Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 LEON WAWRZYNIAK 1955 POBIEDZISKA KKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA
2 Jadwiga Pawłowska 1958 Żnin
3 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
4 Janusz Kwiecień 1959 Gniezno Rodzinka Kwietniów
5 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
6 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
7 Mariusz Kowalczyk 1962 Gniezno
8 Lilianna Wicenty 1966 Obrzycko Stajnia na Zielonej
9 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław
10 Dariusz Wiesner 1966 Gniezno
11 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
12 BOŻENA ZYSEK 1967 GNIEZNO
13 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Kłecko
14 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
15 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko
16 GRZEGORZ ZYSEK 1969 GNIEZNO
17 Barbara Lech 1970 Gniezno
18 Maciej Gołębiowski 1971 Gniezno
19 Krzysztof Walich 1971 Łekno
20 Aleksandra Walich 1971 Łekno
21 Elżbieta Ignaszak 1971 Gniezno
22 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław
23 bartłomiej andrzejewski 1972 gniezno
24 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn KURYŁO team
25 Tomasz Budasz 1972 Gniezno
26 Agnieszka Pach 1972 Gniezno No Excuses Team/ KB Maniac
27 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno PowerRun by Decathlon GnieznoŚlęzak Team
28 Leszek Cajgler 1973 Gniezno
29 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko Kłecko
30 Jarosław Szafrański 1974 Trzemeszno Na Luzie
31 Radek Andryszak 1974 Rabczyn Rąbczyn
32 Joanna Budasz 1975 Gniezno
33 Michał Powałowski 1975 Gniezno
34 Przemek Malicki 1975 Biskupice
35 Wioletta Wachowiak 1975 Gniezno
36 Jakub Borowczyk 1975 Gniezno
37 Artur Jelonek 1975 Gniezno
38 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
39 Kamila Bukowska - Borowczyk 1976 Gniezno
40 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec
41 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec
42 Agnieszka Banach 1976 Wągrowiec
43 Przemysław Kozanecki 1976 Łubowo
44 Monika Bloch 1976 Trzemeszno
45 Mikołaj Jesiołowski 1977 Gniezno
46 Edyta Kubacka 1977 Gniezno
47 Honorata Cajgler 1977 Gniezno
48 Karol Jeżewski 1978 Mielno
49 Waldemar Rewers 1978 Gniezno
50 Adam Tuński 1978 Gniezno 1978
51 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy
52 Piotr CIECHAN 1978 Dalki
53 Izabela Skraburska 1978 Gniezno Trepko Runners
54 Joanna Szterba-Kozanecka 1979 Łubowo
55 Zbigniew Sikorski 1979 Witkowo
56 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec
57 Marek Pawłowski 1979 Januszkowo
58 Wiesław Śliwiński 1979 Gniezno
59 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec
60 Agnieszka Reiman 1981 Poznań
61 Jakub Minta 1981 Gniezno
62 Paulina Gralak 1981 Piekary
63 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września.
