Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Maciej Czajkowski 2005 Włocławek
2 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław
3 GRZEGORZ ZYSEK 1969 GNIEZNO
4 Joanna Pędzińska 1990 Wągrowiec
5 Paula Kaczmarek 1990 Trzemeszno
6 Honorata Cajgler 1977 Gniezno
7 Mariusz Sikorski 1991 Gniezno
8 Agnieszka Banach 1976 Wągrowiec
9 Miłosz Nowak 1987 Gniezno
10 Kamil Łubiński 2005 Gniezno
11 Kamila Bukowska - Borowczyk 1976 Gniezno
12 Aleksandra Lech 1994 Gniezno
13 Przemo MANUSZAK 1983 Słupca
14 Bartosz Kokott 2001 Gniezno
15 Wiesław Śliwiński 1979 Gniezno
16 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
17 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław
18 Karolina Kamińska 1994 Bolesławiec
19 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
20 Zbigniew Sikorski 1979 Witkowo
21 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec
22 Przemek Malicki 1975 Biskupice
23 Marcin Nowaczyk 1993 Gniezno
24 Sandra Labrenz 1997 Łubowo
25 Karol Jeżewski 1978 Mielno
26 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn
27 Mateusz Konieczny 1995 Gniezno
28 Marek Pawłowski 1979 Januszkowo
29 Łukasz Zamiara 1990 Gniezno
30 Maciej Tomczak 1992 Czekanów
31 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna
32 Jakub Kleczkowski 1987 Gniezno
33 Jakub Rudowski 1982 Cielimowo
34 Aleksandra Kupińska 1994 Lwówek Śląski
35 Robert Wagner 1981 Gniezno
36 Paulina Wicenty 1984 Obrzycko
37 Marek Maciejewski 1984 Trzemeszno
38 Aleksandra Walich 1971 Łekno
39 Paulina Gralak 1981 Piekary
40 Joanna Szterba-Kozanecka 1979 Łubowo
41 Marika Woźniak 1999 Kłecko
42 Arek Wilkosz 2000 Gniezno
43 Marta Baumert 1998 Kłecko
44 Anna Łuczak-Mrowka 1983 Poznań
45 Jadwiga Pawłowska 1958 Żnin
46 Mariusz Kowalczyk 1962 Gniezno
47 Tomasz Budasz 1972 Gniezno
48 Igor Ryczkowski 1998 Gniezno
49 Adrian Kaczmarek 1994 Gniezno
50 Maciej Gołębiowski 1971 Gniezno
51 Marta Wesołowska 1996 Gniezno
52 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno
53 Krzysztof Walich 1971 Łekno
54 Jakub Minta 1981 Gniezno
55 Przemysław Kozanecki 1976 Łubowo
56 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec
57 Milena Kurzawa 1990 Poznań
58 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie
59 Piotr Brych 1989 Komorniki
60 Arkadiusz Zobel 1984 Gniezno
61 Marcin Marer 1985 Gniezno
62 Joanna Budasz 1975 Gniezno
63 Michał Szarzyński 1987 Zdziechowa
64 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
65 Grzegorz Libon 1982 Klecko
66 Sonia Różewska 1994 Gniezno
67 Dominik Woźniak 1997 Kłecko
68 Łukasz Pietrak 1993 Gniezno
69 Wiktoria Malczewska 1997 Łubowo
70 Natalia Pryka 1993 Trzemeszno
71 Elżbieta Ignaszak 1971 Gniezno
72 Mateusz Drzazgowski 2005 Jeziora Wielkie
73 Piotr Wojciechowski 1992 Gniezno
74 Katarzyna Rybarczyk 1981 Jaroszewo Pierwsze
75 Michał Powałowski 1975 Gniezno
76 bartłomiej andrzejewski 1972 gniezno
77 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
78 Angelika Wachowiak 1996 Gniezno
79 Małgorzata Kacprowska 1984 Klecko
80 Magdalena Tomaszewska 1994 Gniezno
81 Przemysław Ratajczak 1996 Gniezno
82 Mikołaj Jesiołowski 1977 Gniezno
83 Łukasz Knast 1993 Mogilno
84 Edyta Kubacka 1977 Gniezno
85 Aleks Stankowiak 2005 Gniezno
86 Monika Frąckowiak 1986 Gniezno
87 Magdalena Janiak 1988 POZNAŃ
88 Dawid Wojciechowski 1998 Gniezno
89 Michał Stypa 1985 Gniezno
90 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno
91 Leszek Hęś 1987 Gniezno
92 Waldemar Rewers 1978 Gniezno
93 Piotr CIECHAN 1978 Dalki
94 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec
95 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec
96 Wioletta Wachowiak 1975 Gniezno
97 Michał Wieczorek 2003 Gniezno
98 Mariusz Sanger 2001 Gniezno
99 Krystian Przybylski 1991 KLECKO
