Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Miłosz Śliwiński 2006 Gniezno
2 Krzysztof Płóciennik 2006 Gniezno
3 Maksymilian Ciesielski 2006 Gniezno
4 Olaf Wencki 2006 Gniezno
5 Amanda Wachowiak 2006 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie
6 Zofia Przybył 2006 GNIEZNO
7 Igor Lewandowski 2006 Gniezno
8 Aleksandra CIECHAN 2006 Dalki GTT Diament Gniezno
9 Mikołaj Cichała 2006 Obrzycko
10 Oskar Szwedzicki 2006 Gniezno
11 OLIWIA JÓŻWIAK 2007 POBIEDZISKA
12 Sandra Wachowiak 2007 Mosina Szkola Podstawowa nr 2
13 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
14 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
15 Martyna Nowak 2007 Gniezno NOWAK TEAM
16 zuzanna julkowska 2007 gniezno szkola nr8 gniezno
17 Wiktoria Bułakowska 2007 Gniezno SP 3 Gniezno
18 Aleksander Michalak 2007 Wełnica MKS Mieszko Gniezno
19 Małgosia Iglewska 2007 Gniezno
20 Łukasz Płóciennik 2007 Gniezno
21 Bartosz Cichała 2007 Obrzycko
22 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr 8 Gniezno
23 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno UKS Gniezno Biega
24 Julian Wankowski 2008 Gniezno
25 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań
26 Jakub Burek 2008 Września
27 Olga Kaźmierczak 2008 Gniezno
28 Michalina Gralak 2008 Piekary
29 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
30 Zofia Karwowska 2008 Gniezno
31 SZYMON KROGULEC 2008 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
32 Wiktoria Ciesielska 2008 Gniezno
33 Wojciech Przybył 2008 GNIEZNO
34 Dawid Kolski 2008 Gniezno Dynamic Strong Gniezni
35 Sara Nowak 2009 Gniezno
36 Helena Wesołowska 2009 Gniezno
37 NIKODEM KOTECKI 2009 Gniezno SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
38 Laura Kaczmarek 2009 Gniezno
39 Marta Kozak-Niedzielska 2009 Kiszkowo
40 JURO KASPRZAK 2009 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
41 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
42 Filip Wiechciński 2009 Gniezno
43 Kacper Gòrny 2009 Gniezno
44 Jakub Olszowski 2009 Obrzycko Stajnia na Zielonej
45 Aniela Orłowska 2009 Gniezno
46 Martyna Bednarek 2010 Gniezno
47 Julia Marcinkowska 2010 Poznań
48 Wiktor Kowalski 2010 Dalki Gniezno
49 Amelia Rachel 2010 Gniezno
50 Aleksander Smykowski 2010 Gniezno
51 Patryk Bruch 2010 Gniezno
52 Nikodem Kabaciński 2010 Gniezno
53 Filip Paluch 2010 Gniezno
54 Nikodem Bosak 2010 gniezno
55 Oliwia Sanger 2010 Gniezno
56 Szymon Przyborski 2010 Gniezno
57 Maciej Łucyk 2010 Poznań
58 Oliwia Skubiszyńska 2010 Gniezno
59 Nikodem Sobiech 2010 Gniezno Akademia Reissa
60 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno
61 Daniel Kędzierski 2011 Gniezno Mieszko Gniezno
62 Lena Szymska 2011 Gniezno
63 Adam Wiechciński 2011 Gniezno
64 Maria Ziopaja 2011 Gniezno
65 Julia Kowalczyk 2011 Gniezno Szkola podstawowa nr 1
66 Nikodem Kocoń 2011 Gniezno
67 Oliwia Baumert 2011 Kłecko
68 Anna Rudowska 2011 Cielimowo
69 Gabriela Krysińska 2011 Gniezno 1978
70 Wiktor Torchalski 2011 Janowiec Wlkp.
71 Antoni Macioszek 2012 Mieleszyn
72 Kinga Bednarek 2012 Gniezno
73 ANTEK Szcześniak 2012 Strychowo
74 Oliwier Burek 2012 Września
75 Jakub Nowicki 2012 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
76 Natasza Felcyn 2012 Łubowo
77 MAREK KROGULEC 2012 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
78 NATASZA Zarębska 2012 Działyń
79 Zofia Banach 2012 Wągrowiec
80 Adam Nowak 2013 Gniezno NOWAK TEAM
81 Maciej Ziopaja 2013 Gniezno
82 Sebastian Nowak 2013 Gniezno
83 Jakub Engler 2013 Poznań
84 Daniela Skotarczak 2013 Gniezno
85 Grzegorz Witkowski 2013 Gniezno
86 Luiza Kaczmarek 2013 Gniezno
87 Amelia Cajgler 2013 Gniezno
88 Borys Felcyn 2014 Łubowo
89 Jakub Kowalski 2014 Dalki Gniezno
90 Bianka Suszczewicz 2014 Gniezno
91 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno Aleksandra
92 Helena Macioszek 2014 Mieleszyn
93 Oliwia Nowicka 2015 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
94 Hanna Włódarczak 2015 Gniezno amator - niezrzeszona
95 Ernest Skotarczak 2015 Gniezno
96 Anastazja Sobiech 2015 Gniezno
97 Kuba Zamiara 2015 Gniezno
98 Kinga Zobel 2015 Gniezno
99 Asia Cichacka 2015 Piekary
100 Franciszek Zobel 2016 Gniezno