Zabierz PIESia do Międzylesia

Charytatywny bieg/ spacer po lesie Zabierz PIESia do Międzylesia
Data: 26.09.2021 r.
Miejsce: ul. Pożaryskiego 2, Warszawa Międzylesie
Informacje w pigułce, dla tych, którzy jeszcze u nas nie byli, słowo przypomnienia, dla tych, którzy za nami tęsknią.
Bieg jest wydarzeniem w pełni charytatywnym, co oznacza, że…
- całkowity zysk z wydarzenia przekazywany jest Fundacji Argos (https://koteria.org.pl/) i Fundacji AST (http://www.fundacja-ast.pl/)
- w biegu można startować samemu, z psem, z rodziną i przyjaciółmi - im nas więcej tym weselej i tym więcej wsparcia otrzymają Fundacje!
- dystanse: bieg na 5 km lub 10 km, spacer na 5 km
Można biec lub maszerować z psem, ale nie trzeba. Dbajmy o komfort zwierzaków. Jeżeli Twój pies nie lubi zamieszania, źle się czuje w dużych zbiorowiskach ludzi i w gromadzie innych psów, nie musisz go zabierać.
 
Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.
Koszt wpisowego: 50 zł. - całkowity zysk z wydarzenia przekazywany zostanie Fundacji Argos (Ośrodek Koteria) i Fundacji AST
 
UWAGA ZMIANA EDYCJI NA WIRTUALNĄ
 
Zasady edycji:
- Zapisując się opłacasz pakiet w wysokości 50 zł - tę kwotę pomniejszoną o koszty organizacyjne przekażemy Fundacjom
- W dniu 26 września możesz wybrać dowolny dystans i ruszyć na spacer lub bieg ze swojego ulubionego miejsca
- W zamian otrzymasz medal i numer startowy, czyli pakiet startowy. Możesz go otrzymać na dwa sposoby: wysyłka pocztą na wskazany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym adres LUB odbiór osobisty z biura zawodów, które znajdziesz w Ośrodku Koteria, adres: Warszawa, ul. Chrzanowskiego 13. Wpadajcie do nas w najbliższy piątek (17.09) w godzinach 9:00-18:30 lub w sobotę (18.09) w godzinach 9:00 – 12:30. Odbiór osobisty pakietu startowego powiększa kwotę, którą przekażemy dla Fundacji, ponieważ nie ponosimy kosztów wysyłki
- W dniu 26 września - jeśli chcesz brać udział w klasyfikacji, to należy wybrać dystans o długości 5 lub 10 km i włączyć aplikacje mierzącą (szczegóły już wkrótce). Jeśli nie jesteś zainteresowany klasyfikacją wybierz dowolny dla siebie dystans, który sprawi Ci radość!
 
Bądźcie z nami w nowych okolicznościach, ale w tym samym co zawsze celu.
 
Więcej szczegółów:
 

50,00 zł