Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Kamil Łukomski 1991 Mogilno Mogilno
2 Anna Łuczak-Mrowka 1983 Poznań
3 Kamil Łubiński 2005 Gniezno
4 BOŻENA ZYSEK 1967 GNIEZNO
5 GRZEGORZ ZYSEK 1969 GNIEZNO
6 Arkadiusz Zobel 1984 Gniezno
7 Remigiusz Zdrojewski 1982 Dziećmiarki Ptr
8 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna
9 Marcelina Zarębska 1984 Działyń
10 Łukasz Zamiara 1990 Gniezno
11 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Elektro Home
12 Marika Woźniak 1999 Kłecko
13 Dominik Woźniak 1997 Kłecko
14 Piotr Wojciechowski 1992 Gniezno
15 Dawid Wojciechowski 1998 Gniezno
16 Arek Wilkosz 2000 Gniezno
17 Dariusz Wiesner 1966 Gniezno
18 Michał Wieczorek 2003 Gniezno
19 Paulina Wicenty 1984 Obrzycko
20 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Stajnia na Zielonej
21 Lilianna Wicenty 1966 Obrzycko Stajnia na Zielonej
22 Marta Wesołowska 1996 Gniezno
23 LEON WAWRZYNIAK 1955 POBIEDZISKA KKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA
24 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
25 Aleksandra Walich 1971 Łekno
26 Krzysztof Walich 1971 Łekno
27 Robert Wagner 1981 Gniezno
28 Angelika Wachowiak 1996 Gniezno
29 Wioletta Wachowiak 1975 Gniezno
30 Adam Tuński 1978 Gniezno 1978
31 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
32 Maciej Tomczak 1992 Czekanów
33 Magdalena Tomaszewska 1994 Gniezno
34 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
35 Aleksandra Szturomska 1998 Gniezno
36 Joanna Szterba-Kozanecka 1979 Łubowo
37 Szymon Szejna 2002 Osiniec
38 Beata Szczepankiewicz 2004 Gniezno MKS GNIEZNO
39 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec
40 Michał Szarzyński 1987 Zdziechowa
41 Szymon Szarpatowski 1987 Gniezno
42 Jarosław Szafrański 1974 Trzemeszno Na Luzie
43 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec
44 Michał Stypa 1985 Gniezno
45 Aleks Stankowiak 2005 Gniezno
46 Wiesław Śliwiński 1979 Gniezno
47 Izabela Skraburska 1978 Gniezno Trepko Runners
48 Zbigniew Sikorski 1979 Witkowo
49 Mariusz Sikorski 1991 Gniezno
50 Mariusz Sanger 2001 Gniezno
51 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec
52 Igor Ryczkowski 1998 Gniezno
53 Katarzyna Rybarczyk 1981 Jaroszewo Pierwsze
54 Jakub Rudowski 1982 Cielimowo
55 Sonia Różewska 1994 Gniezno
56 Waldemar Rewers 1978 Gniezno
57 Agnieszka Reiman 1981 Poznań
58 Przemysław Ratajczak 1996 Gniezno
59 Tomasz Rabiega 1987 Witkowo Trepko Runners
60 małgorzata Przybysz 1984 murowana Goślina TURYSCI TEAM
61 Bartosz Przybysz 1984 murowana goslina TURYSCI TEAM
62 Krystian Przybylski 1991 KLECKO
63 Natalia Pryka 1993 Trzemeszno
64 Michał Powałowski 1975 Gniezno
65 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy
66 Zuza Powałowska 2005 Gniezno
67 Łukasz Pietrak 1993 Gniezno
68 Joanna Pędzińska 1990 Wągrowiec
69 Marek Pawłowski 1979 Januszkowo
70 Jadwiga Pawłowska 1958 Żnin
71 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec
72 Agnieszka Pach 1972 Gniezno No Excuses Team/ KB Maniac
73 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko TURYSCI TEAM
74 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko TURYSCI TEAM
75 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko
76 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko Kłecko
77 Piotr Nowak 1992 Poznań
78 Miłosz Nowak 1987 Gniezno
79 Marcin Nowaczyk 1993 Gniezno
80 Natalia Mucha 1995 Kowalewo Pomorskie
81 Aleksa Motylska 1995 Mogilno
82 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno
83 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn
84 Jakub Minta 1981 Gniezno
85 Dawid Michalak 2004 Wełnica GTT Diament
86 Robert Mazur 1990 Mieścisko
87 Marcin Marer 1985 Gniezno
88 Przemo MANUSZAK 1983 Słupca
89 Przemek Malicki 1975 Biskupice
