Lista startowa - Bieg Mikołajkowy o Złotą Trzcinę - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Bartłomiej Adamkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
2 Wiktoria Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
3 Adrian Bar 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
4 Laura Bartkowska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
5 Natalia BEHAL 2006 Działdowo
6 KAROL BEHAL 2012 Działdowo
7 Julia Bochniak 2009 Olsztyn
8 Filip Ciesielski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
9 Kacper Czyżak 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
10 Alicja Dostatnia 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
11 Julia Duchna 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
12 Zofia Fornalska 2015 Olsztyn Przedszkole Bratek
13 Julka Frąckiewicz 2007 Rybno
14 Miłosz Frąckiewicz 2014 Rybno
15 Zofia Grunwald 2019 Olsztyn
16 Ignacy Gutmański 2016 Olsztyn Przedszkole Bajka
17 Nadia Hinburg 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
18 Barbara Jakacka 2015 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
19 Stanisław Jakacki 2013 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
20 Julia KAROLEWSKA 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
21 Weronika Karolewska 2011 Olsztyn KS AZS UWM Olsztyn
22 Kacper Kępski 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
23 Iga Klonowska 2017 Łęgajny
24 Aleksander Klonowski 2012 Łęgajny
25 Oliwia Kosobucka 2010 Nidzica
26 Ksawery Kosobucki 2015 Nidzica
27 Hanna Koszewska 2010 Nidzica Nidzica Biega
28 Lena Kowalska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
29 Andrzej Kowalski 2011 Olsztyn
30 Jakub Koziatek 2008 Szczytno
31 Natalia Koziatek 2014 Szczytno
32 Aleksander Kozłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
33 Jakub Krawczyk 2015 Korsze wybiegamy_to
34 Eryk Krawczyk 2018 Korsze wybiegamy_to
35 Filip Kryszczyński 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
36 Zuzanna Kuczyńska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
37 Jakub Lebuda 2011 Olsztyn
38 Hubert Limanowicz 2011 Wilkasy
39 Jan Limanowicz 2013 Wilkasy
40 Aleksander Majewski 2009 Olsztyn Skazani na sukces
41 Michał Matuszyński 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
42 Kamil Mielczarek 2011 Nidzica
43 Lena Milewska 2016 Ostróda
44 Kacper Moczydłowski 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
45 Antoni Modelski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
46 Barbara Olszewska 2017 Nidzica Nidzica Biega
47 Kacper Olszewski 2008 Nidzica Nidzica Biega
48 Piotr Olszewski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
49 Patrycja Osowiecka 2012 Stupsk
50 Anna Pepłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
51 Tobiasz Pepłowski 2013 Napiwoda CUBA NAPIWODA
52 Dominik Płatek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
53 Jan Renda 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
54 Bartosz Romanek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
55 Antoni Rutkowski 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
56 Aleksansra Rybak 2015 Lidzbark Warmiński
57 Nikola Samsel 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
58 Oliwia Sarbiewska 2008 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
59 Szymon Sarbiewski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
60 Kinga Skibińska 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
61 Maja Smętkowska 2016 Siedlce
62 Zuzia Smętkowska 2018 Siedlce
63 Tomasz Smętkowski 2016 Siedlce
64 Maja Szczepuchowska 2010 Nidzica Nidzica Biega
65 Antoni Tomala 2015 Olstyn
66 Anna Wasiłowska 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
67 Łukasz Wasiłowski 2011 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
68 Olgierd Wierzbicki 2009 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
69 Wiktor Zdunek 2010 Nidzica Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
70 Albert Ziekiński 2010 Nidzica