Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno - dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Wiechciński 2011 Gniezno
2 Adam Nowak 2013 Gniezno NOWAK TEAM
3 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
4 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
5 Aleksander Michalak 2007 Wełnica MKS Mieszko Gniezno
6 Aleksander Smykowski 2010 Gniezno
7 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
8 Aleksandra CIECHAN 2006 Dalki GTT Diament Gniezno
9 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno Aleksandra
10 Amanda Wachowiak 2006 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie
11 Amelia Rachel 2010 Gniezno
12 Amelia Cajgler 2013 Gniezno
13 Anastazja Sobiech 2015 Gniezno
14 Aniela Orłowska 2009 Gniezno
15 Anna Rudowska 2011 Cielimowo
16 ANTEK Szcześniak 2012 Strychowo
17 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
18 Antoni Macioszek 2012 Mieleszyn
19 Asia Cichacka 2015 Piekary
20 Bartosz Cichała 2007 Obrzycko
21 Bianka Suszczewicz 2014 Gniezno
22 Borys Felcyn 2014 Łubowo
23 Daniel Kędzierski 2011 Gniezno Mieszko Gniezno
24 Daniela Skotarczak 2013 Gniezno
25 Dawid Kolski 2008 Gniezno Dynamic Strong Gniezni
26 Ernest Skotarczak 2015 Gniezno
27 Filip Wiechciński 2009 Gniezno
28 Filip Paluch 2010 Gniezno
29 Franciszek Zobel 2016 Gniezno
30 Gabriela Krysińska 2011 Gniezno 1978
31 Grzegorz Witkowski 2013 Gniezno
32 Hanna Włódarczak 2015 Gniezno amator - niezrzeszona
33 Helena Macioszek 2014 Mieleszyn
34 Helena Wesołowska 2009 Gniezno
35 Igor Lewandowski 2006 Gniezno
36 Jakub Olszowski 2009 Obrzycko Stajnia na Zielonej
37 Jakub Nowicki 2012 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
38 Jakub Engler 2013 Poznań
39 Jakub Kowalski 2014 Dalki Gniezno
40 Jakub Burek 2008 Września
41 Julia Marcinkowska 2010 Poznań
42 Julia Kowalczyk 2011 Gniezno Szkola podstawowa nr 1
43 Julian Wankowski 2008 Gniezno
44 JURO KASPRZAK 2009 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
45 Kacper Gòrny 2009 Gniezno
46 Kinga Zobel 2015 Gniezno
47 Kinga Bednarek 2012 Gniezno
48 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno
49 Krzysztof Płóciennik 2006 Gniezno
50 Kuba Zamiara 2015 Gniezno
51 Laura Kaczmarek 2009 Gniezno
52 Lena Szymska 2011 Gniezno
53 Luiza Kaczmarek 2013 Gniezno
54 Maciej Łucyk 2010 Poznań
55 Maciej Ziopaja 2013 Gniezno
56 Maksymilian Ciesielski 2006 Gniezno
57 MAREK KROGULEC 2012 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
58 Maria Ziopaja 2011 Gniezno
59 Marta Kozak-Niedzielska 2009 Kiszkowo
60 Martyna Nowak 2007 Gniezno NOWAK TEAM
61 Martyna Bednarek 2010 Gniezno
62 Małgosia Iglewska 2007 Gniezno
63 Michalina Gralak 2008 Piekary
64 Mikołaj Cichała 2006 Obrzycko
65 Miłosz Śliwiński 2006 Gniezno
66 NATASZA Zarębska 2012 Działyń
67 Natasza Felcyn 2012 Łubowo
68 Nikodem Kabaciński 2010 Gniezno
69 NIKODEM KOTECKI 2009 Gniezno SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
70 Nikodem Sobiech 2010 Gniezno Akademia Reissa
71 Nikodem Kocoń 2011 Gniezno
72 Nikodem Bosak 2010 gniezno
73 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno UKS Gniezno Biega
74 Olaf Wencki 2006 Gniezno
75 Olga Kaźmierczak 2008 Gniezno
76 Oliwia Sanger 2010 Gniezno
77 Oliwia Baumert 2011 Kłecko
78 Oliwia Skubiszyńska 2010 Gniezno
79 Oliwia Nowicka 2015 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
80 OLIWIA JÓŻWIAK 2007 POBIEDZISKA
81 Oliwier Burek 2012 Września
82 Oskar Szwedzicki 2006 Gniezno
83 Patryk Bruch 2010 Gniezno
84 Sandra Wachowiak 2007 Mosina Szkola Podstawowa nr 2
85 Sara Nowak 2009 Gniezno
86 Sebastian Nowak 2013 Gniezno
87 Szymon Przyborski 2010 Gniezno
88 SZYMON KROGULEC 2008 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
89 Wiktor Torchalski 2011 Janowiec Wlkp.
90 Wiktor Kowalski 2010 Dalki Gniezno
91 Wiktoria Ciesielska 2008 Gniezno
92 Wiktoria Bułakowska 2007 Gniezno SP 3 Gniezno
93 Wojciech Przybył 2008 GNIEZNO
94 Zofia Przybył 2006 GNIEZNO
95 Zofia Karwowska 2008 Gniezno
96 Zofia Banach 2012 Wągrowiec
97 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań
98 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr 8 Gniezno
99 zuzanna julkowska 2007 gniezno szkola nr8 gniezno
100 Łukasz Płóciennik 2007 Gniezno