Lista startowa - Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Natalia BEHAL 2006 Działdowo
2 Jakub Koziatek 2008 Szczytno
3 Jakub Lebuda 2011 Olsztyn
4 Natalia Koziatek 2014 Szczytno
5 Lena Milewska 2016 Ostróda
6 Maja Smętkowska 2016 Siedlce
7 Julia Bochniak 2009 Olsztyn
8 Tomasz Smętkowski 2016 Siedlce
9 Zofia Grunwald 2019 Olsztyn
10 Zuzia Smętkowska 2018 Siedlce
11 Hubert Limanowicz 2011 Wilkasy
12 Julka Frąckiewicz 2007 Rybno
13 Aleksander Klonowski 2012 Łęgajny
14 Jan Limanowicz 2013 Wilkasy
15 Miłosz Frąckiewicz 2014 Rybno
16 Iga Klonowska 2017 Łęgajny
17 Patrycja Osowiecka 2012 Stupsk
18 Andrzej Kowalski 2011 Olsztyn
19 Ksawery Kosobucki 2015 Nidzica
20 Kamil Mielczarek 2011 Nidzica
21 Antoni Tomala 2015 Olstyn
22 Albert Ziekiński 2010 Nidzica
23 Aleksansra Rybak 2015 Lidzbark Warmiński
24 KAROL BEHAL 2012 Działdowo
25 Oliwia Kosobucka 2010 Nidzica
26 Maja Szczepuchowska 2010 Nidzica Nidzica Biega
27 Kacper Olszewski 2008 Nidzica Nidzica Biega
28 Barbara Olszewska 2017 Nidzica Nidzica Biega
29 Hanna Koszewska 2010 Nidzica Nidzica Biega
30 Aleksander Majewski 2009 Olsztyn Skazani na sukces
31 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
32 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
33 Julia KAROLEWSKA 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
34 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
35 Jakub Krawczyk 2015 Korsze wybiegamy_to
36 Eryk Krawczyk 2018 Korsze wybiegamy_to
37 Kinga Skibińska 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
38 Julia Duchna 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
39 Wiktoria Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
40 Olgierd Wierzbicki 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
41 Alicja Dostatnia 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
42 Laura Bartkowska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
43 Adrian Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
44 Antoni Modelski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
45 Kacper Czyżak 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
46 Filip Ciesielski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
47 Anna Wasiłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
48 Nadia Hinburg 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
49 Piotr Olszewski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
50 Łukasz Wasiłowski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
51 Kacper Kępski 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
52 Filip Kryszczyński 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
53 Lena Kowalska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
54 Aleksander Kozłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
55 Jan Renda 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
56 Anna Pepłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
57 Kacper Moczydłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
58 Bartłomiej Adamkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
59 Antoni Rutkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
60 Nikola Samsel 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
61 Wiktor Zdunek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
62 Oliwia Sarbiewska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
63 Michał Matuszyński 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
64 Dominik Płatek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
65 Szymon Sarbiewski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
66 Bartosz Romanek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
67 Zuzanna Kuczyńska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
68 Zofia Fornalska 2015 Olsztyn Przedszkole Bratek
69 Tobiasz Pepłowski 2013 Napiwoda CUBA NAPIWODA
70 Ignacy Gutmański 2016 Olsztyn Przedszkole Bajka