64 Robert Wagner 1981 Gniezno
65 Katarzyna Rybarczyk 1981 Jaroszewo Pierwsze
66 Przemysław Goździewski 1982 GNIEZNO
67 Remigiusz Zdrojewski 1982 Dziećmiarki Ptr
68 Grzegorz Libon 1982 Klecko
69 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
70 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna
71 Jakub Rudowski 1982 Cielimowo
72 Przemo MANUSZAK 1983 Słupca
73 MARZENA ANTCZAK 1983 murowana Goślina TURYSCI TEAM
74 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
75 Anna Łuczak-Mrowka 1983 Poznań
76 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie
77 małgorzata Przybysz 1984 murowana Goślina TURYSCI TEAM
78 Marek Maciejewski 1984 Trzemeszno
79 Marcelina Zarębska 1984 Działyń
80 Małgorzata Kacprowska 1984 Klecko
81 Bartosz Przybysz 1984 murowana goslina TURYSCI TEAM
82 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko TURYSCI TEAM
83 Paulina Wicenty 1984 Obrzycko
84 Arkadiusz Zobel 1984 Gniezno
85 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
86 Angelina Konieczna 1985 Gniezno Słynni Kenijczycy
87 Michał Stypa 1985 Gniezno
88 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
89 Marcin Marer 1985 Gniezno
90 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno
91 Monika Frąckowiak 1986 Gniezno
92 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol
93 Bogusia Friebe 1986 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
94 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
95 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
96 Leszek Hęś 1987 Gniezno
97 Jakub Kleczkowski 1987 Gniezno
98 Szymon Szarpatowski 1987 Gniezno
99 Miłosz Nowak 1987 Gniezno
100 Tomasz Rabiega 1987 Witkowo Trepko Runners
101 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno
102 Michał Szarzyński 1987 Zdziechowa
103 Magdalena Janiak 1988 POZNAŃ
104 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
105 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno
106 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko TURYSCI TEAM
107 Piotr Brych 1989 Komorniki
108 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec
109 Milena Kurzawa 1990 Poznań
110 Robert Mazur 1990 Mieścisko
111 Łukasz Zamiara 1990 Gniezno
112 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno
113 Paula Kaczmarek 1990 Trzemeszno
114 Joanna Pędzińska 1990 Wągrowiec
115 Krystian Przybylski 1991 KLECKO
116 Kamil Łukomski 1991 Mogilno Mogilno
117 Mariusz Sikorski 1991 Gniezno
118 Piotr Wojciechowski 1992 Gniezno
119 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
120 Piotr Nowak 1992 Poznań
121 Maciej Tomczak 1992 Czekanów
122 Łukasz Knast 1993 Mogilno
123 Marcin Nowaczyk 1993 Gniezno
124 Łukasz Pietrak 1993 Gniezno
125 Izabela Gadzińska 1993 Gniezno wkurw_team
126 Natalia Pryka 1993 Trzemeszno
127 Aleksandra Lech 1994 Gniezno
128 Sonia Różewska 1994 Gniezno
129 Bożena Fromm 1994 Mieleszyn PWSZ Gniezno
130 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Elektro Home
131 Magdalena Tomaszewska 1994 Gniezno
132 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Stajnia na Zielonej
133 Aleksandra Kupińska 1994 Lwówek Śląski
134 Małgorzata Malczewska 1994 Łubowo
135 Adrian Kaczmarek 1994 Gniezno
136 Karolina Kamińska 1994 Bolesławiec
137 Natalia Mucha 1995 Kowalewo Pomorskie
138 Mateusz Konieczny 1995 Gniezno
139 Aleksa Motylska 1995 Mogilno
140 Marta Wesołowska 1996 Gniezno
141 Angelika Wachowiak 1996 Gniezno
142 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn
143 Przemysław Ratajczak 1996 Gniezno
144 Sandra Labrenz 1997 Łubowo
145 Jakub Koralewski 1997 Gniezno TeamKoral
146 Wiktoria Malczewska 1997 Łubowo
147 Dominik Woźniak 1997 Kłecko
148 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec
149 Klaudia Frankowska 1998 Gniezno
150 Aleksandra Szturomska 1998 Gniezno
151 Marta Baumert 1998 Kłecko
152 Dawid Wojciechowski 1998 Gniezno
153 Igor Ryczkowski 1998 Gniezno
154 Marika Woźniak 1999 Kłecko
155 Dawid Liczbinski 1999 Gniezno KS BALOT MIELNO
156 Arek Wilkosz 2000 Gniezno
157 DANIEL ANTCZAK 2001 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
158 Bartosz Kokott 2001 Gniezno
159 Mariusz Sanger 2001 Gniezno
160 Szymon Szejna 2002 Osiniec
161 Michał Wieczorek 2003 Gniezno
162 Dawid Michalak 2004 Wełnica GTT Diament
163 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn
164 Beata Szczepankiewicz 2004 Gniezno MKS GNIEZNO
165 FRANIO KASPRZAK 2004 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
166 Zuza Powałowska 2005 Gniezno
167 Aleks Stankowiak 2005 Gniezno
168 Kamil Łubiński 2005 Gniezno
169 Mateusz Drzazgowski 2005 Jeziora Wielkie
170 Maciej Czajkowski 2005 Włocławek