Lista startowa - Zabierz PIESia do Międzylesia - bieg

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Imię psasortuj rosnąco
1 Sylwia Szczurowska 1993 Warszawa bieg 10km Happy
2 Monika Ubysz 1994 Wrocław bieg 5km Lelek
3 Klaudia Gościniak 1989 WARSZAWA bieg 10km Rottweiler Kropek
4 Sylwia Cuprzynska-deptuch 1979 Warszawa bieg 5km Haki
5 Dorota Jarzębska 1974 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek bieg 5km Dafne
6 Oskar Bąk 1996 Karczew Drużyna Szpiku/K(r)opka Team bieg 5km Hachiko
7 Anna Plisiecka 1978 Warszawa bieg 5km Charlie
8 Edyta Bednarek 1992 Warszawa bieg 5km Kiara
9 Łukasz Sapijaszko 1977 Warszawa UKS Startowa bieg 5km Timo
10 Karolina Aniszewska 1985 Warszawa bieg 5km Dakar
11 Jarosław Deska 1978 Warszawa bieg 5km Nugat
12 Julita Łubianka 1992 Skórzec KSPZ GREY bieg 5km Nugat
13 Magdalena Perchaluk 1979 Warszawa Runfoto Team bieg 10km Maybe
14 Marta Staszewska 1979 Warszawa bieg 10km Zara
15 Katarzyna Wiśniewska 1971 Warszawa Indywidualistka bieg 5km Lilly
16 Maja Pawłowska 1988 Warszawa bieg 5km Hultaj
17 Natalia Piróg 1999 Warszawa bieg 5km Floki
18 Anna Bacmaga-Zapalska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Taj
19 Michal Zapalski 1982 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Conan
20 Daniel Długosz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Hunter
21 Urszula Berezowska 1983 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Thanos
22 Kamila Sobota 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Pandora
23 Beata Bil-Walerowicz 1977 Warszawa bieg 5km Flo
24 Żaneta Schindler 1976 Warszawa bieg 10km Ana
25 Joanna Roxburgh 1986 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Koda
26 Radosław Markiewicz 1991 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Wanda
27 Anna Uusisaari 1978 Warszawa bieg 5km Taco
28 Agata Tarczoń 1979 Konstancin Jeziorna Zmitek Team bieg 5km Nero
29 Monika Broda 1991 Warszawa bieg 5km Kair
30 Sławomir Kuliński 1989 Warszawa bieg 5km Precel
31 Katarzyna Witek 1987 WARSZAWA TN Biegówki Wesoła bieg 5km Klister
32 Karina Młynarczyk 2000 Konstancin-Jeziorna bieg 10km Lucyfer
33 Iwona Lenart 1978 Konstancin-Jeziorna KSPegaz bieg 10km Kazik
34 Michał Kania 1993 Józefów bieg 5km Żaba
35 Agnieszka Pieprzowska 1978 Warszawa Cywilna Grupa Poszukiwawcza Tropiciele bieg 5km Bonnie
36 Mariola Tomaszewska 1968 Warszawa Biegam dla siebie bieg 5km Baster
37 Malgorzata Podkowa 1977 Warszawa bieg 5km Mili
38 Magdalena Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km Bezik
39 Rafał Cholewczyński 1979 Warszawa bieg 5km Ray
40 Grzegorz Pyjor 1964 Warszawa bieg 10km Biluś
41 Bartłomiej Wójcik 1991 Lublin KSPZ GREY bieg 5km Holka
42 Anna Kafel 1987 Piastów bieg 5km Fiona
43 Beata Milewska 1989 Warszawa Hop Dog bieg 10km Mishka
44 Magdalena Wachowiak-Muszynska 1972 Poznań bieg 5km Roni
45 Konrad Wysocki 1982 Sulejówek K.S.Alaska bieg 5km Stark
