Lista startowa - Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Natalia BEHAL 2006 Działdowo
2 Julka Frąckiewicz 2007 Rybno
3 Kacper Moczydłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
4 Aleksander Kozłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
5 Oliwia Sarbiewska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
6 Kacper Czyżak 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
7 Laura Bartkowska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
8 Jakub Koziatek 2008 Szczytno
9 Kacper Olszewski 2008 Nidzica Nidzica Biega
10 Michał Matuszyński 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
11 Olgierd Wierzbicki 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
12 Wiktoria Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
13 Kacper Kępski 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
14 Kinga Skibińska 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
15 Nikola Samsel 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
16 Aleksander Majewski 2009 Olsztyn Skazani na sukces
17 Adrian Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
18 Julia Bochniak 2009 Olsztyn
19 Nadia Hinburg 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
20 Bartłomiej Adamkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
21 Zuzanna Kuczyńska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
22 Wiktor Zdunek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
23 Dominik Płatek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
24 Antoni Modelski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
25 Anna Wasiłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
26 Julia Duchna 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
27 Albert Ziekiński 2010 Nidzica
28 Oliwia Kosobucka 2010 Nidzica
29 Filip Kryszczyński 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
30 Piotr Olszewski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
31 Filip Ciesielski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
32 Maja Szczepuchowska 2010 Nidzica Nidzica Biega
33 Lena Kowalska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
34 Antoni Rutkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
35 Hanna Koszewska 2010 Nidzica Nidzica Biega
36 Alicja Dostatnia 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
37 Bartosz Romanek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
38 Anna Pepłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
39 Szymon Sarbiewski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
40 Julia KAROLEWSKA 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
41 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
42 Jan Renda 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
43 Andrzej Kowalski 2011 Olsztyn
44 Jakub Lebuda 2011 Olsztyn
45 Hubert Limanowicz 2011 Wilkasy
46 Łukasz Wasiłowski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
47 Kamil Mielczarek 2011 Nidzica
48 KAROL BEHAL 2012 Działdowo
49 Aleksander Klonowski 2012 Łęgajny
50 Patrycja Osowiecka 2012 Stupsk
51 Jan Limanowicz 2013 Wilkasy
52 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
53 Tobiasz Pepłowski 2013 Napiwoda CUBA NAPIWODA
54 Natalia Koziatek 2014 Szczytno
55 Miłosz Frąckiewicz 2014 Rybno
56 Antoni Tomala 2015 Olstyn
57 Jakub Krawczyk 2015 Korsze wybiegamy_to
58 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
59 Ksawery Kosobucki 2015 Nidzica
60 Aleksansra Rybak 2015 Lidzbark Warmiński
61 Zofia Fornalska 2015 Olsztyn Przedszkole Bratek
62 Lena Milewska 2016 Ostróda
63 Maja Smętkowska 2016 Siedlce
64 Tomasz Smętkowski 2016 Siedlce
65 Ignacy Gutmański 2016 Olsztyn Przedszkole Bajka
66 Barbara Olszewska 2017 Nidzica Nidzica Biega
67 Iga Klonowska 2017 Łęgajny
68 Zuzia Smętkowska 2018 Siedlce
69 Eryk Krawczyk 2018 Korsze wybiegamy_to
70 Zofia Grunwald 2019 Olsztyn