Lista startowa - Bieg Mikołajkowy Gniezno

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Radek Andryszak 1974 Rabczyn Rąbczyn
2 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn
3 bartłomiej andrzejewski 1972 gniezno
4 DANIEL ANTCZAK 2001 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
5 MARZENA ANTCZAK 1983 murowana Goślina TURYSCI TEAM
6 Agnieszka Banach 1976 Wągrowiec
7 Łukasz Bartkowski 1990 Gniezno
8 Marta Baumert 1998 Kłecko
9 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
10 Monika Bloch 1976 Trzemeszno
11 Jakub Borowczyk 1975 Gniezno
12 Piotr Brych 1989 Komorniki
13 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno
14 Tomasz Budasz 1972 Gniezno
15 Joanna Budasz 1975 Gniezno
16 Kamila Bukowska - Borowczyk 1976 Gniezno
17 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września.
18 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol
19 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
20 Leszek Cajgler 1973 Gniezno
21 Honorata Cajgler 1977 Gniezno
22 Piotr CIECHAN 1978 Dalki
23 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
24 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
25 Maciej Czajkowski 2005 Włocławek
26 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
27 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie
28 Mateusz Drzazgowski 2005 Jeziora Wielkie
29 Monika Frąckowiak 1986 Gniezno
30 Klaudia Frankowska 1998 Gniezno
31 Bogusia Friebe 1986 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
32 Bożena Fromm 1994 Mieleszyn PWSZ Gniezno
33 Izabela Gadzińska 1993 Gniezno wkurw_team
34 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
35 Przemysław Goździewski 1982 GNIEZNO
36 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
37 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
38 Maciej Gołębiowski 1971 Gniezno
39 Paulina Gralak 1981 Piekary
40 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko Lechita Kłecko
41 Leszek Hęś 1987 Gniezno
42 Elżbieta Ignaszak 1971 Gniezno
43 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec
44 Magdalena Janiak 1988 POZNAŃ
45 Artur Jelonek 1975 Gniezno
46 Mikołaj Jesiołowski 1977 Gniezno
47 Karol Jeżewski 1978 Mielno
48 Małgorzata Kacprowska 1984 Klecko
49 Piotr Kaczmarek 1973 Gniezno PowerRun by Decathlon GnieznoŚlęzak Team
50 Adrian Kaczmarek 1994 Gniezno
51 Paula Kaczmarek 1990 Trzemeszno
52 Karolina Kamińska 1994 Bolesławiec
53 FRANIO KASPRZAK 2004 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-))
54 Jakub Kleczkowski 1987 Gniezno
55 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
56 Łukasz Knast 1993 Mogilno
57 Bartosz Kokott 2001 Gniezno
58 Angelina Konieczna 1985 Gniezno Słynni Kenijczycy
59 Mateusz Konieczny 1995 Gniezno
60 Jakub Koralewski 1997 Gniezno TeamKoral
61 Mariusz Kowalczyk 1962 Gniezno
62 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno
63 Przemysław Kozanecki 1976 Łubowo
64 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec
65 Edyta Kubacka 1977 Gniezno
66 Aleksandra Kupińska 1994 Lwówek Śląski
67 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn KURYŁO team
68 Milena Kurzawa 1990 Poznań
69 Janusz Kwiecień 1959 Gniezno Rodzinka Kwietniów
70 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław
71 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław
72 Sandra Labrenz 1997 Łubowo
73 Aleksandra Lech 1994 Gniezno
74 Barbara Lech 1970 Gniezno
75 Grzegorz Libon 1982 Klecko
76 Dawid Liczbinski 1999 Gniezno KS BALOT MIELNO
77 Marek Maciejewski 1984 Trzemeszno
78 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
79 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
80 Wiktoria Malczewska 1997 Łubowo
81 Małgorzata Malczewska 1994 Łubowo