46 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria bieg 10km Run
47 Paulina Grumbianin 1973 PRUSZKÓW bieg 10km Mila
48 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 Józefosław Team 360 bieg 5km Mila
49 Karolina Urbanek 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km Kosma
50 Emilia Popko 1989 Otwock bieg 10km Dolar
51 Aleksandra Piróg 1997 Warszawa bieg 5km Pixel
52 Andrzej Suwald 1961 Warszawa JacekBiega Running Team bieg 10km Nika
53 Tadeusz Kostrzewa 1959 Kamieńczyk bieg 10km Laki
54 Natalia Kruszewska 1989 Piaseczno bieg 5km Fado
55 Artur Kozłowski 1989 Warszawa bieg 5km Hania
56 Grażyna Niemiec 1987 Warszawa Klub Tenisowy Radość 90 bieg 5km Belfi
57 Olga Głasek 1993 Wilczyska bieg 5km Sara
58 Katarzyna Bogdańska 1995 Warszawa bieg 5km Szekla
59 Konrad Ozdowy 1988 Warszawa bieg 5km Nasza
60 Weronika Szczepańska 2000 Konstancin -Jeziorna bieg 10km KOLA
61 Marta Pawlik 1981 Warszawa bieg 5km Lila
62 Iwona Sabała 1975 Warszawa bieg 10km Saba
63 Paweł Stuhldreer 1987 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Silva
64 Paweł Juszczuk 1986 Warszawa bieg 5km Manu
65 Anna Gut 1995 Mistów bieg 10km Batman
66 Małgorzata Woźniak 1979 Jabłonna Cgp Tropiciele bieg 5km Shira
67 Paulina Falińska 1993 Warszawa Schronisko na Paluchu bieg 5km Whisky
68 Mariusz Jarzębski 1974 Sulejówek bieg 5km Pajpa
69 Magdalena Kabat 1992 Warszawa bieg 5km Misiek
70 Martyna Babińska 1985 Warszawa brak klubu bieg 5km Tigra
71 Paulina Lipińska-Palka 1987 Józefów bieg 5km Luna
72 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km Gaja
73 Julian Bil 2007 Warszawa bieg 5km
74 Aleksandra Basiak 1982 Warszawa bieg 5km
75 Ania Górecka 1974 Warszawa bieg 5km
76 Adam Kossut 1988 Warszawa bieg 10km
77 Kamil Marchewka 1991 Ostrołęka bieg 10km
78 Dominika Falkowska 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team bieg 10km
79 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa bieg 5km
80 Sitarz Sitarz 1990 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
81 Piotr Kowalczyk 1986 Warszawa Pongodumny bieg 5km
82 Krystyna Cholewczyńska 1979 Warszawa bieg 5km
83 Agnieszka Wrońska 1989 Warszawa bieg 5km
84 Aleksandra Żak 1993 Warszawa bieg 10km
85 Wojciech Kabat 1992 Warszawa bieg 5km
86 Oktawia Markowska 1979 Warszawa bieg 10km
87 Marcin Łata 1993 Lublin Pierwsza Klinika bieg 10km
88 Przemek Ciok 1980 Warszawa bieg 5km
89 Michał Litwinowicz 1978 Warszawa bieg 5km
90 Mateusz Basiak 2007 Warszawa bieg 5km
91 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki bieg 10km
92 Magdalena Kuk-Majczak 1991 Warszawa bieg 5km
93 Kinga Gajewska 1987 Warszawa bieg 5km
94 Marta Gałązka 1990 Łaskarzew bieg 5km
95 Adam Walacik 1994 Warszawa bieg 10km
96 Katarzyna Szwed-Lipińska 1978 Warszawa bieg 5km
97 anna mokrzanowska 1990 warszawa bieg 10km
98 Patrycja Cupryś 1991 Warszawa Bociani Klub Sportowy Kle Kle bieg 5km
99 Łukasz Sanek 1996 Warszawa bieg 5km
100 Patryk Basiak 2003 Warszawa bieg 10km