Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol
2 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno
3 Łukasz Zamiara 1990 Gniezno
4 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko TURYSCI TEAM
5 Łukasz Pietrak 1993 Gniezno
6 Łukasz Knast 1993 Mogilno
7 Zuza Powałowska 2005 Gniezno
8 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
9 Zbigniew Sikorski 1979 Witkowo
10 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław
11 Wioletta Wachowiak 1975 Gniezno
12 Wiktoria Malczewska 1997 Łubowo
13 Wiesław Śliwiński 1979 Gniezno
14 Waldemar Rewers 1978 Gniezno
15 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
16 Tomasz Budasz 1972 Gniezno
17 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec
18 Tomasz Rabiega 1987 Witkowo Trepko Runners
19 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
20 Szymon Szejna 2002 Osiniec
21 Szymon Szarpatowski 1987 Gniezno
22 Sonia Różewska 1994 Gniezno
23 Sandra Labrenz 1997 Łubowo
24 Robert Mazur 1990 Mieścisko
25 Robert Wagner 1981 Gniezno
26 Remigiusz Zdrojewski 1982 Dziećmiarki Ptr
27 Radek Andryszak 1974 Rabczyn Rąbczyn
28 Przemysław Kozanecki 1976 Łubowo
29 Przemysław Goździewski 1982 GNIEZNO
30 Przemysław Ratajczak 1996 Gniezno
31 Przemo MANUSZAK 1983 Słupca
32 Przemek Malicki 1975 Biskupice
33 Piotr Brych 1989 Komorniki
34 Piotr Nowak 1992 Poznań
35 Piotr Wojciechowski 1992 Gniezno
36 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno PowerRun by Decathlon GnieznoŚlęzak Team
37 Piotr CIECHAN 1978 Dalki
38 Paulina Gralak 1981 Piekary
39 Paulina Wicenty 1984 Obrzycko
40 Paula Kaczmarek 1990 Trzemeszno
41 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
42 Natalia Pryka 1993 Trzemeszno
43 Natalia Mucha 1995 Kowalewo Pomorskie
44 Monika Bloch 1976 Trzemeszno
45 Monika Frąckowiak 1986 Gniezno
46 Miłosz Nowak 1987 Gniezno
47 Milena Kurzawa 1990 Poznań
48 Mikołaj Jesiołowski 1977 Gniezno
49 Michał Stypa 1985 Gniezno
50 Michał Szarzyński 1987 Zdziechowa
51 Michał Powałowski 1975 Gniezno
52 Michał Wieczorek 2003 Gniezno
53 Małgorzata Kacprowska 1984 Klecko
54 Małgorzata Malczewska 1994 Łubowo
55 małgorzata Przybysz 1984 murowana Goślina TURYSCI TEAM
56 Mateusz Konieczny 1995 Gniezno
57 Mateusz Drzazgowski 2005 Jeziora Wielkie
58 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno
59 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec
60 MARZENA ANTCZAK 1983 murowana Goślina TURYSCI TEAM
61 Marta Baumert 1998 Kłecko
62 Marta Wesołowska 1996 Gniezno
63 Mariusz Sanger 2001 Gniezno
64 Mariusz Kowalczyk 1962 Gniezno
65 Mariusz Sikorski 1991 Gniezno
66 Marika Woźniak 1999 Kłecko
67 Marek Maciejewski 1984 Trzemeszno
68 Marek Pawłowski 1979 Januszkowo
69 Marcin Nowaczyk 1993 Gniezno
70 Marcin Marer 1985 Gniezno
71 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn
72 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
73 Marcelina Zarębska 1984 Działyń
74 Magdalena Tomaszewska 1994 Gniezno
75 Magdalena Janiak 1988 POZNAŃ
76 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno
77 Maciej Tomczak 1992 Czekanów
78 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
79 Maciej Gołębiowski 1971 Gniezno
80 Maciej Czajkowski 2005 Włocławek
81 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Kłecko
82 Lilianna Wicenty 1966 Obrzycko Stajnia na Zielonej
83 Leszek Cajgler 1973 Gniezno
84 Leszek Hęś 1987 Gniezno
85 LEON WAWRZYNIAK 1955 POBIEDZISKA KKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA
86 Krzysztof Walich 1971 Łekno
87 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko
88 Krystian Przybylski 1991 KLECKO
89 Klaudia Frankowska 1998 Gniezno
90 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec
91 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września.
92 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
93 Katarzyna Rybarczyk 1981 Jaroszewo Pierwsze
94 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec
95 Karolina Kamińska 1994 Bolesławiec
96 Karol Jeżewski 1978 Mielno
97 Kamila Bukowska - Borowczyk 1976 Gniezno
98 Kamil Łubiński 2005 Gniezno
99 Kamil Łukomski 1991 Mogilno Mogilno
100 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie
101 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
102 Joanna Pędzińska 1990 Wągrowiec
103 Joanna Szterba-Kozanecka 1979 Łubowo
104 Joanna Budasz 1975 Gniezno
105 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko TURYSCI TEAM
106 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Stajnia na Zielonej
107 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
108 Jarosław Szafrański 1974 Trzemeszno Na Luzie
109 Janusz Kwiecień 1959 Gniezno Rodzinka Kwietniów
110 Jakub Minta 1981 Gniezno
111 Jakub Borowczyk 1975 Gniezno
112 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn
113 Jakub Rudowski 1982 Cielimowo
114 Jakub Koralewski 1997 Gniezno TeamKoral
115 Jakub Kleczkowski 1987 Gniezno
116 Jadwiga Pawłowska 1958 Żnin
117 Izabela Skraburska 1978 Gniezno Trepko Runners
118 Izabela Gadzińska 1993 Gniezno wkurw_team
119 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
120 Igor Ryczkowski 1998 Gniezno
121 Honorata Cajgler 1977 Gniezno
122 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
123 GRZEGORZ ZYSEK 1969 GNIEZNO
124 Grzegorz Libon 1982 Klecko
125 FRANIO KASPRZAK 2004 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
126 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław
127 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
128 Elżbieta Ignaszak 1971 Gniezno
129 Edyta Kubacka 1977 Gniezno
130 Dominik Woźniak 1997 Kłecko
131 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Elektro Home
132 Dawid Wojciechowski 1998 Gniezno
133 Dawid Liczbinski 1999 Gniezno KS BALOT MIELNO
134 Dawid Michalak 2004 Wełnica GTT Diament
135 Dariusz Wiesner 1966 Gniezno
136 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy
137 DANIEL ANTCZAK 2001 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
138 BOŻENA ZYSEK 1967 GNIEZNO
139 Bożena Fromm 1994 Mieleszyn PWSZ Gniezno
140 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
141 Bogusia Friebe 1986 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
142 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna
143 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko Kłecko
144 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec
145 Beata Szczepankiewicz 2004 Gniezno MKS GNIEZNO
146 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec
147 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn KURYŁO team
148 bartłomiej andrzejewski 1972 gniezno
149 Bartosz Kokott 2001 Gniezno
150 Bartosz Przybysz 1984 murowana goslina TURYSCI TEAM
151 Barbara Lech 1970 Gniezno
152 Artur Jelonek 1975 Gniezno
153 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
154 Arkadiusz Zobel 1984 Gniezno
155 Arek Wilkosz 2000 Gniezno
156 Anna Łuczak-Mrowka 1983 Poznań
157 Angelina Konieczna 1985 Gniezno Słynni Kenijczycy
158 Angelika Wachowiak 1996 Gniezno
159 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno
160 Aleksandra Lech 1994 Gniezno
161 Aleksandra Kupińska 1994 Lwówek Śląski
162 Aleksandra Walich 1971 Łekno
163 Aleksandra Szturomska 1998 Gniezno
164 Aleksa Motylska 1995 Mogilno
165 Aleks Stankowiak 2005 Gniezno
166 Agnieszka Banach 1976 Wągrowiec
167 Agnieszka Pach 1972 Gniezno No Excuses Team/ KB Maniac
168 Agnieszka Reiman 1981 Poznań
169 Adrian Kaczmarek 1994 Gniezno
170 Adam Tuński 1978 Gniezno 1978