100 Małgorzata Malczewska 1994 Łubowo
101 Dariusz Wiesner 1966 Gniezno
102 Monika Bloch 1976 Trzemeszno
103 Szymon Szejna 2002 Osiniec
104 Artur Jelonek 1975 Gniezno
105 Agnieszka Reiman 1981 Poznań
106 Aleksandra Szturomska 1998 Gniezno
107 Piotr Nowak 1992 Poznań
108 Aleksa Motylska 1995 Mogilno
109 Zuza Powałowska 2005 Gniezno
110 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec
111 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
112 Barbara Lech 1970 Gniezno
113 BOŻENA ZYSEK 1967 GNIEZNO
114 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec
115 Klaudia Frankowska 1998 Gniezno
116 Marcelina Zarębska 1984 Działyń
117 Leszek Cajgler 1973 Gniezno
118 Szymon Szarpatowski 1987 Gniezno
119 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno
120 Robert Mazur 1990 Mieścisko
121 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno
122 Jakub Borowczyk 1975 Gniezno
123 Natalia Mucha 1995 Kowalewo Pomorskie
124 Przemysław Goździewski 1982 GNIEZNO
125 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
126 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn
127 Radek Andryszak 1974 Rabczyn Rąbczyn
128 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
129 Izabela Gadzińska 1993 Gniezno wkurw_team
130 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy
131 Angelina Konieczna 1985 Gniezno Słynni Kenijczycy
132 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
133 Izabela Skraburska 1978 Gniezno Trepko Runners
134 Tomasz Rabiega 1987 Witkowo Trepko Runners
135 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
136 Beata Szczepankiewicz 2004 Gniezno MKS GNIEZNO
137 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
138 Dawid Michalak 2004 Wełnica GTT Diament
139 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
140 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
141 Agnieszka Pach 1972 Gniezno No Excuses Team/ KB Maniac
142 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko Kłecko
143 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko
144 FRANIO KASPRZAK 2004 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
145 Adam Tuński 1978 Gniezno 1978
146 Jarosław Szafrański 1974 Trzemeszno Na Luzie
147 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
148 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września.
149 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Kłecko
150 Jakub Koralewski 1997 Gniezno TeamKoral
151 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn KURYŁO team
152 Kamil Łukomski 1991 Mogilno Mogilno
153 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko TURYSCI TEAM
154 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko TURYSCI TEAM
155 Bartosz Przybysz 1984 murowana goslina TURYSCI TEAM
156 małgorzata Przybysz 1984 murowana Goślina TURYSCI TEAM
157 DANIEL ANTCZAK 2001 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
158 MARZENA ANTCZAK 1983 murowana Goślina TURYSCI TEAM
159 Bogusia Friebe 1986 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
160 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno PowerRun by Decathlon GnieznoŚlęzak Team
161 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol
162 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Stajnia na Zielonej
163 Lilianna Wicenty 1966 Obrzycko Stajnia na Zielonej
164 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
165 Remigiusz Zdrojewski 1982 Dziećmiarki Ptr
166 LEON WAWRZYNIAK 1955 POBIEDZISKA KKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA
167 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Elektro Home
168 Bożena Fromm 1994 Mieleszyn PWSZ Gniezno
169 Dawid Liczbinski 1999 Gniezno KS BALOT MIELNO
170 Janusz Kwiecień 1959 Gniezno Rodzinka Kwietniów