Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Przemek Malicki 1975 Biskupice
2 Karolina Kamińska 1994 Bolesławiec
3 Jakub Rudowski 1982 Cielimowo
4 Maciej Tomczak 1992 Czekanów
5 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno
6 Piotr CIECHAN 1978 Dalki
7 Marcelina Zarębska 1984 Działyń
8 Remigiusz Zdrojewski 1982 Dziećmiarki Ptr
9 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
10 Jakub Kleczkowski 1987 Gniezno
11 Robert Wagner 1981 Gniezno
12 Monika Frąckowiak 1986 Gniezno
13 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno
14 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol
15 Janusz Kwiecień 1959 Gniezno Rodzinka Kwietniów
16 Aleksandra Lech 1994 Gniezno
17 Igor Ryczkowski 1998 Gniezno
18 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy
19 Jakub Minta 1981 Gniezno
20 Dariusz Wiesner 1966 Gniezno
21 Artur Jelonek 1975 Gniezno
22 Bartosz Kokott 2001 Gniezno
23 Izabela Skraburska 1978 Gniezno Trepko Runners
24 Sonia Różewska 1994 Gniezno
25 Piotr Wojciechowski 1992 Gniezno
26 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno
27 BOŻENA ZYSEK 1967 GNIEZNO
28 Jakub Borowczyk 1975 Gniezno
29 Tomasz Budasz 1972 Gniezno
30 Aleks Stankowiak 2005 Gniezno
31 Magdalena Tomaszewska 1994 Gniezno
32 Michał Stypa 1985 Gniezno
33 GRZEGORZ ZYSEK 1969 GNIEZNO
34 Kamila Bukowska - Borowczyk 1976 Gniezno
35 Maciej Gołębiowski 1971 Gniezno
36 Joanna Budasz 1975 Gniezno
37 Mariusz Sanger 2001 Gniezno
38 Beata Szczepankiewicz 2004 Gniezno MKS GNIEZNO
39 Marcin Nowaczyk 1993 Gniezno
40 Mateusz Konieczny 1995 Gniezno
41 Łukasz Zamiara 1990 Gniezno
42 Michał Powałowski 1975 Gniezno
43 Szymon Szarpatowski 1987 Gniezno
44 Izabela Gadzińska 1993 Gniezno wkurw_team
45 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno PowerRun by Decathlon GnieznoŚlęzak Team
46 Arek Wilkosz 2000 Gniezno
47 Mariusz Kowalczyk 1962 Gniezno
48 bartłomiej andrzejewski 1972 gniezno
49 Dawid Wojciechowski 1998 Gniezno
50 Mikołaj Jesiołowski 1977 Gniezno
51 Waldemar Rewers 1978 Gniezno
52 Mariusz Sikorski 1991 Gniezno
53 Kamil Łubiński 2005 Gniezno
54 Adrian Kaczmarek 1994 Gniezno
55 Dawid Liczbinski 1999 Gniezno KS BALOT MIELNO
56 Marcin Marer 1985 Gniezno
57 Zuza Powałowska 2005 Gniezno
58 Agnieszka Pach 1972 Gniezno No Excuses Team/ KB Maniac
59 Michał Wieczorek 2003 Gniezno
60 Aleksandra Szturomska 1998 Gniezno
61 Elżbieta Ignaszak 1971 Gniezno
62 Łukasz Pietrak 1993 Gniezno
63 Przemysław Goździewski 1982 GNIEZNO
64 Leszek Cajgler 1973 Gniezno
65 Barbara Lech 1970 Gniezno
66 Klaudia Frankowska 1998 Gniezno
67 Edyta Kubacka 1977 Gniezno
68 Angelika Wachowiak 1996 Gniezno
69 Przemysław Ratajczak 1996 Gniezno
70 Leszek Hęś 1987 Gniezno
71 Honorata Cajgler 1977 Gniezno
72 Miłosz Nowak 1987 Gniezno
73 Adam Tuński 1978 Gniezno 1978
74 Marta Wesołowska 1996 Gniezno
75 Arkadiusz Zobel 1984 Gniezno
76 Wioletta Wachowiak 1975 Gniezno
77 Jakub Koralewski 1997 Gniezno TeamKoral
78 Wiesław Śliwiński 1979 Gniezno
79 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
80 Angelina Konieczna 1985 Gniezno Słynni Kenijczycy
81 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
82 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław
83 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław
84 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
85 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
86 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
87 Marek Pawłowski 1979 Januszkowo
88 Katarzyna Rybarczyk 1981 Jaroszewo Pierwsze
89 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie
90 Mateusz Drzazgowski 2005 Jeziora Wielkie
91 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko TURYSCI TEAM
92 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko TURYSCI TEAM
