrycja Osowiecka 2012 Stupsk
58 Piotr Olszewski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
59 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
60 Szymon Sarbiewski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
61 Tobiasz Pepłowski 2013 Napiwoda CUBA NAPIWODA
62 Tomasz Smętkowski 2016 Siedlce
63 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
64 Wiktor Zdunek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
65 Wiktoria Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
66 Zofia Grunwald 2019 Olsztyn
67 Zofia Fornalska 2015 Olsztyn Przedszkole Bratek
68 Zuzanna Kuczyńska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
69 Zuzia Smętkowska 2018 Siedlce
70 Łukasz Wasiłowski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy