Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Maciej Łucyk 2010 Poznań
2 Miłosz Śliwiński 2006 Gniezno
3 Kacper Gòrny 2009 Gniezno
4 Oliwia Sanger 2010 Gniezno
5 Oliwia Skubiszyńska 2010 Gniezno
6 Bianka Suszczewicz 2014 Gniezno
7 Aniela Orłowska 2009 Gniezno
8 Wojciech Przybył 2008 GNIEZNO
9 Luiza Kaczmarek 2013 Gniezno
10 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
11 Sara Nowak 2009 Gniezno
12 Marta Kozak-Niedzielska 2009 Kiszkowo
13 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
14 NATASZA Zarębska 2012 Działyń
15 Nikodem Bosak 2010 gniezno
16 Zofia Przybył 2006 GNIEZNO
17 Amelia Cajgler 2013 Gniezno
18 Agata Pawłowska 2007 Januszkowo
19 Sebastian Nowak 2013 Gniezno
20 Anna Rudowska 2011 Cielimowo
21 Filip Paluch 2010 Gniezno
22 ANTEK Szcześniak 2012 Strychowo
23 Helena Wesołowska 2009 Gniezno
24 Daniela Skotarczak 2013 Gniezno
25 Kuba Zamiara 2015 Gniezno
26 Krzysztof Płóciennik 2006 Gniezno
27 Szymon Przyborski 2010 Gniezno
28 Maksymilian Ciesielski 2006 Gniezno
29 Olaf Wencki 2006 Gniezno
30 Julian Wankowski 2008 Gniezno
31 Mikołaj Cichała 2006 Obrzycko
32 Anastazja Sobiech 2015 Gniezno
33 Nikodem Kabaciński 2010 Gniezno
34 Michalina Gralak 2008 Piekary
35 Ernest Skotarczak 2015 Gniezno
36 Maciej Ziopaja 2013 Gniezno
37 Nikodem Kocoń 2011 Gniezno
38 Oskar Szwedzicki 2006 Gniezno
39 Wiktoria Ciesielska 2008 Gniezno
40 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań
41 Bartosz Cichała 2007 Obrzycko
42 Amelia Rachel 2010 Gniezno
43 Grzegorz Witkowski 2013 Gniezno
44 Natasza Felcyn 2012 Łubowo
45 Asia Cichacka 2015 Piekary
46 Maria Ziopaja 2011 Gniezno
47 Łukasz Płóciennik 2007 Gniezno
48 Wiktor Torchalski 2011 Janowiec Wlkp.
49 Julia Marcinkowska 2010 Poznań
50 Igor Lewandowski 2006 Gniezno
51 Franciszek Zobel 2016 Gniezno
52 OLIWIA JÓŻWIAK 2007 POBIEDZISKA
53 Borys Felcyn 2014 Łubowo
54 Małgosia Iglewska 2007 Gniezno
55 Patryk Bruch 2010 Gniezno
56 Antoni Macioszek 2012 Mieleszyn
57 Wiktor Kowalski 2010 Dalki Gniezno
58 Jakub Engler 2013 Poznań
59 Martyna Bednarek 2010 Gniezno
60 Kinga Zobel 2015 Gniezno
61 Filip Wiechciński 2009 Gniezno
62 Oliwier Burek 2012 Września
63 Zofia Banach 2012 Wągrowiec
64 Oliwia Baumert 2011 Kłecko
65 Helena Macioszek 2014 Mieleszyn
66 Jakub Kowalski 2014 Dalki Gniezno
67 Lena Szymska 2011 Gniezno
68 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
69 Kinga Bednarek 2012 Gniezno
70 Olga Kaźmierczak 2008 Gniezno
71 Aleksander Smykowski 2010 Gniezno
72 Adam Wiechciński 2011 Gniezno
73 Jakub Burek 2008 Września
74 Laura Kaczmarek 2009 Gniezno
75 Zofia Karwowska 2008 Gniezno
76 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno
77 Aleksandra CIECHAN 2006 Dalki GTT Diament Gniezno
78 Nikodem Sobiech 2010 Gniezno Akademia Reissa
79 Hanna Włódarczak 2015 Gniezno amator - niezrzeszona
80 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno UKS Gniezno Biega
81 Martyna Nowak 2007 Gniezno NOWAK TEAM
82 Adam Nowak 2013 Gniezno NOWAK TEAM
83 JURO KASPRZAK 2009 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
84 Gabriela Krysińska 2011 Gniezno 1978
85 Sandra Wachowiak 2007 Mosina Szkola Podstawowa nr 2
86 Daniel Kędzierski 2011 Gniezno Mieszko Gniezno
87 Amanda Wachowiak 2006 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie
88 Dawid Kolski 2008 Gniezno Dynamic Strong Gniezni
89 Aleksander Michalak 2007 Wełnica MKS Mieszko Gniezno
90 Oliwia Nowicka 2015 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
91 Jakub Nowicki 2012 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
92 Jakub Olszowski 2009 Obrzycko Stajnia na Zielonej
93 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr 8 Gniezno
94 SZYMON KROGULEC 2008 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
95 MAREK KROGULEC 2012 WĄSOSZ KROGULEC TEAM
96 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno Aleksandra
97 Wiktoria Bułakowska 2007 Gniezno SP 3 Gniezno
98 Julia Kowalczyk 2011 Gniezno Szkola podstawowa nr 1
99 NIKODEM KOTECKI 2009 Gniezno SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
100 zuzanna julkowska 2007 gniezno szkola nr8 gniezno