Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Anna Rudowska 2011 Cielimowo
2 Aleksandra CIECHAN 2006 Dalki GTT Diament Gniezno
3 Wiktor Kowalski 2010 Dalki Gniezno
4 Jakub Kowalski 2014 Dalki Gniezno
5 NATASZA Zarębska 2012 Działyń
6 Wojciech Przybył 2008 GNIEZNO
7 Olaf Wencki 2006 Gniezno
8 Nikodem Kabaciński 2010 Gniezno
9 Maciej Ziopaja 2013 Gniezno
10 Jakub Nowicki 2012 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
11 Filip Wiechciński 2009 Gniezno
12 Sara Nowak 2009 Gniezno
13 Gabriela Krysińska 2011 Gniezno 1978
14 Zofia Przybył 2006 GNIEZNO
15 Amelia Rachel 2010 Gniezno
16 Maria Ziopaja 2011 Gniezno
17 NIKODEM KOTECKI 2009 Gniezno SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
18 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr 8 Gniezno
19 Adam Wiechciński 2011 Gniezno
20 Sebastian Nowak 2013 Gniezno
21 Szymon Przyborski 2010 Gniezno
22 Nikodem Sobiech 2010 Gniezno Akademia Reissa
23 Franciszek Zobel 2016 Gniezno
24 Patryk Bruch 2010 Gniezno
25 Hanna Włódarczak 2015 Gniezno amator - niezrzeszona
26 Oliwia Sanger 2010 Gniezno
27 Aniela Orłowska 2009 Gniezno
28 Maksymilian Ciesielski 2006 Gniezno
29 Oskar Szwedzicki 2006 Gniezno
30 Anastazja Sobiech 2015 Gniezno
31 Kinga Zobel 2015 Gniezno
32 zuzanna julkowska 2007 gniezno szkola nr8 gniezno
33 Wiktoria Ciesielska 2008 Gniezno
34 Aleksander Smykowski 2010 Gniezno
35 Zofia Karwowska 2008 Gniezno
36 Krzysztof Płóciennik 2006 Gniezno
37 Daniela Skotarczak 2013 Gniezno
38 Małgosia Iglewska 2007 Gniezno
39 Kacper Gòrny 2009 Gniezno
40 Bianka Suszczewicz 2014 Gniezno
41 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno UKS Gniezno Biega
42 Nikodem Kocoń 2011 Gniezno
43 Ernest Skotarczak 2015 Gniezno
44 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
45 Nikodem Bosak 2010 gniezno
46 Amelia Cajgler 2013 Gniezno
47 Łukasz Płóciennik 2007 Gniezno
48 Lena Szymska 2011 Gniezno
49 Olga Kaźmierczak 2008 Gniezno
50 Laura Kaczmarek 2009 Gniezno
51 Filip Paluch 2010 Gniezno
52 Helena Wesołowska 2009 Gniezno
53 Martyna Nowak 2007 Gniezno NOWAK TEAM
54 Igor Lewandowski 2006 Gniezno
55 Miłosz Śliwiński 2006 Gniezno
56 Oliwia Skubiszyńska 2010 Gniezno
57 Luiza Kaczmarek 2013 Gniezno
58 Adam Nowak 2013 Gniezno NOWAK TEAM
59 Julian Wankowski 2008 Gniezno
60 Martyna Bednarek 2010 Gniezno
61 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno Aleksandra
62 Julia Kowalczyk 2011 Gniezno Szkola podstawowa nr 1
63 Daniel Kędzierski 2011 Gniezno Mieszko Gniezno
64 Dawid Kolski 2008 Gniezno Dynamic Strong Gniezni
65 Grzegorz Witkowski 2013 Gniezno
66 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno
67 Kinga Bednarek 2012 Gniezno
68 Wiktoria Bułakowska 2007 Gniezno SP 3 Gniezno
69 Kuba Zamiara 2015 Gniezno
70 Oliwia Nowicka 2015 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
71 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
72 Wiktor Torchalski 2011 Janowiec Wlkp.
73 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
74 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
75 Marta Kozak-Niedzielska 2009 Kiszkowo
76 Oliwia Baumert 2011 Kłecko
77 Helena Macioszek 2014 Mieleszyn
78 Antoni Macioszek 2012 Mieleszyn
79 Amanda Wachowiak 2006 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie
80 Sandra Wachowiak 2007 Mosina Szkola Podstawowa nr 2
81 Jakub Olszowski 2009 Obrzycko Stajnia na Zielonej
82 Mikołaj Cichała 2006 Obrzycko
83 Bartosz Cichała 2007 Obrzycko
84 Asia Cichacka 2015 Piekary
85 Michalina Gralak 2008 Piekary
86 OLIWIA JÓŻWIAK 2007 POBIEDZISKA
87 Maciej Łucyk 2010 Poznań
88 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań
89 Julia Marcinkowska 2010 Poznań
90 Jakub Engler 2013 Poznań
91 JURO KASPRZAK 2009 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
92 ANTEK Szcześniak 2012 Strychowo
93 Zofia Banach 2012 Wągrowiec
94 SZYMON KROGULEC 2008 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
95 MAREK KROGULEC 2012 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
96 Aleksander Michalak 2007 Wełnica MKS Mieszko Gniezno
97 Oliwier Burek 2012 Września
98 Jakub Burek 2008 Września
99 Natasza Felcyn 2012 Łubowo
100 Borys Felcyn 2014 Łubowo