Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno UKS Gniezno Biega
2 Maciej Łucyk 2010 Poznań
3 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno
4 Franciszek Zobel 2016 Gniezno
5 Kinga Zobel 2015 Gniezno
6 Maciej Ziopaja 2013 Gniezno
7 Maria Ziopaja 2011 Gniezno
8 NATASZA Zarębska 2012 Działyń
9 Kuba Zamiara 2015 Gniezno
10 Hanna Włódarczak 2015 Gniezno amator - niezrzeszona
11 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr 8 Gniezno
12 Grzegorz Witkowski 2013 Gniezno
13 Filip Wiechciński 2009 Gniezno
14 Adam Wiechciński 2011 Gniezno
15 Helena Wesołowska 2009 Gniezno
16 Olaf Wencki 2006 Gniezno
17 Julian Wankowski 2008 Gniezno
18 Amanda Wachowiak 2006 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie
19 Sandra Wachowiak 2007 Mosina Szkola Podstawowa nr 2
20 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno Aleksandra
21 Wiktor Torchalski 2011 Janowiec Wlkp.
22 Lena Szymska 2011 Gniezno
23 Oskar Szwedzicki 2006 Gniezno
24 ANTEK Szcześniak 2012 Strychowo
25 Bianka Suszczewicz 2014 Gniezno
26 Nikodem Sobiech 2010 Gniezno Akademia Reissa
27 Anastazja Sobiech 2015 Gniezno
28 Aleksander Smykowski 2010 Gniezno
29 Miłosz Śliwiński 2006 Gniezno
30 Oliwia Skubiszyńska 2010 Gniezno
31 Daniela Skotarczak 2013 Gniezno
32 Ernest Skotarczak 2015 Gniezno
33 Oliwia Sanger 2010 Gniezno
34 Anna Rudowska 2011 Cielimowo
35 Amelia Rachel 2010 Gniezno
36 Krzysztof Płóciennik 2006 Gniezno
37 Łukasz Płóciennik 2007 Gniezno
38 Wojciech Przybył 2008 GNIEZNO
39 Zofia Przybył 2006 GNIEZNO
40 Szymon Przyborski 2010 Gniezno
41 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
42 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
43 Filip Paluch 2010 Gniezno
44 Aniela Orłowska 2009 Gniezno
45 Jakub Olszowski 2009 Obrzycko Stajnia na Zielonej
46 Jakub Nowicki 2012 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
47 Oliwia Nowicka 2015 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
48 Sara Nowak 2009 Gniezno
49 Sebastian Nowak 2013 Gniezno
50 Martyna Nowak 2007 Gniezno NOWAK TEAM
51 Adam Nowak 2013 Gniezno NOWAK TEAM
52 Aleksander Michalak 2007 Wełnica MKS Mieszko Gniezno
53 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań
54 Julia Marcinkowska 2010 Poznań
55 Antoni Macioszek 2012 Mieleszyn
56 Helena Macioszek 2014 Mieleszyn
57 Igor Lewandowski 2006 Gniezno
58 Gabriela Krysińska 2011 Gniezno 1978
59 SZYMON KROGULEC 2008 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
60 MAREK KROGULEC 2012 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
61 Marta Kozak-Niedzielska 2009 Kiszkowo
62 Wiktor Kowalski 2010 Dalki Gniezno
63 Jakub Kowalski 2014 Dalki Gniezno
64 Julia Kowalczyk 2011 Gniezno Szkola podstawowa nr 1
65 NIKODEM KOTECKI 2009 Gniezno SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
66 Dawid Kolski 2008 Gniezno Dynamic Strong Gniezni
67 Nikodem Kocoń 2011 Gniezno
68 Daniel Kędzierski 2011 Gniezno Mieszko Gniezno
69 Olga Kaźmierczak 2008 Gniezno
70 JURO KASPRZAK 2009 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
71 Zofia Karwowska 2008 Gniezno
72 Laura Kaczmarek 2009 Gniezno
73 Luiza Kaczmarek 2013 Gniezno
74 Nikodem Kabaciński 2010 Gniezno
75 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
76 zuzanna julkowska 2007 gniezno szkola nr8 gniezno
77 OLIWIA JÓŻWIAK 2007 POBIEDZISKA
78 Małgosia Iglewska 2007 Gniezno
79 Michalina Gralak 2008 Piekary
80 Kacper Gòrny 2009 Gniezno
81 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
82 Natasza Felcyn 2012 Łubowo
83 Borys Felcyn 2014 Łubowo
84 Jakub Engler 2013 Poznań
85 Maksymilian Ciesielski 2006 Gniezno
86 Wiktoria Ciesielska 2008 Gniezno
87 Aleksandra CIECHAN 2006 Dalki GTT Diament Gniezno
88 Mikołaj Cichała 2006 Obrzycko
89 Bartosz Cichała 2007 Obrzycko
90 Asia Cichacka 2015 Piekary
91 Amelia Cajgler 2013 Gniezno
92 Wiktoria Bułakowska 2007 Gniezno SP 3 Gniezno
93 Jakub Burek 2008 Września
94 Oliwier Burek 2012 Września
95 Patryk Bruch 2010 Gniezno
96 Nikodem Bosak 2010 gniezno
97 Kinga Bednarek 2012 Gniezno
98 Martyna Bednarek 2010 Gniezno
99 Oliwia Baumert 2011 Kłecko
100 Zofia Banach 2012 Wągrowiec