93 Krystian Przybylski 1991 KLECKO
94 Grzegorz Libon 1982 Klecko
95 Małgorzata Kacprowska 1984 Klecko
96 Piotr Brych 1989 Komorniki
97 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn
98 Natalia Mucha 1995 Kowalewo Pomorskie
99 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
100 Marika Woźniak 1999 Kłecko
101 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Kłecko
102 Marta Baumert 1998 Kłecko
103 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko Kłecko
104 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko
105 Dominik Woźniak 1997 Kłecko
106 Aleksandra Kupińska 1994 Lwówek Śląski
107 Bożena Fromm 1994 Mieleszyn PWSZ Gniezno
108 Karol Jeżewski 1978 Mielno
109 Robert Mazur 1990 Mieścisko
110 Łukasz Knast 1993 Mogilno
111 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
112 Kamil Łukomski 1991 Mogilno Mogilno
113 Aleksa Motylska 1995 Mogilno
114 Bogusia Friebe 1986 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
115 małgorzata Przybysz 1984 murowana Goślina TURYSCI TEAM
116 DANIEL ANTCZAK 2001 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
117 MARZENA ANTCZAK 1983 murowana Goślina TURYSCI TEAM
118 Bartosz Przybysz 1984 murowana goslina TURYSCI TEAM
119 Paulina Wicenty 1984 Obrzycko
120 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Stajnia na Zielonej
121 Lilianna Wicenty 1966 Obrzycko Stajnia na Zielonej
122 Szymon Szejna 2002 Osiniec
123 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna
124 Paulina Gralak 1981 Piekary
125 LEON WAWRZYNIAK 1955 POBIEDZISKA KKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA
126 Anna Łuczak-Mrowka 1983 Poznań
127 Piotr Nowak 1992 Poznań
128 Magdalena Janiak 1988 POZNAŃ
129 Milena Kurzawa 1990 Poznań
130 Agnieszka Reiman 1981 Poznań
131 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn KURYŁO team
132 Radek Andryszak 1974 Rabczyn Rąbczyn
133 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn
134 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
135 FRANIO KASPRZAK 2004 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
136 Przemo MANUSZAK 1983 Słupca
137 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
138 Jarosław Szafrański 1974 Trzemeszno Na Luzie
139 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno
140 Marek Maciejewski 1984 Trzemeszno
141 Paula Kaczmarek 1990 Trzemeszno
142 Monika Bloch 1976 Trzemeszno
143 Natalia Pryka 1993 Trzemeszno
144 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec
145 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Elektro Home
146 Joanna Pędzińska 1990 Wągrowiec
147 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec
148 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec
149 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec
150 Agnieszka Banach 1976 Wągrowiec
151 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec
152 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec
153 Dawid Michalak 2004 Wełnica GTT Diament
154 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
155 Zbigniew Sikorski 1979 Witkowo
156 Tomasz Rabiega 1987 Witkowo Trepko Runners
157 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września.
158 Maciej Czajkowski 2005 Włocławek
159 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
160 Michał Szarzyński 1987 Zdziechowa
161 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
162 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
163 Jadwiga Pawłowska 1958 Żnin
164 Aleksandra Walich 1971 Łekno
165 Krzysztof Walich 1971 Łekno
166 Sandra Labrenz 1997 Łubowo
167 Joanna Szterba-Kozanecka 1979 Łubowo
168 Przemysław Kozanecki 1976 Łubowo
169 Wiktoria Malczewska 1997 Łubowo
170 Małgorzata Malczewska 1994 Łubowo