82 Przemek Malicki 1975 Biskupice
83 Przemo MANUSZAK 1983 Słupca
84 Marcin Marer 1985 Gniezno
85 Robert Mazur 1990 Mieścisko
86 Dawid Michalak 2004 Wełnica GTT Diament
87 Jakub Minta 1981 Gniezno
88 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno
89 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn
90 Aleksa Motylska 1995 Mogilno
91 Natalia Mucha 1995 Kowalewo Pomorskie
92 Marcin Nowaczyk 1993 Gniezno
93 Piotr Nowak 1992 Poznań
94 Miłosz Nowak 1987 Gniezno
95 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko Kłecko
96 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko
97 Łukasz Olejniczak 1984 Karczewko TURYSCI TEAM
98 Joanna Olejniczak 1989 Karczewko TURYSCI TEAM
99 Agnieszka Pach 1972 Gniezno No Excuses Team/ KB Maniac
100 Karolina Paszkiet 1980 Wągrowiec
101 Jadwiga Pawłowska 1958 Żnin
102 Marek Pawłowski 1979 Januszkowo
103 Joanna Pędzińska 1990 Wągrowiec
104 Łukasz Pietrak 1993 Gniezno
105 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy
106 Zuza Powałowska 2005 Gniezno
107 Michał Powałowski 1975 Gniezno
108 Natalia Pryka 1993 Trzemeszno
109 Krystian Przybylski 1991 KLECKO
110 Bartosz Przybysz 1984 murowana goslina TURYSCI TEAM
111 małgorzata Przybysz 1984 murowana Goślina TURYSCI TEAM
112 Tomasz Rabiega 1987 Witkowo Trepko Runners
113 Przemysław Ratajczak 1996 Gniezno
114 Agnieszka Reiman 1981 Poznań
115 Waldemar Rewers 1978 Gniezno
116 Sonia Różewska 1994 Gniezno
117 Jakub Rudowski 1982 Cielimowo
118 Katarzyna Rybarczyk 1981 Jaroszewo Pierwsze
119 Igor Ryczkowski 1998 Gniezno
120 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec
121 Mariusz Sanger 2001 Gniezno
122 Zbigniew Sikorski 1979 Witkowo
123 Mariusz Sikorski 1991 Gniezno
124 Izabela Skraburska 1978 Gniezno Trepko Runners
125 Wiesław Śliwiński 1979 Gniezno
126 Aleks Stankowiak 2005 Gniezno
127 Michał Stypa 1985 Gniezno
128 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec
129 Jarosław Szafrański 1974 Trzemeszno Na Luzie
130 Szymon Szarpatowski 1987 Gniezno
131 Michał Szarzyński 1987 Zdziechowa
132 Tomasz Szczepaniak 1976 Wągrowiec
133 Beata Szczepankiewicz 2004 Gniezno MKS GNIEZNO
134 Szymon Szejna 2002 Osiniec
135 Joanna Szterba-Kozanecka 1979 Łubowo
136 Aleksandra Szturomska 1998 Gniezno
137 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
138 Magdalena Tomaszewska 1994 Gniezno
139 Maciej Tomczak 1992 Czekanów
140 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
141 Adam Tuński 1978 Gniezno 1978
142 Angelika Wachowiak 1996 Gniezno
143 Wioletta Wachowiak 1975 Gniezno
144 Robert Wagner 1981 Gniezno
145 Aleksandra Walich 1971 Łekno
146 Krzysztof Walich 1971 Łekno
147 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno
148 LEON WAWRZYNIAK 1955 POBIEDZISKA KKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA
149 Marta Wesołowska 1996 Gniezno
150 Paulina Wicenty 1984 Obrzycko
151 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Stajnia na Zielonej
152 Lilianna Wicenty 1966 Obrzycko Stajnia na Zielonej
153 Michał Wieczorek 2003 Gniezno
154 Dariusz Wiesner 1966 Gniezno
155 Arek Wilkosz 2000 Gniezno
156 Piotr Wojciechowski 1992 Gniezno
157 Dawid Wojciechowski 1998 Gniezno
158 Dominik Woźniak 1997 Kłecko
159 Marika Woźniak 1999 Kłecko
160 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec Elektro Home
161 Łukasz Zamiara 1990 Gniezno
162 Marcelina Zarębska 1984 Działyń
163 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna
164 Remigiusz Zdrojewski 1982 Dziećmiarki Ptr
165 Arkadiusz Zobel 1984 Gniezno
166 BOŻENA ZYSEK 1967 GNIEZNO
167 GRZEGORZ ZYSEK 1969 GNIEZNO
168 Kamil Łubiński 2005 Gniezno
169 Anna Łuczak-Mrowka 1983 Poznań
170 Kamil Łukomski 1991 Mogilno Mogilno