90 Wiktoria Malczewska 1997 Łubowo
91 Małgorzata Malczewska 1994 Łubowo
92 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
93 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
94 Marek Maciejewski 1984 Trzemeszno
95 Dawid Liczbinski 1999 Gniezno KS BALOT MIELNO
96 Grzegorz Libon 1982 Klecko
97 Aleksandra Lech 1994 Gniezno
98 Barbara Lech 1970 Gniezno
99 Sandra Labrenz 1997 Łubowo
100 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław
101 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław
102 Janusz Kwiecień 1959 Gniezno Rodzinka Kwietniów
103 Milena Kurzawa 1990 Poznań
104 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn KURYŁO team
105 Aleksandra Kupińska 1994 Lwówek Śląski
106 Edyta Kubacka 1977 Gniezno
107 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec
108 Przemysław Kozanecki 1976 Łubowo
109 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno
110 Mariusz Kowalczyk 1962 Gniezno
111 Jakub Koralewski 1997 Gniezno TeamKoral
112 Mateusz Konieczny 1995 Gniezno
113 Angelina Konieczna 1985 Gniezno Słynni Kenijczycy
114 Bartosz Kokott 2001 Gniezno
115 Łukasz Knast 1993 Mogilno
116 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
117 Jakub Kleczkowski 1987 Gniezno
118 FRANIO KASPRZAK 2004 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
119 Karolina Kamińska 1994 Bolesławiec
120 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno PowerRun by Decathlon GnieznoŚlęzak Team
121 Adrian Kaczmarek 1994 Gniezno
122 Paula Kaczmarek 1990 Trzemeszno
123 Małgorzata Kacprowska 1984 Klecko
124 Karol Jeżewski 1978 Mielno
125 Mikołaj Jesiołowski 1977 Gniezno
126 Artur Jelonek 1975 Gniezno
127 Magdalena Janiak 1988 POZNAŃ
128 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec
129 Elżbieta Ignaszak 1971 Gniezno
130 Leszek Hęś 1987 Gniezno
131 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Kłecko
132 Paulina Gralak 1981 Piekary
133 Maciej Gołębiowski 1971 Gniezno
134 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
135 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
136 Przemysław Goździewski 1982 GNIEZNO
137 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
138 Izabela Gadzińska 1993 Gniezno wkurw_team
139 Bożena Fromm 1994 Mieleszyn PWSZ Gniezno
140 Bogusia Friebe 1986 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
141 Klaudia Frankowska 1998 Gniezno
142 Monika Frąckowiak 1986 Gniezno
143 Mateusz Drzazgowski 2005 Jeziora Wielkie
144 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie
145 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
146 Maciej Czajkowski 2005 Włocławek
147 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
148 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
149 Piotr CIECHAN 1978 Dalki
150 Leszek Cajgler 1973 Gniezno
151 Honorata Cajgler 1977 Gniezno
152 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
153 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol
154 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września.
155 Kamila Bukowska - Borowczyk 1976 Gniezno
156 Tomasz Budasz 1972 Gniezno
157 Joanna Budasz 1975 Gniezno
158 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno
159 Piotr Brych 1989 Komorniki
160 Jakub Borowczyk 1975 Gniezno
161 Monika Bloch 1976 Trzemeszno
162 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
163 Marta Baumert 1998 Kłecko
164 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno
165 Agnieszka Banach 1976 Wągrowiec
166 DANIEL ANTCZAK 2001 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
167 MARZENA ANTCZAK 1983 murowana Goślina TURYSCI TEAM
168 bartłomiej andrzejewski 1972 gniezno
169 Radek Andryszak 1974 Rabczyn Rąbczyn
170 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn