Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Tuński 1978 Gniezno 1978
2 Adrian Kaczmarek 1994 Gniezno
3 Agnieszka Banach 1976 Wągrowiec
4 Agnieszka Pach 1972 Gniezno No Excuses Team/ KB Maniac
5 Agnieszka Reiman 1981 Poznań
6 Aleks Stankowiak 2005 Gniezno
7 Aleksa Motylska 1995 Mogilno
8 Aleksandra Lech 1994 Gniezno
9 Aleksandra Kupińska 1994 Lwówek Śląski
10 Aleksandra Walich 1971 Łekno
11 Aleksandra Szturomska 1998 Gniezno
12 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno
13 Angelika Wachowiak 1996 Gniezno
14 Angelina Konieczna 1985 Gniezno Słynni Kenijczycy
15 Anna Łuczak-Mrowka 1983 Poznań
16 Arek Wilkosz 2000 Gniezno
17 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
18 Arkadiusz Zobel 1984 Gniezno
19 Artur Jelonek 1975 Gniezno
20 Barbara Lech 1970 Gniezno
21 Bartosz Kokott 2001 Gniezno
22 Bartosz Przybysz 1984 murowana goslina TURYSCI TEAM
23 bartłomiej andrzejewski 1972 gniezno
24 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec
25 Beata Szczepankiewicz 2004 Gniezno MKS GNIEZNO
26 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec
27 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn KURYŁO team
28 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko Kłecko
29 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna
30 Bogusia Friebe 1986 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
31 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
32 BOŻENA ZYSEK 1967 GNIEZNO
33 Bożena Fromm 1994 Mieleszyn PWSZ Gniezno
34 DANIEL ANTCZAK 2001 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
35 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy
36 Dariusz Wiesner 1966 Gniezno
37 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Elektro Home
38 Dawid Wojciechowski 1998 Gniezno
39 Dawid Liczbinski 1999 Gniezno KS BALOT MIELNO
40 Dawid Michalak 2004 Wełnica GTT Diament
41 Dominik Woźniak 1997 Kłecko
42 Edyta Kubacka 1977 Gniezno
43 Elżbieta Ignaszak 1971 Gniezno
44 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław
45 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
46 FRANIO KASPRZAK 2004 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
47 GRZEGORZ ZYSEK 1969 GNIEZNO
48 Grzegorz Libon 1982 Klecko
49 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
50 Honorata Cajgler 1977 Gniezno
51 Igor Ryczkowski 1998 Gniezno
52 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
53 Izabela Skraburska 1978 Gniezno Trepko Runners
54 Izabela Gadzińska 1993 Gniezno wkurw_team
55 Jadwiga Pawłowska 1958 Żnin
56 Jakub Minta 1981 Gniezno
57 Jakub Borowczyk 1975 Gniezno
58 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn
59 Jakub Rudowski 1982 Cielimowo
60 Jakub Koralewski 1997 Gniezno TeamKoral
61 Jakub Kleczkowski 1987 Gniezno
62 Janusz Kwiecień 1959 Gniezno Rodzinka Kwietniów
63 Jarosław Szafrański 1974 Trzemeszno Na Luzie
64 Joanna Pędzińska 1990 Wągrowiec
65 Joanna Szterba-Kozanecka 1979 Łubowo
66 Joanna Budasz 1975 Gniezno
67 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko TURYSCI TEAM
68 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Stajnia na Zielonej
69 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
70 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie
71 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
72 Kamil Łubiński 2005 Gniezno
73 Kamil Łukomski 1991 Mogilno Mogilno
74 Kamila Bukowska - Borowczyk 1976 Gniezno
75 Karol Jeżewski 1978 Mielno
76 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec
77 Karolina Kamińska 1994 Bolesławiec
78 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec
79 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września.
80 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
81 Katarzyna Rybarczyk 1981 Jaroszewo Pierwsze
82 Klaudia Frankowska 1998 Gniezno
83 Krystian Przybylski 1991 KLECKO
84 Krzysztof Walich 1971 Łekno
85 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko
86 LEON WAWRZYNIAK 1955 POBIEDZISKA KKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA
87 Leszek Cajgler 1973 Gniezno
88 Leszek Hęś 1987 Gniezno
89 Lilianna Wicenty 1966 Obrzycko Stajnia na Zielonej
90 Maciej Tomczak 1992 Czekanów
91 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
92 Maciej Gołębiowski 1971 Gniezno
93 Maciej Czajkowski 2005 Włocławek
94 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Kłecko
95 Magdalena Tomaszewska 1994 Gniezno
96 Magdalena Janiak 1988 POZNAŃ
97 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno
98 Marcelina Zarębska 1984 Działyń
99 Marcin Nowaczyk 1993 Gniezno
100 Marcin Marer 1985 Gniezno
101 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn
102 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
103 Marek Maciejewski 1984 Trzemeszno
104 Marek Pawłowski 1979 Januszkowo
105 Marika Woźniak 1999 Kłecko
106 Mariusz Sanger 2001 Gniezno
107 Mariusz Kowalczyk 1962 Gniezno
108 Mariusz Sikorski 1991 Gniezno
109 Marta Baumert 1998 Kłecko
110 Marta Wesołowska 1996 Gniezno
111 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec
112 MARZENA ANTCZAK 1983 murowana Goślina TURYSCI TEAM
113 Mateusz Konieczny 1995 Gniezno
114 Mateusz Drzazgowski 2005 Jeziora Wielkie
115 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno
116 Małgorzata Kacprowska 1984 Klecko
117 Małgorzata Malczewska 1994 Łubowo
118 małgorzata Przybysz 1984 murowana Goślina TURYSCI TEAM
119 Michał Stypa 1985 Gniezno
120 Michał Szarzyński 1987 Zdziechowa
121 Michał Powałowski 1975 Gniezno
122 Michał Wieczorek 2003 Gniezno
123 Mikołaj Jesiołowski 1977 Gniezno
124 Milena Kurzawa 1990 Poznań
125 Miłosz Nowak 1987 Gniezno
126 Monika Bloch 1976 Trzemeszno
127 Monika Frąckowiak 1986 Gniezno
128 Natalia Pryka 1993 Trzemeszno
129 Natalia Mucha 1995 Kowalewo Pomorskie
130 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
131 Paula Kaczmarek 1990 Trzemeszno
132 Paulina Gralak 1981 Piekary
133 Paulina Wicenty 1984 Obrzycko
134 Piotr Brych 1989 Komorniki
135 Piotr Nowak 1992 Poznań
136 Piotr Wojciechowski 1992 Gniezno
137 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno PowerRun by Decathlon GnieznoŚlęzak Team
138 Piotr CIECHAN 1978 Dalki
139 Przemek Malicki 1975 Biskupice
140 Przemo MANUSZAK 1983 Słupca
141 Przemysław Kozanecki 1976 Łubowo
142 Przemysław Goździewski 1982 GNIEZNO
143 Przemysław Ratajczak 1996 Gniezno
144 Radek Andryszak 1974 Rabczyn Rąbczyn
145 Remigiusz Zdrojewski 1982 Dziećmiarki Ptr
146 Robert Mazur 1990 Mieścisko
147 Robert Wagner 1981 Gniezno
148 Sandra Labrenz 1997 Łubowo
149 Sonia Różewska 1994 Gniezno
150 Szymon Szejna 2002 Osiniec
151 Szymon Szarpatowski 1987 Gniezno
152 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
153 Tomasz Budasz 1972 Gniezno
154 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec
155 Tomasz Rabiega 1987 Witkowo Trepko Runners
156 Waldemar Rewers 1978 Gniezno
157 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
158 Wiesław Śliwiński 1979 Gniezno
159 Wiktoria Malczewska 1997 Łubowo
160 Wioletta Wachowiak 1975 Gniezno
161 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław
162 Zbigniew Sikorski 1979 Witkowo
163 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
164 Zuza Powałowska 2005 Gniezno
165 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol
166 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno
167 Łukasz Zamiara 1990 Gniezno
168 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko TURYSCI TEAM
169 Łukasz Pietrak 1993 Gniezno
170 Łukasz Knast 1993 Mogilno